Düimsiutyu'i s Familieberichten (D0nsenlinq.nl J? Sarie Dees-Vlaander 0%. Jacomina Arendse - Louwerse S~ Pieternella Blok-de Wolf Kornelis Dingemanse Coby van Boven - Lems Jacoba Linnebank-Verhage Dominggus Frederik Matufessy Jacob Nauta (Jaap) Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze Moeder, oma en ouwe oma 30-03-1923 - 26-03-2014 zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen Gapinge, mei 2014 Mede namens kinderen en kleinkinderen, danken wij iedereen voor de kaarten en belangstelling na het over lijden van mijn partner, onze lieve moeder, grootmoeder Sari Baart-Hol Het deed ons goed. John Hoog, kinderen - kleinkinderen Daar het ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken, zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank voor de vele blijken van medeleven betoond na het overlijden en bij de begrafenis van onze geliefde moeder, oma en overoma (anna Elisabeth de Bat-van Iwaarden Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, mei 2014 Daar het ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve moeder, oma en over-oma willen wij u op deze wijze hartelijk bedanken. Fam. Aarnoutse-Blok Fam. Klijn-Blok Fam. Lokerse-Blok 's-Gravenpolder, mei 2014. Wij danken iedereen voor de hartverwarmende belangstelling, de fijne reacties, brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en overgrootvader Cor Met dankbaarheid kijken wij als familie terug op de mooie en waardige dienst in de kerk. Dit heeft het afscheid voor ons bijzonder gemaakt. Sjaan Dingemanse-Flipse, kinderen, klein- en achterkleinkinderen Grijpskerke, mei 2014 Een woord, een gebaar of een kaart. Het doet je goed, wanneer je iemand die je liefhebt missen moet. Voor ons is het onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder en onze onvergetelijke oma Hiervoor onze hartelijke dank. Het is ons duidelijk geworden dat zij niet alleen voor ons maar ook voor anderen veel heeft betekend. Corina, Marco en Wendy, Tonny en Monique Martijn en Sascha, Rick, Kaj, Anthony, Steven, Danny Kevin Goes, mei 2014 Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van betuigen wij onze oprechte dank. Familie Vlaander Familie Dees Terneuzen, mei 2014 Johannes Jacobus van Gorsel Zoveel hartverwarmend medeleven Zoveel belangstelling Zoveel kaarten Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het zo plotseling overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, pa, geweldige opa en mijn broer Adrie op't Hof De overweldigende belangstelling heeft ons goed gedaan. Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aandacht en steun, persoonlijk of schriftelijk, ons helpt bij het verwerken van dit grote verlies. M.J. op't Hof-Dijke Jan en Nicole fan en Naomi Marien Marleen Anita Marian Levi M. op't Hof Baarland, mei 2014 Jan Kooman 4 december 1936 16 april 2014 Medeleven en bewondering, in velerlei vorm, ontving Jan tijdens de laatste drie weken van zijn leven. Bij de moeilijke weg die hij te gaan had, was dit hem tot grote steun. Dank voor uw bijdrage daaraan, in welke vorm dan ook. En velen van u betoonden opnieuw betrokkenheid op 22 april jl., de dag van de crematie. De familie en ik mogen mede daardoor terugkijken op een warm en waardig afscheid. Trude Waasdorp Wij zeggen iedereen hartelijk dank voor de belangstelling en het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van Namens de familie: J. Maljaars Herberdsland 6<P 4337 CP Middelburg Middelburg, mei 2014 Nelleke Maljaars Altijd ivoren ive samen Samen ivoren ive een. Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn lieve en zorgzame man, onze vader, opa en opa Ming De leegte blijft nog moeilijk te aanvaardenmaar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. E Ify Matulessy-Verschum Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Zxnrtelande, mei 2014 Voor het medeleven en de belangstelling, zowel schriftelijk als persoonlijk, na het overlijden van betuigen wij u onze oprechte dank. Namens de familie Jaap Plansoen Middelburg, mei 2014. Je te moeten missen zal ons heel zwaar vallen De vele hartverwarmende blijken van medeleven na het plotselinge overlijden van mijn geliefde vrouw, onze moeder, schoonmoeder en trotse oma Janny Petiet-Verboom hebben ons diep ontroerd. Daarvoor onze grote dank. Thomas Petiet Kinderen en kleinkinderen Kloetinge, mei 2014 54 I zaterdag 24 mei 2014 kijk ook op Langs deze weg willen wij iedereen heel hartelijk bedanken voor de overweldigende belangstelling in de vorm van bezoekjes, bloemen, kaarten en mooie woorden, tijdens het kort ziek zijn en bij het afscheid van mijn lieve man, zorgzame vader en trotse opa Frank de Badts Het doet ons goed om te horen dat hij zo werd gewaardeerd in zijn doen en laten en geeft ons kracht en steun om samen verder te gaan. Marlies de Badts-Dierikx Sander en Jorien, Jens Martin en Ygje, Morris Aardenburg, mei 2014 Voor de hartverwarmende bewijzen van medeleven die wij na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa mochten ontvangen, zeggen wij u hartelijk dank. A.A. van Gorsel-Keur Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, mei 2014 Lieven de Leeuw Hij was een bijzonder en gepassioneerd mens Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de grote belangstelling, de vele kaarten en de manier waarop wij samen met u afscheid hebben genomen van mijn lieve man, pa, opa en opa Leeuw. Bregje de Leeuw - Walrave Kinderen en kleinkinderen Goes, mei 2014 Voor alle handdrukken, woorden, brieven en kaarten, liefde, blijken van belangstelling en meeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn/onze zeggen wij u hartelijk dank. Ferry Zeelenberg en verdere familie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 54