J <1 fllensenlinq.nl 1 Colofon Wat blijft is de emotie familieberichten Familieberichten Van der Hooft Maatje Leurs-Kwaak amilieberichten - kijk ook op Cornelis van der Zouwen Cees Uitvaartzorg Voor uw reacties, kaarten en brieven na het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante* betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Uit aller naam, Familie Kouijzer-Kwaak Zierikzee, mei 2014 Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van Mevr. F. Schuitema-Vader Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun geweest. Marjan Schuitema Cor Lockefeer Aloys en Lisane Middelburg, 29 mei 2014 familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant I www.pzc.nl vrijdag 30 mei 2014 47 Met verslagenheid en intens verdriet geven wij kennis dat na kortstondige ziekte toch nog onverwachts van ons is heengegaan mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Wij wensen Hanny, de kinderen, schoondochters en kleindochter veel sterkte toe. Werkendam: Mevrouw W. P. Kant - Sturm Werkendam: Ad en Corrie van der Zouwen Andel: Jan en Anita van der Zouwen Den Haag: Wilma van der Zouwen en Jan de Vries Woudrichem: Wim en Corrie van der Zouwen en kinderen en kleinkinderen Werkendam, 28 mei 2014 -liWIi Schoorkenszandwcg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 F.: info(</ vanderhooftuilvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 Internet I www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 47