'Familieberichten Hlensenlinq.nl ÜTdfrd dan A Ria van Damme-Durinck Ludwig Jean Elodie Taelman Ludo Dominicus Petrus Richard van de Vijver Domien Domien van de Vijver Met intens verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve, onvergetelijke broer, schoonbroer en oom Domien van de Vijver Echtgenoot van Ceciel Buysse Anny t en Cyriel Steijaert-van de Vijver Aloys t en Annie van de Vijver- Kegelaer Marie-José t en Henk Vercauteren-van de Vijver Margriet en Paul Volleman-van de Vijver Irma t en Emiel de Nijs- van de Vijver Kinderen en kleinkinderen Wij wensen Ceciel en kinderen veel sterkte toe. Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat na een langdurige ziekte, veel te vroeg van ons is heengegaan mijn lieve vrouw en onze moeder Catharina Wilhelmina de Blieck-Jansen - Rina in de leeftijd van 68 jaar. Wat was je een krachtige vrouw met veel karakter, die bekend stond dat ze altijd behulpzaam was voor andere mensen. Je was niet alleen een vrouw en moeder, maar ook onze beste kameraad. Je was bij iedereen betrokken en zeer geliefd. Han de Blieck Mark en Oh Poej, Paaj 1 juni 2014 Kon. Julianastraat 36 4401 CZYerseke De crematieplechtigheid wordt donderdag 5 juni om 15.00 uur gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar dokter Mak en de Buurtzorg voor de goede verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. V Een geest zo sterk als een beer, een lichaam uiteindelijk toch te teer. Een wijsheid niet te evenaren, een wilskracht niet te bedaren. Een vechtlust bijna niet te temmen alleen iets bovenmenselijk kan dit leven remmen. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve zorgzame man, vader, schoonvader en opa partner van Marie-Louise de Boeij 19-02- 1936 Assenede (B) t 31 -05 -2014 Sas van Gent Sas van Gent: M.L. de Boeij Koewacht: Annemieke en Johan Wim en Sharon Marjolein en Angelo Buggenhout (B): Monique en Mare Rebecca en Dylan Axel: Diana en Peter Manouk en Sean Paul, Dean Tessa Bart Sluiskil: Patrick en Linda Sas van Gent, 31 mei 2014. Grootmajoorstraat 2,4551 BE De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 5 juni om 10.30 uur in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28c, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Ludo ligt opgebaard in familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u woensdag 4 juni om 18.30 uur afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Willem de Vries 24 uur per dag 7 dagen per week L. 0800 - 4444 000 30 maandag2 juni 2014 kijk ook op ALGEMENE KENNISGEVING In de laatste uren voor het einde dan wordt die grote wereld klein is plotseling alles onbeduidend tot aan het laatste beetje pijn Wat wij zo indrukwekkend vonden verliest zijn glans, verliest zijn zin maar achter de gesloten ogen glanst een gigantisch groot begin Toon We hadden graag nog yeel langer van je willen genieten maar helaas heeft het niet zo kunnen zijn. Dankbaar zijn we dat we je hebben mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een troost dit in saamhorigheid te doen. Je was er altijd voor ons en zo velen, uniek als mens stond je nog middenin de samenleving. We zullen je missen. In de leeftijd van 81 jaar is van ons heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa echtgenoot van Cecilia Maria Alphonsina van de Vijver-Buysse Graauw, 28 augustus 1932 Oostburg, 1 juni 2014 Dominique van de Vijver en Harold Buijsse Jurgen en Roxanne Joy en Erik Jolien en Robbie Richard en Nicole van de Vijver-Tournois Anne en Kika Maartje en Björn Loes Paul van de Vijver Correspondentieadres: Langeweg 9, 4527 PN Aardenburg Onze dank gaat uit naar de medewerkers van ziekenhuis De Honte Terneuzen en verpleeghuis De Stelle Oostburg voor hun liefdevolle zorg. Dat heeft ons als familie zeer veel goed gedaan. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 4 juni om 10.30 uur in de r.-k. kerk te Aardenburg. Aansluitend vindt aldaar de begrafenis plaats in besloten kring op de algemene begraafplaats. Pa is thuis. Liever geen bezoek aan huis. Condoleances graag schriftelijk. Dank je voor de hand die je toestak, dank je voor de zorg die je bood dank je voor de woorden die je sprak, dank je voor de glimlach die er was, dank je voor alles watje gaf, het was groots! Verdrietig zijn wij dat uit onze familiekring is weggenomen onze zwager en oom Arsènet en Cornet Buysse-van Eijkeren Francois t Buysse Marie en Emielt Lievens-Buysse Gemma Buysse Celina en Arthur Thomaes-Buysse Cyriel en Ria Buysse-van Waes Neven en nichten familie Buysse Wij wensen Cecile, kinderen en kleinkinderen veel sterkte voor de komende tijd. De avondzon valt over straten en pleinen, de gouden zon zakt in de kolk. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze moeder, schoon moeder, oma en overgrootoma weduwe van Clement van Damme Terneuzen, 1 juli 1931 Terneuzen, 30 mei 2014 Terneuzen: Breda Rijen: Terneuzen: Albert en Tilly Kevin en Kristie, Leonie, Rens Timothy en Radhika V, Tanisha Edith Myriam en Reg Max en Marjolijn Selena Roel en Marloes Ingrid en Paul Marcel en Jorine Simon Correspondentieadres: Diepenbrockstraat 209, 4536 GN Terneuzen De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 4 juni om 13.00 uur in de aula van crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen, gevolgd door de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Algemene kennisgeving Op zaterdag 31 mei ging rustig en kalm van ons heen, onze broer, schoonbroer en oom Jacobus Meesen Waterlandkerkje 22 oktober 1932 Oostburg 31 mei 2014 Familie Meesen Wij zijn dankbaar voor alle liefdevolle zorgen die hij in Huize Emmaus in IJzendijke heeft ontvangen Correspondentieadres: A.Meesen Slickenburgschans 2-17 4501 LC Oostburg De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal dinsdag 3 juni om 10.30 uur gehouden worden in het crematorium in Terneuzen, Bellamystraat 28c Na afloop is er gelegenheid elkaar te condoleren in de koffiekamer. Met ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het overlijden van Willem was jaren lid van de ondernemersvereniging, wij zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Namens de Ondernemersvereniging Arnemuiden Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Kan ik mijn grafsteen of gedenkteken nu al uitzoeken? Welke bloemenarrangementen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten worden ingelicht? Wat zijn de kosten voor een rouwadvertentie? Hoe stel ik die op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Asbestemming, wat is er mogelijk?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 64