4=- r 4 Familieberichten fTlens0nlinq.nl A 461 www.pzc.nl vrijdag 30 mei 2014 Janske Jerina Alewijnse - Geldof Johannes Dek Sara Koppejan-Pleijte "Terug naar de Kust" Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee. Bedroefd maar dankbaar dat aan haar lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, die zij op een bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, van ons is heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Weduwe sinds 14 september 2009 van Chris Alewijnse Ar 19 oktober 1946 t 27 mei 2014 Koudekerke: Jan Geldof Oost-Souburg: Rineke en Ko de Veij - Geldof Vlissingen: Peter en Corry Geldof - Bevelander Vlissingen: Marjan Geldof in herinnering Zeist: Coby en Herman Broekhof - Geldof Vlissingen: Leida en Jan van Loon - Geldof Neven en nichten Correspondentieadres Westerzicht 76, 4385 AN Vlissingen Janske is thuis in haar eigen vertrouwde omgeving opgebaard, waar gelegenheid is om persoonlijk afscheid van haar te nemen op donderdag 29 mei van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 31 mei om 13.00 uur in de aula van hef crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Piet Audenaerdt Verdrietig, maar intens dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat is overleden Willemina jakoba Melsina Braat-Jongepier Wil Middelburg, 30 augustus 1930 Vleuten, 20 mei 2014 Vleuten, Jules Braat Utrecht, Esther Braat Vleuten, Karin de Bloeme-Braat Ronald de Bloeme Moppie Gulden Hoeve 19 3451 TE Vleuten Het afscheid heeft plaatsgevonden op woensdag 28 mei in crematorium Den en Rust te Bilthoven. De urn met de stoffelijke resten van Wil wordt later bij gezet in het graf van haar ouders te Middelburg. In plaats van kaarten. Ik heb een mooi leven gehad. Het is goed zo. Jopie Rustig is ingeslapen Jopie weduwnaar van Cornelia Jannetje Nieuwenhuize 17 september 1922 t 28 mei 2014 Familie Aarts - Blok Hogenakkerweg 3,4416 RA Kruiningen De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 2 juni om 15:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van Ter Weel en Nleulande voor de begripvolle verzorging. André Sijbren Hania Pieter Hendrikse Heere! Gij weet alle dingen, Gij weet, dat ik U liefheb. De Heere heeft tot Zich genomen onze lieve moeder en oma sinds 1 maart 2005 weduwe van Abraham Koppejan Wij zijn bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde. Zij mocht 90 jaar worden. Nieuwdorp: Ab en Coby Koppejan Arjen en Mariska Abia Merijn (in herinnering) Inge en Matthijs Nijkerk: Kees en Trudy Koppejan Bram Jesse Willem en Rianne Jan-Dirk en Ylfva Sarah Cornelis en Sanne Vlissingen: Ellie en Mart van Dijk Rianne Thijs en Annemarie Femke Marieke en Mare Krimpen aan den IJssel: Marijke en Meindert van Saane Simone en Ronald Björn, Jonas Joëlle 29 mei 2014 Zorgcentrum Cedrah, locatie Eben-Haëzer Correspondentieadres: A. Koppejan, Hertenweg 15, 4455 TJ Nieuwdorp Op maandag 2 juni is er gelegenheid tot condoleren van 19.30 tot 20.00 uur in Zorgcentrum Eben-Haëzer, Briandlaan 2 te Middelburg. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. woensdag 4 juni om 13.00 uur in de Marnixkerk, Marnixplein 41 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats, Pres. Rooseveltlaan 766 te Vlissingen om 14.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Marnixkerk. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geef ik kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw Maria van Zanten-Grooters (Rie) in de leeftijd van 79 jaar. Goes: Henk van Zanten 26 mei 2014 Monnetstede 69 4463 GZ Goes De afscheidsdienst voorafgaande aan de crematieplechtig heid zal plaatsvinden zaterdag 31 mei om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn, thuis bij Henk, op bovenstaand adres. dr kijk ook op Wij zijn diep geraakt door het overlijden van vader van onze vriend en teamgenoot Daniël Wij wensen Daniël, Rieneke en de rest van de familie heel veel sterkte toe. Je vrienden van Smash Sebastiaan en Linda, Pieter en Caroline, Ronald en Veronique, Patrick en Bianca, Koen en Laura, Dennis en Nicole, Reggie, Martin en Janine Enige en algemene kennisgeving. Hierbij delen wij u mede dat is overleden In de leeftijd van 75 jaar. Sauer en Oonk notarissen Badhuisstraat 181 4382 AM Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. een geest zo sterk als een beer een lichaam uiteindelijk toch te teer een wijsheid niet te evenaren een wilskracht haast niet te bedaren een vechtlust bijna niet te temmen alleen iets bovenmenselijks kon dit leven remmen Na een lang leven vol zorg en aandacht voor de ander is, thuis in zijn vertrouwde omgeving, overleden mijn zorg zame man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader echtgenoot van Dirkje Jacoba den Boer Ouwerkerk, 2-7-1922 Hoek, 28-5-2014 Hoek D.J. Hendrikse-den Boer Terneuzen Bennie en Alie Hoek Sjanie en Jan Michel Hoek Rinus en Riet Mirjam en Jorg - Esmee en Renzo, Jerom, Luuk Paul en Katja Annelies en Laurens Hoek Adrie en Nelly Patricia en Danny - Rachel, Daphne Ronald Hoek Wilna en Leo Niels en Ymke - Luca AxelWim en Marie-Christine Vlissingen Anita en Robert Gerberalaan 44 4542 CP Hoek Dinsdag 3 juni is er van 13.15-13.50 uur gelegenheid tot condoleren in de Protestantse Kerk te Hoek, Langestraat 6, waarna om 14.00 uur de.uitvaartdienst aanvangt. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffiekamer. Maandag 2 juni is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het voornoemde uitvaartcentrum. Johannes 21 17

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 46