a Colofon fllensenlinq.nl Wat blijft is de emotie... ••CO-CO familieberichten O nienssnijnq.nl Familieberichten amilieberichten Twitter MM Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgroot-oma Adriana Francina Vinke - van der Slikke MAREA UITVAART Fons Weemaes Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Facebook familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant kijk ook op zaterdag 24 mei 2014 55 Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot grote steun bij het verwerken van dit verlies. Kinderen, Klein- en achterkleinkinderen Kloosterzande, mei 2014 oil Langs deze weg willen we iedereen bedanken voor de vele blijken van belangstelling, kaarten en lieve woorden die we kregen na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa In het bijzonder nog een woord van dank aan Dr. van der Maas, Dr. Block, longafdeling A2 Terneuzen en thuiszorg IJzendijke. Tiny Weemaes - de Schepper Kinderen, klein en achterkleinkinderen IJzendijke, mei 2014 "De verbindende factor bij uw uitvaart voor een liefdevol afscheid..." Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande 04-40796513 - www.marea-uitvaart.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-0139999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone •Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op HF3 like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 125