O (T1ensenlinq.nl Bumimn Colofon Familieberichten aiUJHIffö Henk Cornelissen r amilieberichten 'kijk ook op Catharina Maria Verpoorte - Weeda 17-08- 1925 27-05-2014 Lieve mama, ik zal je heel erg missen En ik zal je nooit vergeten Ik zou nog zo veel dingen samen met je willen beleven Alleen dat kan nu niet meer Ik zou nog zoveel dingen tegen je willen zeggen Over dat ik van je hou en dat je de sterkste vrouw bent die ik ken Dat je de beste liefste moeder bent We hebben veel moeten doorstaan het is nu het beste dat we allemaal doorgaan Je kunt nu, na alles wat je gedaan hebt, rusten Maar toch blijf ik elke avond tegen je zeggen: Welterusten Liefs Daniëlle en Dennis Waarom al dat vechten, waarom al die pijn Je wilde bij ons zijn De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht Je wilde nog graag verder maar verloor dit gevecht Overleden is helaas onze grote liefde, mama, dochter, zus en tante Karin Vermuë A Goes, 31 mei 1965 Goes, 27 mei 2014 Daniëlle, Dennis en Daisy Pa en Ma Vermuë Henry Esther en Peter Ramon, Cynthia, Stefan f en Monica Dimphy en Rob Clazien en Jan Iman We zullen je nooit vergeten. Frambozestraat 28,4462 EL Goes. Karin ligt thuis, liever geen bezoek aan huis. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden zaterdag 31 mei om 11.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 11.00 tot 11.20 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Karin te nemen. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Magdalena de Jonge-Keukelaar Allen die ons warme woorden van medeleven en troost gaven na het overlijden van willen wij hartelijk danken, het voelde goed. A. Cornelissen-ten Katen Kinderen, kleinkinderen en familie Cornelissen KEES VERBEEK m woensdag 28 mei 2014 5^ Ik ben zo moe", zei je Het is goed zo zoals jij ons steunde, Steunen wij elkaar. Zoals jij ons hielp, helpen wij elkaar. Zoals jij van ons hield, houden wij van elkaar. Wees gerust, Ga gerust. Het is goed zo. I. Ponsen Vandaag is na een ziekbed van enkele weken, zacht en kalm overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma, zus, schoonzus en tante Na heel haar leven in Biervliet te hebben gewoond, heeft zij de laatste jaren ook plezierig doorgebracht in "De Redoute" te Sas van Gent, waar zij met vriendschap en een liefdevolle verzorging van velen omringd werd. Haar leven was geven, tot op de laatste dag had zij oog en oor voor iedereen. Wij bedanken alle mensen die tijdens haar leven op enige wijze iets voor haar betekend hebben in grote en kleine dingen. Terneuzen: C.A. ten Hoor - Verpoorte H. ten Hoor Laura Peter Biervliet: A. Verpoorte Biervliet: P.Weeda M.Weeda - de Boevere Terneuzen: M. Haveman - Weeda F. Haveman Axel: M.Weeda C.Weeda - Ollebek A.Weeda t Fam. Weeda Fam. Verpoorte Correspondentieadres: Dommelstraat 4, 4535 HB Terneuzen Wij nemen afscheid van haar op vrijdag 30 mei om 14.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c Gelegenheid tot condoleren na het afscheid in de aula. Kom zoals je bent. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en kleine oma Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Willem en Corrie de Jonge Miranda en Pieter -Jeffrey Natasja en Ewout - Myrte, Britt Terneuzen, mei 2014 Adri de Jonge IN LIEFDEVOLLE HERINNERING 28 mei 2011 28 mei 2014 UITVAART VERZORGING Peter Butler Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 89