9^- Familieberichten kijkookop mensenLlnq.nl Jouke Post Ik heb het leven liefgehad, u allen evenzeer Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! Dankbaar voor de mooie jaren die hij ons heeft gegeven en dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Alphonsus Joannes Arens - Fons- echtgenoot van Jeanne van Kerkhoven Hontenisse, 4 november 1928 t Terneuzen, 2 juni 2014 Terneuzen: J.P. Arens-van Kerkhoven Biervliet: Jo en Magda Arens-de Koster Richard Breda: Esther Kamillestraat 24 4536 CM Terneuzen De crematiedienst zal plaatsvinden op vrijdag 6 juni om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'de Ridder' Hughersluys 22 te Terneuzen. Op donderdag 5 juni is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Fons te nemen in het uitvaartcentrum aan de Hughersluys. Onze dank gaat uit naar het personeel van Ter Schorre, unit D8, voor de goede en liefdevolle verzorging. Weer samen. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is 2 maanden na zijn vrouw rustig ingeslapen onze lieve pa en opa Gerardus van Jole Gerard weduwnaar van Nelly Penguet Rotterdam, t Hulst, 13 augustus 1935 30 mei 2014 Vogelwaarde: Linda en Rudi van der Veeken-van Jole Hulst: Maikel van Jole Fabio Correspondentieadres Campensedijk 38 4581 PW Vogelwaarde U kunt afscheid nemen van pa in familiekamer 1 van DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op donderdag 5 juni van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 6 juni om 10.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer aldaar. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Maak je over mij maar geen zorgen ik kom wel waar ik zijn moet ik heb een goed leven gehad. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze oom Piet Neefs Hulst, 3 mei 1922 Hulst, 29 mei 2014 Neven en nichten Correspondentieadres: Familie de Letter, Liniestraat 229, 4561 ZW Hulst We hebben in stilte afscheid van hem genomen. Zwijgzaamheid Eer plant men bomen op de weg, Eer zal men kakken in zijn hoed, Dan dat ik u mijn ziel blootleg En zeg wat ik thans lijden moet. Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, gedenken we onze pleegvader, schoonvader en opa Herman Klein Hesselink Zaamslag: Bep en Diederik Persijn Vlissingen: Elles Persijn Tilburg: Tessa Persijn Michief de Bie Wij zijn diep geraakt door het overlijden van onze gewaardeerde medewerker Jouke Post We hebben Jouke leren kennen als een prettige collega die het leven nam zoals het kwam. We zullen hem missen. Wij wensen zijn naasten heel veel sterkte toe. Van Alphen Stukadoorsbedrijf Alex, Jolanda, Rineer, Cor, Steve, Ludi, Robin Hulst, 2 juni 2014 Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan onze lieve in de leeftijd van 60 jaar. Namens allen: Niels van den Broeke Een speciaal woord van dank voor de liefdevolle verzorging door het personeel van afdeling S van het ADRZ te Vlissingen. 29 mei 2014 Correspondentieadres: Dillenburglaan 63,4461 TK Goes De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden, r "Alles van waarde is weerloos" Lucebert Verdrietig geven wij u kennis dat wij toch nog onverwachts afscheid hebben moeten nemen van mijn bijzondere zorgzame man, onze lieve vader en trotse opa Herman Friederich Gerrit Klein Hesselink -Herman - Lid in de Orde van Oranje-Nassau Drager van het Ereteken voorde Orde en Vrede echtgenoot van Hennie Klein Hesselink-van Viegen 's-Gravenhage, 27 juli 1929 t Terneuzen, 31 mei 2014 Terneuzen: Hennie Klein Hesselink-van Viegen Terneuzen: Herman en Mieke Zaamslag: Diederik en Bep Tessa, Elles Nijmegen: Simone Rosa Ilse f Lotte, Werther Familie van Viegen Diepenbrockstraat 265 4536 GR Terneuzen De afscheidsplechtigheid, voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden op vrijdag 6 juni om 13.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop drinken wij met u graag een glas op het leven. Ieder die zich betrokken voelt bij Herman, nodigen wij uit aanwezig te zijn bij het afscheid. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Zich bewust van haar naderende einde is van ons heengegaan onze lieve ma, oma en overgrootmoeder. Zij aanvaardde haar lot. GeertruidaTanneke Siben - Klaassen -Trui - weduwe van Renier Johannes Siben Zij overleed in de leeftijd van 82 jaar. Hoek: Arnold t en Anneke Sherida Heinkenszand: Marijke en Harry Maarten en Angela Westdorpe: Koos en Chantal Anthony t Savannah en Tim Esmée en Chris Leon Eline en Dusan Achterkleinkinderen Terneuzen, 31 mei 2014 Correspondentieadres: De Deckerstraat 16 4554 CT Westdorpe De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 6 juni om 15.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer aldaar. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de Hospice in Terneuzen voor de liefdevolle verzorging de afgelopen periode. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze aankondiging als zodanig te beschouwen.- Wij zijn diep geraakt en verslagen na het onverwachte overlijden van Linda Paardekooper dochter van onze collega Jan Willem. We wensen fan Willem, Diny, kinderen en Stanley alle kracht om dit verlies een plaats te geven. Schoolteam, leerlingen en ouders van pcbs De Warande in Axel Bestuur van de scholengroep Probaz We zijn bedroefd door het overlijden van ons clublid Domien van de Vijver Domien hebben we gekend als een hartelijke persoonlijk heid met een brede interesse en een grote betrokkenheid bij onze club waarvan hij ruim 8 jaar lid was. We wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. We zullen hem missen! Probusclub Zeeuwsch-Vlaanderen Familieberichten dinsdag 3 juni 2014 35 E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088 0139999 Internet I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 67