üvsr laiten Familieberichten kl)kookop mens0nLinq.nl 461 www.pzc.nl vrijdag 30 mei 2014 Johannes Dek Piet Audenaerdt Piet Audenaerdt Piet Audenaerdt Lein Goedbloed Sandenburghlaan 12G 4351 RM Veere In plaats van kaarten. Ik heb een mooi leven gehad. Het is goed zo. Jopie Rustig is ingeslapen - Jopie weduwnaar van Cornelia Jannetje Nieuwenhuize 17 september 1922 128 mei 2014 Familie Aarts - Blok Hogenakkerweg 3, 4416 RA Kruiningen De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 2 juni om 15:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van Ter Weel en Nieulande voor de begripvolle verzorging. Pieter Hendrikse Cornelis van der Zouwen Cees Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geef ik kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw Maria van Zanten-Grooters (Rie) in de leeftijd van 79 jaar. Goes: Henk van Zanten 26 mei 2014 Monnetstede 69 4463 GZ Goes De afscheidsdienst voorafgaande aan de crematieplechtig heid zal plaatsvinden zaterdag 31 mei om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn, thuis bij Henk, op bovenstaand adres. Enige en algemene kennisgeving In mijn leven kende ik zware tijden, nu ben ik verlost uit mijn lijden. Dank aan allen die ik achterliet, die mij hebben gesteund in mijn laatste verdriet. Op dinsdag 27 mei 2014 overleed thuis in zijn vertrouwde omgeving, omringd door allen die hem lief waren, onze lieve papa, schoonpapa, opa, broer en zwager Hij overleed in de leeftijd van 56 jaar. Terneuzen: Bianca en Sebastiaan, Quinten Hulst: Daniël en Rieneke Zandberg: Lilian en Rudy Correspondentieadres: Langendamsedijk 12 a, 4569 RW Graauw U kunt afscheid nemen van Piet in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 30 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 31 mei om 10.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker en collega Wij zijn dankbaar voor zijn geleverde vakmanschap en jarenlange inzet. Daniël, Bianca en verdere familie wensen wij veel sterkte toe. Directie en medewerkers Bouwbedrijf de Caluwé en Broekaart B.V. Wij zijn diep geraakt door het overlijden van vader van onze vriend en teamgenoot Daniël Wij wensen Daniël, Rieneke en de rest van de familie heel veel sterkte toe. Je vrienden van Smash Sebastiaan en Linda, Pieter en Caroline, Ronald en Veronique, Patrick en Bianca, Koen en Laura, Dennis en Nicole, Reggie, Martin en Ja nine Veilig in Jezus' armen. Bedroefd, maar dankbaar voor wie hij was en zal blijven, nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootopa *13 juni 1922 t 27 mei 2014 Veere Veere Veere: M. Goedbloed-van den Bosse Veere: Christien Roelofsen-Goedbloed Vlissingen: Kees Onderwater Vlissingen: Corrie Beckers-Goedbloed Gerard Beckers Gapinge: Anneke van der Hoofd-Goedbloed André van der Hoofd Middelburg: Marjolein Goedbloed Ted van den Aarssen Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Lein op zaterdag 31 mei van 10.00 uur tot 11.00 uur in Nieuw Sandenburgh, Sandenburghlaan 2, afd. lepenhof, kamer 156. De kerkdienst zal gehouden worden op maandag 2 juni om 13.00 uur in de Kleine Kerk, Kapellestraat 27 te Veere. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Nieuwe Begraafplaats, Zanddijkseweg te Veere. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovenvernoemde kerk. Wij danken allen die hem de afgelopen tijd zo goed en liefdevol hebben verzorgd. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. een geest zo sterk als een beer een lichaam uiteindelijk toch te teer een wijsheid niet te evenaren een wilskracht haast niet te bedaren een vechtlust bijna niet te temmen alleen iets bovenmenselijks kon dit leven remmen Na een lang leven vol zorg en aandacht" voor de ander is, thuis in zijn vertrouwde omgeving, overleden mijn zorg zame man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader echtgenoot van Dirkje Jacoba den Boer Ouwerkerk, 2-7-1922 Hoek, 28-5-2014 Hoek DJ. Hendrikse-den Boer Terneuzen Bennie en Alie Hoek Sjanie en Jan Michel Hoek Rinus en Riet Mirjam en Jorg - Esmee en Renzo, Jerom, Luuk Paul en Katja Annelies en Laurens Hoek Adrie en Nelly Patricia en Danny - Rachel, Daphne Ronald Hoek Wilna en Leo Niels en Ymke - Luca AxelWim en Marie-Christine Vlissingen Anita en Robert Gerberalaan 44 4542 CP Hoek Dinsdag 3 juni is er van 13.15-13.50 uur gelegenheid tot condoleren in de Protestantse Kerk te Hoek, Langestraat 6, waarna om 14.00 uur de uitvaartdienst aanvangt. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffiekamer. Maandag 2 juni is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het voornoemde uitvaartcentrum. Met verslagenheid en intens verdriet geven wij kennis dat na kortstondige ziekte toch nog onverwachts van ons is heengegaan mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Wij wensen Hanny, de kinderen, schoondochters en kleindochter veel sterkte toe. Werkendam: Mevrouw W. P. Kant - Sturm Werkendam: Ad en Corrie van der Zouwen Andel: Jan en Anita van der Zouwen Den Haag: Wilma van der Zouwen en Jan de Vries Woudrichem: Wim en Corrie van der Zouwen en kinderen en kleinkinderen Werkendam, 28 mei 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 84