Familieberichten (Tlens9nlinq.nl OvsrJsiilsfj 50 J woensdag 28 mei 2014 kijk ook op Met verslagenheid en intens verdriet geven wij u kennis dat de Heere op Zijn tijd en wijze van ons heeft weggenomen mijn geliefde man, onze lieve zorgzame vader en onze geliefde zoon Jacob Marinus Suurland - Jaap - 3 april 1970 Scherpenisse 24 mei 2014 I.M. Suurland - van der Starre Nelia Marien Hanna Janneke Marieke M.J. Suurland J.G. Suurland - Bolier J.H.J. van der Starre Lage Broekweg 1 4694 PL Scherpenisse Mijn man, onze vader en zoon is thuis opgebaard. Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. vrijdag 30 mei van 13.00 tot 13.45 uur in verenigingsgebouw 'de Hoeksteen', Margrietlaan 2, 4694 ET Scherpenisse. Daarna zal de rouwdienst gehouden worden om 14.15 uur in de Hervormde Kerk, Kerkpad 5 te Scherpenisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Scherpenisse. Geen bloemen Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze kennisgeving als uitnodiging beschouwen. Wij verliezen in hem een betrokken, deskundige en fijne collega. Wij zullen hem erg missen. Wij wensen Ida, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Vakgroep agrarisch: John Bal, Han de Feijter, Johan Smallegange, Koos van Splunter en Johan Wielemaker Met ongeloof en verdriet hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Jaap Suurland Jaap was een betrokken collega met hart voor zijn studenten en zijn vak. Wij missen in hem een goede collega. Wij wensen de nabestaanden, in het bijzonder zijn vrouw en kinderen, veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens het college van bestuur, directie en personeel Edudelta onderwijsgroep Geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Jaap Suurland onze collega en docent. Wij missen in hem een enthousiaste, betrokken vakdocent. Een mentor waar je altijd terecht kon. Wij wensen de nabestaanden, in het bijzonder zijn vrouw en kinderen, veel kracht en sterkte toe om dit verlies te dragen. Studenten vakgroep agrarisch en collega's Edudelta College Goes Wij zijn verdrietig en geschokt door het overlijden van Jaap Suurland O Heer! Wanneer komt die dag, Dat ik bij U zal wezen, En zien Uw aanschijn geprezen Psalm 42 1 (berijming Datheen) Die dag is werkelijkheid geworden voor mijn innig geliefde man, onze geliefde en zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Adriaan Bin Geboren te Zierikzee op 28 september 1923 Overleden te Zierikzee op 25 mei 2014 C. Bin-Legemaate Hans en Sophie Bin-Kik Lucinda en Daniël, Vincent, Veerle, Khadija en Mahdi - Tarik Menno en Tineke Bin -Berrevoets Arieke en Erik - Noor en Lauren, Gertie en Daniël - Job, Michiel en Harriët - Kiki Ernst Bin Richard en Anneke Bin-Geene Wouter en Christel - Lucas, Roderik en Tamara - Amélie en Salomé, Sjoerd en Martine, Floris en Evelien Esther en Henk Cats - Bin Gijsjan en Annemarie, Brechtje, Maria Irma en Bart van der Sluis-Bin Laurie en Koen, Merijn, Geerte, Robbie Gerard en Kitty Bin-Scherpenisse Maarten, Marije en Guy, Jelle en Jozefien, Evita, Julia, Aliyah, Gabriëlla, Marlou, Nando Herman en Edith Bin-Verkaart Dennis en Naomi, Sander, Jasper Albert en Anita Bin-de Reus Levi, Arjen, Douwe en Caroline, Welmoed en Michaël, Aike, Martin Slabberswerf 4 4301GP Zierikzee Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op zaterdag 31 mei van 12.30 tot 13.20 uur in zalencentrum 'Het Kerkplein' aan de Zevengetijstraat te Zierikzee. De dienst van Woord en gebed voor familie en belangstellenden zal D.V. om 13.30 uur worden gehouden in de Chr. Geref. kerk aan de Zevengetijstraat 11 te Zierikzee. De begrafenis zal aansluitend, omstreeks 14.30 uur, plaats vinden op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Maar - blij vooruitzicht dat mij streelt - Ik zal, ontwaakt, Uw lof ontvouwen; U in gerechtigheid aanschouwen verzadigd met Uw Godd'lijk beeld. Psalm 17 8 Na een korte liefdevolle periode van zorg in Zorgcen trum Ter Weel in Goes overleed mijn lieve man, vader, opa en ouwe opa Laurentius Geus - Lau - in de leeftijd van 92 jaar. Lewedorp: M. V. V. Geus - Bordui Heinkenszand: Cor en Hanneke Zundert: Lauran en Pascalle, Naomi Heinkenszand: Annemiek en Arjan, Elise, Esmee Onze dank gaat uit naar het team van SVRZ ZorgThuis locatie Dijkstede voor de liefdevolle zorg die hij thuis kreeg. Goes, 26 mei 2014 Correspondentieadres: Eendvogelstraat 86, 4451 DP Heinkenszand De uitvaartmis zal plaatsvinden op vrijdag 30 mei om 11.00 uur in de RK Parochiekerk H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaats hebben op de RK-begraafplaats te s-Heerenhoek. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorpshuis De Jeugdhoeve te 's-Heerenhoek. Lieve mama, ik zal je heel erg missen En ik zal je nooit vergeten Ik zou nog zo veel dingen samen met je willen beleven Alleen dat kan nu niet meer Ik zou nog zoveel dingen tegen je willen zeggen Over dat ik van je hou en dat je de sterkste vrouw bent die ik ken Dat je de beste liefste moeder bent We hebben veel moeten doorstaan het is nu het beste dat we allemaal doorgaan Je kunt nu, naailes wat je gedaan hebt, rusten Maar toch blijf ik elke avond tegen je zeggen: Welterusten Liefs Danielle en Dennis Waarom al dat vechten, waarom al die pijn Je wilde bij ons zijn De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht Je wilde nog graag verder maar verloor dit gevecht Overleden is helaas onze grote liefde, mama, dochter, zus en tante Karin Vermuë A Goes, 31 mei 1965 t Goes, 27 mei 2014 Daniëlle, Dennis en Daisy Pa en Ma Vermuë Henry Esther en Peter Ramon, Cynthia, Stefan f en Monica Dimphy en Rob Clazien en Jan Iman We zullen je'nooit vergeten. Frambozestraat 28,4462 EL Goes. Karin ligt thuis, liever geen bezoek aan huis. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden zaterdag 31 mei om 11.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 11.00 tot 11.20 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Karin te nemen. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Lieve Karin Je was op, je hebt je strijd gestreden Al je pijn en verdriet behoren nu tot het verleden. Lianne, Sjaak, Robin, Jessica Windkracht 7 kon ze hebben Maar deze storm bleek te sterk Na een oneerlijke strijd, maar moedig gedragen lijden, is tot onze diepe droefheid toch nog onverwacht overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, babushka en zus Truus Minet-Cornelisse Middelburg, 25 januari 1940 26 mei 2014 Ko JMinet André en Natalia Katja, Sasha Marjan en Ronald Kees en Map Cornelisse Annie en Ad Wieland Sir Winston Churchilllaan 12 4333 BC Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 30 mei van 14.30 tot 15.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 16.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en herinneringen te delen in Grand Café Willem, Oranjelaan 17 te Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 50