Familieberichten (T1ensenliflq.nl Dignus Sandee Dies Dies Sandee I 52 zaterdag 24 mei 2014 kijk ook op Maar de Heer zal uitkomst geven. Psalm 425 (berijmd) Heden behaagde het de HEERE na een kortstondig ziekbed, onverwacht van ons weg te nemen onze innig geliefde tante en oud-tante Josina Cornelia van Belzen in de leeftijd van 73 jaar. Maren-Kessel: Hanneke en Hans van Baaien - Duvekot Arnemuiden: Blaas en Ria de Ridder - Leenhouts Petra en Peter Wilma en Jordi Anita en Mario Ina Josina en Jan van Belzen - de Ridder Christina en Patrick Nelleke Leon Adriana Josianne Jan en Gerda de Ridder - Schroevers Lieke Roel 22 mei 2014 Arnemuiden, Dokstraat 33 Correspondentieadres: Boterbloemstraat 15, 4341 KB Arnemuiden Onze tante is thuis, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op D.V. maandag 26 mei van 15.30 tot 16.30 uur en van 19.00 tot 20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. woensdag 28 mei om 14.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Hieraan voorafgaand wordt er een rouwdienst gehouden in de Nederlands Hervormde Kerk aan de Markt te Arnemuiden, welke aanvangt om 13.00 uur en geleid wordt door de weleerwaarde heer ds. D. Jongeneel. Iedereen is van harte uitgenodigd deze dienst bij te wonen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Nederlands Hervormde Kerk. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een actief en kunstzinnig leven is overleden onze lieve moeder en oma Ien van den Berg-van den Bout echtgenote van ir. L.A. van den Berg t 26-09-1925 18-05-2014 'Ik heb een heel mooi leven gehad. Dat kon niet beter. Frank en Petra Sander en Reneé Babette, Nout Frouke en Eric Sietse, Cas Marten en Mireille Merijn Mare Mathijs Fem en Gonny We zijn blij dat Moeder overeenkomstig haar wens in eigen omgeving afscheid heeft kunnen nemen met een helder bewustzijn. Correspondentieadres: Wijngaardstraat 3,4351 AP Veere De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en alles wat hij voor ons is geweest en heeft gedaan, geven wij kennis van het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa 's Heer Arendskerke, 16 maart 1,944 Kamperland, 21 mei 2014 Kamperland: Catrien Sandee-Zwemer Dreischor: Tanja van de Velde-Sandee Jan van de Velde Lisette Nienke David Digne Jakob Geersdijk: Alfred Sandee Jolanda Sandee-Hoogerland Diégo Indy Molenweg 36, 4493 AC Kamperland De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op woensdag 28 mei om 13.45 uur in kerkgebouw 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland. Voorafgaand hieraan is er van 12.45 tot 13.30 uur gelegenheid tot condoleren. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in dorpshuis 'Casembroot', Alexiaplein 3 te Kamperland. We willen dokter Ten Have bedanken voor de fijne begeleiding tijdens de laatste maanden van zijn ziek zijn. Als een vriend zoveel goede herinneringen nalaat, sterft hij niet echt In Gods heerlijkheid opgenomen en wachtend op de nieuwe morgen is van ons heengegaan onze goede vriend Dies Sandee Wij wensen Catrien, kinderen en kleinkinderen Gods kracht toe om dit verlies te verwerken. Koos en Jolanda Bakker Han en Lenie Heuseveldt Gerard en Wilma van de Kreeke Ko en Maatje Verburg Jaap van Vuure Marja Willemse en kinderen Na een jarenlange vriendschap nemen wij met verdriet afscheid van Dies Sandee Altijd was hij ons behulpzaam en betrokken bij de werkzaamheden in de boomgaard. Wij wensen Catrien, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Ko, Karin, Anne, Christy de Nooijer Met verdriet maar met veel goede herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom echtgenoot van Catrien Sandee-Zwemer. Wij wensen Catrien, kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe bij dit grote verlies. Melissant: Jo en Marie Sandee-van der Weele Dronten: Lenie en Kees Leendertse-Sandee Kapelle: Steven en Rie Sandee-de Bruine Kamperland: Bert en Cobie Sandee-de Kam Kamperland: Adri en Marijke Sandee-de Kam Kamperland: Foort Sandee Kamperland: Henk en Connie Sandee-Duerink Vrouwenpolder: Jan en Willy Sandee-Geschiere Kamperland: Leen en Adrie Sandee-Kramer Zwijndrecht: Wim en Jannie Sandee-Duerink Kudelstaart: Frans (in herinnering) en Carla Sandee-Linthout Kapelle: Mattie en Jan van Elsacker-Sandee Neven en nichten 21 mei 2014 We zullen je missen Ome Dies Jouw aandeel in de bouw van onze woningen was groot. We blijven je daar altijd dankbaar voor. Nu is 't nooit meer 'gaan we d'r eentje pikken'. Wij wensen tante Catrien, Tanja en Jan, Alfred en Jolanda en alle kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Wissenkerke: Peter Sandee Sandra Dekker Flaine Middelburg: Lenny Sandee Dennis Bommeljé Thijs Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-brandweercollega Dies Sandee Voor zijn grote inzet en vriendschap zijn wij hem dankbaar. Wij wensen de familie veel kracht toe bij het dragen van dit verlies. Brandweer Kamperland Bestuur, leden en oud-leden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 52