Ü!/srJsils Familieberichten fllensenlinq.nl Erwin Koemans Lieve ome Erwin, Erwin Koemans Erwin Erwin Koemans Erwin (Spulletje) Koemans Erwin Koemans kijk ook op Altijd stond je voor ons klaar, jouw hart zo groot, Jouw vriendschap zo fijn, Wat een leegte laat je achter, Voor altijd in ons hart. Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze goede vriend Wij wensen Leo, Gerda, Mariska, Marco, Natascha, Cheyenne en familie heel veel sterkte toe. Jeroen Chao en Isabelle Nils Jesper, Adrianne Jermo Pascal Hein Kim Sebas Jessica Lennart Peter Sylvia Mike, Mariska, Senna Levi Jurrian Stefan, Ingrid Huub John, Miranda Mindy Mathijs Robert Niels Imelda Neil, Wendy Lana Diederik, Jolanda Yara Jorn Ludo, Giovanca Yari Jaap, Anneli, Evy Liv Claire Reinie Jan-Willem Simon, José, Esme Joey Martijn Wendy Manfred Ronnie, Iris Fiene Marco Janneke Jay Richard, Bianca, Nick, Dewi Joël Julian Marjolein Jenifer, Lau Dilayla en Simone Arjo, Saskia Denzel Pierrot, Sabrina, Veronique Brechje Peter Carla Emiel, Miriam Milan Hoedekenskerke, 02 juni 2014 Erwin "Spulletje" Koemans Spulletje "Pluk de dag"? ik pluk liever frambozen! Wij zijn verdrietig dat, na een arbeidzaam leven en afnemende gezondheid, geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en betrokken opa Lou Kopmels echtgenoot van Lien Kopmels-Dobbelaar Nisse, 25 februari 1935 - f 's-Gravenpolder, 1 juni 2014 's-Gravenpolder: Lien Kopmels-Dobbelaar 's-Gravenpolder: Hans en Conny Linda Jeroen en Ashley Rob Nicky Kwadendamme: Maja en Sjors Jord Lars 's-Gravenpolder: Petra en Ronnie Gelina en Geert Marissa en Jeroen Bosseweide 40,4431 AE 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 5 juni om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof naast de kerk. Na de begrafenis is er in Dorpshuis 'De Burcht', Johan Frisostraat 3 te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Door familieomstandigheden is 't Kaske van Kopmels' donderdag 5 juni de gehele dag gesloten. Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Lou Kopmels echtgenoot van A.P. Kopmels-Dobbelaar in de leeftijd van 79 jaar. Wij wensen Lien, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Nisse: S.L. Kopmels A. Kopmels-van den Dries Kloetinge: J.A. Kopmels E. Kopmels-van de Velde Maarheeze: A.J. Kopmels A. Kopmels-Geboers Neven en nichten 34 I dinsdag 3 juni 2014 Te snel voorbij de vele dromen, oneerlijk is het lot dat nu is gekomen... Midden uit het volle leven, vanuit een druk bestaan, is plotseling van ons heengegaan onze lieve zoon, broer en oom 1 september 1980 31 mei 2014 Leo en Gerda Koemans - Westdorp Mariska Koemans Marco van Stel Cheyenne Melissa Nathascha Correspondentieadres: 's-Gravenpoldersestraat 11 4433 AG Hoedekenskerke We nemen afscheid van hem, tijdens een bijeenkomst op donderdag 5 juni om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Graven- polder, aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Hoedekenskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. De leegte zonder jou is met geen pen te beschrijven. De leegte zonder jou zal altijd bij ons blijven, maar de vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Veel liefs van Cheyenne, Nathascha en Melissa Vol ongeloof en met ontzetting delen wij u mede dat na een noodlottig ongeval van ons is heengegaan onze kleinzoon en neef Opa en Oma Koemans Ton Wil Mark Karin Jade, Nina, Twan Inge Ryan Hij stond altijd klaar voor ons. We zullen hem missen. namens alle medewerkers van Traas Ongediertebestrijding Heel verdrietig zijn wij, nu wij hebben vernomen dat onze collega op 31 mei 2014 is overleden. Voor ons was hij een geliefde en zeer gewaardeerde collega. De verslagenheid was groot toen wij hoorden dat hij door een noodlottig verkeersongeval om het leven was gekomen. Wij leven mee met de ouders en overige nabestaanden van Erwin. Wij delen hun verdriet en zullen Erwin missen. Directie en collega's van ERA Contour B.V. Een vriend voor het leven! Ik zal je altijd blijven missen.. We wensen Leo, Gerda, Mariska, alle familie en vrienden veel sterkte toe met dit grote verlies Jeroen, Chao en Isabelle Xi'an, China, 1 juni 2014 Forever in our heart memories will never fade Neil, Wendy Lana Wij zijn verslagen en bedroefd door het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega van de firma ERA Contour Erwin zal altijd in onze herinnering blijven als een fijne en sociale collega met een grote betrokkenheid. Wij zullen hem missen! Wij wensen zijn familie, vrienden en collega's veel sterkte toe. Management en collega's Afdeling Onderhoud - N.V. EPZ

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 66