üysrlsdsjj 4 Familieberichten (T1ensenlinq.nl JJ J? Jan Reijnierse V_ Gerard Vader Jan Reijnierse 30 maandag 2 juni 2014 kijk ook op En wéér hebben wij er een kleinkind bij. Reuzeblij zijn we met de komst van: Hugo Willem Floris Zoon van Eefje van Dam en Floris Hurkens Broertje van Luca en Yara Kleinzoon van Willem en Margriet van Dam Heden is rustig ingeslapen onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Jannetje van den Berge-Priester Janny weduwe van Adriaan van den Berge Kats, 7 december 1919 Goes, 25 mei 2014 Mennecy, Frankrijk: Nellie en Yves Guasson lean-Luc Stéphane en Laurence Leiden: Simin van den Berge en Peter Vader Raouf en Kim Yoanic, Jairo Sarah en Jasper Correspondentieadres: Stadzicht 47 2317 RP Leiden Op zaterdag 31 mei hebben we in kleine kring afscheid van haar genomen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oom Piet de Kroo Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Neven en nichten de Kroo Diep bedroefd geven wij u kennis dat de Heere, na een ziekte van enkele dagen, uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Johan Marinissen op de leeftijd van 71 jaar. Echtgenoot van Coos van den Dorpel. Moge de Heere Coos en de (klein)kinderen sterken in dit diepe verdriet en deze ernstige roepstem heiligen aan ons allerhart. Koudekerke: Plonie Marinissen-Louws Middelburg: Corrie Marinissen-de Ridder Vlissingen: Mien Murre-Marinissen Gerard Murre Sint-Laurens: Jo Marinissen Riet Marinissen-Labruijere Sint-Laurens: Jan Marinissen Sarie Marinissen-van Sorge Neven en nichten In dierbare herinnering: Kees Marinissen Jaap Marinissen 31 mei 2014 Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat na een langdurige ziekte, veel te vroeg van ons is heengegaan mijn lieve vrouw en onze moeder Catharina Wilhelmina de Blieck-Jansen Rina in de leeftijd van 68 jaar. Wat was je een krachtige vrouw met veel karakter, die bekend stond dat ze altijd behulpzaam was voor andere mensen. Je was niet alleen een vrouw en moeder, maar ook onze beste kameraad. Je was bij iedereen betrokken en zeer geliefd. Han de Blieck Mark en Oh Poej, Paaj 1 juni 2014 Kon. Julianastraat 36 4401 CZYerseke De crematieplechtigheid wordt donderdag 5 juni om 15.00 uur gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar dokter Mak en de Buurtzorg voor de goede verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met heel veel verdriet hebben wij afscheid genomen van onze lieve vriendin Rina We zullen haar heel erg missen en zijn dankbaar voor al haar vriendschap. Hanny en Adrie Tine en Jan Fien en Harry Magda en Peter Trudy en Wiebe Een heel bijzonder mens.... We zullen je nooit vergeten... Rina de Blieck Minie, Lisette, Reiny, Nina, Linda, Apple, Mohk, Heidi, Sandra, Italia, Lieke, Danique weduwnaar van Jannie de Croo Vlissingen, 13 mei 1927 t Vlissingen, 31 mei 2014 Beetje bij beetje moesten we je verlaten. We konden niet meer zo goed met je praten. Die blik, die stilte deed vaak zeer. De man, vader en opa van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan, Zeggen we "dank je" voor al wat je hebt gedaan. Bewonderenswaardig was zijn levenskracht. Nu is in rust van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Pieternella Caljé in de leeftijd van 85 jaar. Pie Reijnierse - Caljé Nel Hoogesteger - Reijnierse Hans Hoogesteger Véronique en Geerard Devin, Maik Mireille en Marco Jo Reijnierse Anda Reijnierse - de Bruijn Délano en Yining Rafaella Gretha Temmerman - Reijnierse Fons Temmerman Wendy en Erik Cynthia en Erik Vlissingen, 31 mei 2014 Oranjeplein 172, 4388 AH Oost-Souburg Er is gelegenheid om van Jan afscheid te nemen donderdag 5 juni van 12.00 uur tot 12.15 uur in de aula van het crematorium Middelburg, Westelijk Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal om 12.30 uur de afscheidsdienst plaats vinden in de aula van bovengenoemd crematorium. Na de dienst is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance en bent u uitgenodigd in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. gehuwd met Pieternella Galjé - in de leeftijd van 85 jaar. uit aller naam: Fam Reijnierse Neven en Nichten rMet verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Jan Reijnierse Echtgenoot van P. Reijnierse-Caljé In de leeftijd van 85 jaar Wij wensen Pie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Oost-Souburg: Oost-Souburg: Middelburg: Biggekerke: Vlissingen: C. Caljé t M. Caljé-de Witte J. Caljé t P. Caljé-Vos M. Caljé t Joh. Caljé-Vos Joh. Caljé t Joh. Caljé-Pleijte G. Caljé A.W. Caljé-Davidse t N.A. Louws- v.d. Berg Neven en nichten iw:| Gedachten kennen geen grenzen dat wist jij Weinig woorden kunnen veel zeggen en dat begrepen wij Jouw leven moesten wij loslaten, in ons leven houden wij jou altijd vast Laura Paczek Johnny en Matty Fliers Gerard en Ditta Vader Kinderen kleinkinderen Correspondentieadres: Goeman Borgesiusstraat 51, 4384 JM Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Gerard op donderdag 5 juni van 9.30 tot 9.45 uur in uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 in Vlissingen. Aansluitend zal de afscheidsdienst plaatsvinden om 10.00 uur in bovengenoemd uitvaartcentrum. Na de dienst is de begrafenis op de Noorderbegraafplaats, Pr. Rooseveltlaan in Vlissingen. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het uitvaartcentrum. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van Ter Reede, Vondellaan Woning 11 voor de goede zorgen. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Een speciaal woord van dank voor de liefdevolle verzorging door het personeel van Verpleeghuis "Picassoplein te Vlissingen. Na een smartelijk lijden geven wij kennis van het overlijden van onze lieve behulpzame broer, zwager en oom

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 30