d Familieberichten lTlensenlinq.nl 2 fh'ibfjruiiji/)^ s En toch telkens weer zullen wij je tegenkomen. Zeg nooit: het is voorbij slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet watje zei... Kort na het overlijden van haar man hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Ulrika Johanna Uijl - Jonkman Ria echtgenote van Louis Uijl 112 mei 2014 18 augustus 1954 29 mei 2014 Weer samen Familie Jonkman Familie Uijl Zierikzee, Hospice "Kaaskenshuis" Correspondentieadres: Voorstad 54 4461 KP Goes De herdenkingssamenkomst zal gehouden worden woensdag 4 juni om 11.00 uur in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgji-Haamstede. Aansluitend zal omstreeks 12.30 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in uitvaartcentrum "Vredehof". Ria Uijl - Jonkman In plaats van kaarten Op 83-jarige leeftijd is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Jacoba (Koos) van Zetten-de Witte weduwe van Jan van Zetten 4 februari 1931 29 mei 2014 Wij herinneren haar als een warme, lieve moeder en oma en zullen haar missen Cathrien (in herinnering) en Ronald Adriana Chris en Hildeburg Jan en Ineke Angeline en Peter Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Azalealaan 27 4356 JD Oostkapelle Op dinsdag 3 juni is er tussen 10.30 en 11.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen van ma in het Rouwcentrum aan de Bachweg 2 te Middelburg, en de familie te condoleren. Aansluitend vindt de crematie plaats in familiekring. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de SVRZ-locatie Egelantier voor de liefdevolle verzorging. Hubrecht Quinten Bedroefd hebben, wij kennisgenomen van het overlijden van Jan Poppe Hij was raadslid van de gemeente Noord-Beveland in de periode van 2002 tot 2006. Zijn inzet en ideeën zijn waardevol geweest voor onze gemeenschap. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familieleden veel sterkte toe om dit ingrijpende verlies te dragen. Gemeenteraad en het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Noord-Beveland Bedroefd zijn we bij het overlijden van onze broer en zwager Lein Goedbloed We zijn in onze gedachten bij Rie en de kinderen. Suze Valk-Goedbloed Bram Goedbloed Nel Goedbloed-Mol Het is onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma Jankie Janneke van Belzen - Steketee Via deze weg willen wij u hiervoor allen hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Joos van Belzen, kinderen kleinkinderen Arnemuiden, 31 mei 2014 Tjimkje Naaktgeboren-Hofman Wat een warm gevoel gaf het om na het overlijden van Jan Davidse zoveel lieve en troostrijke reacties te ontvangen. Het deed ons goed om te merken dat Jan bij jullie nog zo voortleeft in mooie herinneringen. Heel veel dank voor jullie warme en betrokken medeleven. Dat geeft ons steun in het verwerken van het grote gemis van Jan. Namens de familie Elly Davidse - Meeuwsen Goes, mei 2014 Frank van Bellen Lourina Willemse Bakker Mei 2014 54 I zaterdag 31 mei 2014 kijk ook op Je kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom je bij Hem thuis. Alleen bij Hem ben je geborgen. Hij laat je rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Verdrietig, maar toch ook dankbaar, hebben wij nu ook afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante sinds 12 mei 2014 weduwe van Louis Uijl, in de leeftijd van 59 jaar. Berkel en Rodenrijs: Rita Aart Henk en Jasmijn Mary Lou Biervliet: Willem en Corrine Stefan en Magda, Eline, Joris Chantal en Ronnie Heerhugowaard: Theo en Cora Elisa Alina Verdrietig maar dankbaar voor de herinneringen is na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde van ons heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa sinds 24 februari 2013 weduwnaar van Maria Geertruid Visscher Goes, 31 mei 1927 Heinkenszand: Breda: t Goes, 30 mei 2014 Jacob Quinten Marrie Quinten - van Eekelen Gerko Diablo Elma Douma - Quinten Pieter Douma Sijtske Correspondentiead res: Merelhof 26, 4451 EC Heinkenszand De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 5 juni om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de Zorggroep SVRZ locatie Goes voor hun liefdevolle inzet en zorg. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Langs deze weg willen wij een ieder hartelijk dankzeggen voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder De overweldigende belangstellinq heeft ons qoed gedaan. Hans en Wil Bas en Addie kleinkinderen en achterkleinkinderen Oost-Souburg, 31 mei 2014 Bedankt voor jullie belangstelling, telefoontje, bezoekje, kaartje vooral tijdens zijn ziekte, maar ook na het overlijden van mijn man, onze pa, mijn opa en onze zoon Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Annelies van Bellen-van Goethem Stefan en Linda, Sam Jeroen Pa en ma van Bellen Vogelwaarde, mei 2014 Hart verwarmend was het, dat zo velen ons bij het afscheid van onze Moeder, Oma en Ouwe Oma terzijde stonden. Wij danken U hiervoor hartelijk. Kinderen Kleinkinderen en Achterkleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 54