4 Familieberichten (Ilensenlinq.nl Jacomina Adriana de Jonge - Louwerse Jan Minet Jouke Post 34 I dinsdag 3 juni 2014 kijk ook op "Pluk de dag"? ik pluk liever frambozen!! Wij zijn verdrietig dat, na een arbeidzaam leven en afnemende gezondheid, geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en betrokken opa Lou Kopmels echtgenoot van Lien Kopmels-Dobbelaar 4- Nisse, 25 februari 1935- f 's-Gravenpolder, 1 juni 2014 's-Gravenpolder: Lien Kopmels-Dobbelaar 's-Gravenpolder: Hans en Conny Linda Jeroen en Ashley Rob Nicky Kwadendamme: Maja en Sjors Jord Lars 's-Gravenpolder: Petra en Ronnie Gelina en Geert Marissa en Jeroen Bosseweide 40,4431 AE 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 5 juni om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof naast de kerk. Na de begrafenis is er in Dorpshuis 'De Burcht', Johan Frisostraat 3 te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Door familieomstandigheden is 't Kaske van Kopmels donderdag 5 juni de gehele dag gesloten. Met bewondering en respect voor haar kracht en doorzettingsvermogen hebben wij vernomen dat, na een langdurige strijd, is overleden Rina de Blieck Wij wensen de familie veel sterkte toe om dit verlies te kunnen verwerken. Familie M. Salm in de leeftijd van 79 jaar. Wij wensen Lien, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Lou Kopmels echtgenoot van A.P. Kopmels-Dobbelaar Nisse: S.L. Kopmels A. Kopmels-van den Dries Kloetinge: J.A. Kopmels E. Kopmels-van de Velde Maarheeze: A.J. Kopmels A. Kopmels-Geboers Neven en nichten Met droefheid delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante sinds 19 oktober 1992 weduwe van Triest de Jonge in de leeftijd van 73 jaar. Ridderkerk J. Louwerse M. Louwerse-Roelse ClingeM. Louwerse Middelburg M.J. Louwerse (in herinnering) P.A. Louwerse-Pieterse KapelleJ. Louwerse J. Louwerse-van den Durpel (in herinnering) Neven en nichten 1 juni 2014 Krommenhoeke 6 4373 SK Biggekerke CorrespondentieadresJ. Louwerse Bellefleurstraat 32 4421 DK Kapelle Op D.V. vrijdag 6 juni zal om 13.30 uur een rouwdienst gehouden worden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Biggekerke om 14.15 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen "Vriendschap met de Eeuwige is eeuwige vriendschap. De tijd van herdenken is aangebroken. Zonder mijn Jan is mijn leven niet meer compleet. Diepbedroefd, maar dankbaar voor al het goede, bericht ik u dat gestorven is, mijn altijd zeer zorgzame man 3-9-1921 t 1-6-2014 Aan een lang en veelbewogen leven met veel ups en downs is een einde gekomen. De laatste 5 jaar waren zeer moeizaam en zwaar door de ziekte van Alzheimer, die hem teisterde. Woutje G. A. Minet-Hubers Fazantenhof 128 4332 XT Middelburg Heel veel dank aan doktoren, leiding en verzorgenden van "Kranensteyn ook dank aan het "vroegere team van de dagbehandeling in de "Vliedberg". We willen Jan herdenken vrijdag 6 juni om 13.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. De herdenking wordt geleid door ds. Wim Jansen Aansluitend bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium voor een informeel samenzijn. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan onze lieve in de leeftijd van 60 jaar. Namens allen: Niels van den Broeke Een speciaal woord van dank voor de liefdevolle verzorging door het personeel van afdeling S van het ADRZ te Vlissingen. 29 mei 2014 Correspondentieadres: Dillenburglaan 63,4461 TK Goes De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden, r Veel te vroeg is overleden ons bestuurslid Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Bestuur VDK/Oranjevereniging Pat, Sandra, Els, Nicky, Elise, Tonja Jouke Post Wij zijn diep geraakt door het overlijden van onze "Flagger" Wij wensen de familie en vrienden heel veel sterkte Bevelanders C1Kevin, Jimmy, Jasper, Jeffrey, Joël, Sam, Bart, Thijs, Michiel, Jeroen, Dennis, Thom, Ingel, Mika, Rick, Jaap, Robert en ouders. Bestuur, jeugd- en evenementencommissie V.V. Bevelanders Jouke Post Wij zijn diep geraakt door het overlijden van onze gewaardeerde medewerker We hebben Jouke leren kennen als een prettige collega die het leven nam zoals het kwam. We zullen hem missen. Wij wensen zijn naasten heel veel sterkte toe. Van Alphen Stukadoorsbedrijf Alex, Jolanda, Rineer, Cor, Steve, Ludi, Robin Hulst, 2 juni 2014 Jouke Post Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze buurman Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Mark en Inge Niek en Judith, Liza, Maud Cindy en Astrid Rob en Roely Bram en Anja Renco en Heidi Martin en Marinka, William, Anne Chiel en Sandra, Joeri, Rick, Loeka Henk en Goozien Jouke Post

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 34