(Tlensenlinq.nl Familieberichten üyarlsilsn Karin Vermuë Lieve Karin Lieve Karin Karin Vermuë Lein Goedbloed kijk ook op www.pzc.nl vrijdag30mei2014 45 Als iets liefs je verlaat, blijft nog altijd de liefde. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Moeder van onze oud-leerling Daniëlle en partner van onze collega Iman Koeman. Wij wensen Danielle, Dennis, Iman en de verdere familie heel veel sterkte toe in de komende periode. Team, kinderen en ouders van cbs Prinses Beatrix, Goes College van Bestuur Alpha Scholengroep Goes, 30-05-2014 Wij wensen je naasten veel sterkte toe. V Je blijft in onze gedachten V Familie Vermuë Achter iedere traan van verdriet, schuilt een glimlach van herinnering. Bedankt voor de vriendschap Lean en Martin Ellen Anneke en Toon Rien Anita en Jacco Wij zijn diep getroffen door het veel te vroeg overlijden van onze gewaardeerde medewerker en collega Karin Vermuë Karin was ruim 25 jaar bij ons in dienst als wijkzieken verzorgende. We herinneren haar als zeer betrokken bij haar cliënten en heel nauwkeurig in haar werk. We zijn haar zeer dankbaar voor haar jarenlange inzet voor onze cliënten. We wensen haar kinderen, familie en vrienden heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Raad van Bestuur en collega's van Zorgstroom Met alle dierbaren om je heen was het gevecht toch voor jou alleen. Je nam afscheid zoals je was, trots, liefdevol en moedig. Verdrietig ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze lieve nicht We wensen Dennis, Daniëlle, familie en Iman heel veel sterkte met dit grote verlies. Ooms en Tantes Neven en nichten Familie Goense Liefde is troost in droefheid, stilte in tumult, rust in onrust, hoop in wanhoop. Met bewondering en respect voor haar kracht en doorzettingsvermogen hebben wij vernomen dat na een langdurige strijd is overleden Karin Vermuë moeder van onze leerlinge Daniëlle Boonman uit klas M2B. Wij wensen de familie en vrienden Gods steun en troost toe om dit verlies samen te kunnen verwerken. Namens de Raad van Toezicht, het College van Bestuur, het personeel en de leerlingen van het Ostrea Lyceum te Goes, drs. J.A. Brand, voorzitter College van Bestuur In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, is na een werkzaam en zorgzaam leven overleden onze lieve moeder en oma Catharina Jacomina Peper-de Visser A 23 augustus 1926 t 28 mei 2014 sinds 28 april 1986 weduwe van A.G. Peper Ineke en Bram Jakobsen-Peper Elly en Peter Boogaard-Peper Anne en Marinus Pieter en Elma Jacolies en Kees van den Driest-Peper Eva en Jeffry Nina en Tom V Lisa en Shady Bert en Letty Peper-Allaart Een speciaal woord van dank gaat uit. naar het verzorgend personeel van Zorg- en Verpleegcentrum "Simnia". Correspondentieadres: Dhr. H. Peper Kloosterweg 5 4363 SC Aagtekerke De Herdenkingsdienst zal plaatsvinden op maandag 2 juni om 13.00 uur in het verenigingsgebouw "Amicitia", Agathastraat 1 te Aagtekerke. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenisplechtigheid plaatshebben op de algemene begraafplaats te Aagtekerke. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condo leren in verenigingsgebouw "Amicitia Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante Ka Peper - de Visser Oostkapelle Andrie en Matty de Visser Middelburg Gillis en Karin Sturm Neef en nicht Oostkapelle Leon en Ellen Kreft Melanie Dn plaats van kaar-ten. "Want de. Hece is onze Cdod" ffozua 24:17a V Bedr-oefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, is totaal onverwacht van ons weggenomen onze lieve papa en opa Piet ^/leijaai*d echtgenoot van D° Mejjaard - "Hoogesteger f 17 mei 2010 Wemeldinge, 27 oktober 1929 "f Kloetinge, 25 mei 2014 C\oes: Kees van Vliet - JV\e.\)aard Tessa Tina Onze danl< gaat uit naar allen die hem hebben bijgestaan. Correspondentieadres: fs-Hecr dsdorpweg 15, 4461 WH does Ui/gestaan. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden, Onverwachts is overleden ons koorlid Piet Meyaard Dirigente en Koorleden Kloetings Kerkkoor Veilig in Jezus' armen. Bedroefd, maar dankbaar voor wie hij was en zal blijven, nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootopa 13 juni 1922 Vee re Veere: Vee re: Vlissingen: Vlissingen: Gapinge: Middelburg: 27 mei 2014 Veere M. Goedbloed-van den Bosse Christien Roelofsen-Goedbloed Kees Onderwater Corrie Beckers-Goedbloed Gerard Beckers Anneke van der Hoofd-Goedbloed André van der Hoofd Marjolein Goedbloed Ted van den Aarssen Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Sandenburghlaan 12G 4351 RM Veere Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Lein op zaterdag 31 mei van 10.00 uur tot 11.00 uur in Nieuw Sandenburgh, Sandenburghlaan 2, afd. lepenhof, kamer 156. De kerkdienst zal gehouden worden op maandag 2 juni om 13.00 uur in de Kleine Kerk, Kapellestraat 27 te Veere. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Nieuwe Begraafplaats, Zanddijkseweg te Veere. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovenvernoemde kerk. Wij danken allen die hem de afgelopen tijd zo goed en liefdevol hebben verzorgd. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 45