Familieberichten kiikookop niensenlinq.nl Pieternella van der Waa Na een lange en hechte vriendschap van bijna 70 jaar is onze lieve en leuke vriend Rens(88) overleden. Iedere zondagmorgen om 10 uur aan de telefoon sinds ik alleen ben. Spreken over onze vroegere tijden en nu. Zeer dankbaar. Dat hij ruste in vrede. Bep en Leo Op 't Hof Boulevard de Ruyter 206 Vlissingen Met veel verdriet hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn dierbare man, onze altijd behulpzame vader en lieve opa Pieter Gerard de Jonge - Piet - echtgenoot van Gerrie de Jonge-Jacobs *13 september 1946 - f 17 mei 2014 's-Gravenpolder: G.M. de Jonge-Jacobs Sittard: Christi de Jonge Wim Duchhart Kim, Nick Oost-Souburg: Annet de Jonge Patrick Bostelaar Sander, Rosalie Maaike, Linda Heinkenszand: Petra Daniëlse-de Jonge Theo Daniëlse Lisa Goesestraatweg 20,4431 CD 's-Gravenpolder. De crematieplechtigheid heeft op uitdrukkelijk verzoek van Piet in besloten kring plaatsgevonden. Als ik de dingen niet meer weet, als ik de namen niet meer ken en wat ik weet meteen weer vergeet zodat ik onherkenbaar ben, denk dan aan de weg door mij gegaan. Zo heb ik het niet voor niets gedaan. Omringd door liefde en zorg is overleden onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Adriana de Visser-Schijf - Zus weduwe van Adriaan Marinus de Visser 28 februari 1925 Goes 22 mei 2014 Adrie de Visser, in liefdevolle herinnering Leny de Visser-Verlinde Gré Nijsse-de Visser Rinus Nijsse Mientje de Visser, in liefdevolle herinnering Mientje Hoogerland-de Visser Rinus Hoogerland Piet de Visser, in liefdevolle herinnering Rinus de Visser Leny de Visser-Ruster Freddy de Visser Janneke de Visser-Nieuwdorp Petra Remie-de Visser Corné Remie Klein - en achterkleinkinderen De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op dinsdag 27 mei om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. Correspondentieadres: Goessestraatweg 14421 AD Kapel le Opeens was er dat bericht... Opeens was er geen hoop meer... Opeens gaat het heel erg snel. Te midden van zijn gezin dat hem zo lief was en die hij altijd met zorg en toewijding omringde, hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa Bram Wattel 7 juni 1943 Oostkapelle 20 mei 2014 Dankbaar zijn wij dat verder lijden hem bespaard is gebleven. De mooie en fijne herinneringen die hij achter laat, zijn voor ons onuitwisbaar. Evalien Wattel - Meijer Marcel en Saskia Isabelle, Emma Cindy en Astrid Margrietenlaan 13,4356 JM Oostkapelle De afscheidsdienst en condoleance is in besloten kring. De begrafenis vindt plaats op maandag 26 mei om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Oostkapelle. - Uitsluitend schriftelijk condoleren - Je bent altijd in ons hartje. Opa Bram Dag lieve We wensen Evalien, kinderen en kleinkinderen veel kracht en troost toe om dit verlies te dragen. Oostkapelle, 20 mei 2014 Heden nam de Heere van ons weg, na een korstondige ernstige ziekte, onze geliefde broer, zwager en oom Abraham Wattel op de leeftijd van bijna 71 jaar. Oostkapelle: Mien en Piet Maljaars-Wattel Ploon en Kees de Visser-Wattel Serooskerke: Kees en Cocky Wattel-Geertse Oostkapelle: Willem Wattel (in liefdevolle herinnering) St. Laurens: Koos en Jan Barentsen-Wattel Neven en nichten Nu is het dan echt voorbij. We zullen je heel erg missen. Je betekende zoveel voor ons. De herinneringen zijn nooit meer uit te wissen. Met veel verdriet in ons hart hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom Bram Wattel Wij wensen Evalien, kinderen en kleinkinderen veel kracht toe met dit verlies. Bom: Adri Meijer Mieneke Meijer-Boogaard t Marianne Mellema Vlissingen: Els Meijer Middelburg: Lies Louwerse-Meijer Jan Louwerse neven en nichten. Oostkapelle, 20 mei 2014. Heel verdrietig hebben we, na 50 jaar vriendschap, het bericht ontvangen van het overlijden van onze vriend Bram Wattel Wij wensen Evalien en de kinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. West-Souburg: Tinus en Sonja Kwekkeboom Bob Willemsen In het huis van mijn Vader zijn veel kamers... Joh. 14 vers 2 Bedroefd delen wij u mee dat, in de gezegende leeftijd van 95 jaar, is overleden onze lieve, hartelijke zus en tante ~Nel~ Hoogvliet, 13 september 1918 f Goes, 22 mei 2014 Nico van der Waa Neven en nichten van der Waa Correspondentieadres: Uitvaartverzorging 'De Bevelandert' T.a.v.: Familie van der Waa Postbüs 12, 4430 AA 's-Gravenpolder De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op dinsdag 27 mei om 14.30 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Hieraan voorafgaand is er van 13.45 tot 14.15 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Hansweertsestraat- weg te Kruiningen. Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van 'Randhof' voor de liefdevolle verzorging. zaterdag 24 mei 2014 53 De ene mens leeft maar een jaar of zeven, de ander honderd en geen centje pijn. Soms denk ik, als ik nadenk over leven, ik had ook bij die van zeven kunnen zijn. Toon Hermans Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van echtgenoot van Ellie Willemsen-van Nieuwenhuijzen Schoondijke, 8 mei 1946 Turkije Alanya, 18 mei 2014 Schoondijke: Ellie Willemsen-van Nieuwenhuijzen Jürgen Willemsen en Carlien Willemsen-Becu Sanne Femke Norbert Willemsen en Cindy Willemsen-Goossen Roan Finn Annoeska Willemsen en Pieter Baecke Correspondentieadres:' Dorpsplein 27 4507 BH Schoondijke De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaats vinden op woensdag 28 mei om 11.00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5, 4515 LA IJzendijke. U bent in de gelegenheid om de familie te condoleren van 10.00 tot 10.45 uur. De crematie is in besloten kring. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 53