jj 'Familieberichten fDensenlinq.nl MM tfi A Sarie Dees-Vlaander A Jan Vermue Nelleke Maljaars Frank de Badts Daar het ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken, zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank voor de vele blijken van medeleven betoond na het overlijden en bij de begrafenis van onze geliefde moeder, oma en overoma Janna Elisabeth de Bat-van Iwaarden Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, mei 2014 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven, die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze broer, zwager en oom Jaap de Bokx zeggen wij u hartelijk dank. Zijn broers en zusters Terneuzen, mei 2014 Een woord, een gebaar of een kaart. Het doet je goed, wanneer je iemand die je liefhebt missen moet. Voor ons is het onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder en onze onvergetelijke oma Coby van Boven - Lems Hiervoor onze hartelijke dank. Het is ons duidelijk geworden dat zij niet alleen voor ons maar ook voor anderen veel heeft betekend. Corina, Marco en Wendy, Tonny en Monique Martijn en Sascha, Rick, Kaj, Anthony, Steven, Danny Kevin Goes, mei 2014 Bedankt voor alle steun en alle woorden. De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan na het verlies van mijn lieve man, onze Pa en Opa Sjef van Cleemputte Hij kijkt nu van Boven naar Beneden en is er tevreden mee. Zijn Bora is nu nog beneden, ga eens langs dan is hij helemaal tevree. D. van Cleemputte-Wisse Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, mei 2014 Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van betuigen wij onze oprechte dank. Familie Vlaander Familie Dees Terneuzen, mei 2014 voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen in de vorm van vele kaarten en brieven, telefoon én persoonlijke gesprekken en lieve woorden na het plotseling overlijden van mijn man en onze pa Willem Dekker willen wij u hartelijk danken. Het heeft ons diep geraakt dat zovelen meegeleefd hebben in deze verdrietige dagen. De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Bnen, Anja, Ad Sluiskil, mei 2014 Wij danken iedereen voor de hartverwarmende belangstelling, de fijne reacties, brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en overgrootvader Kornelis Dingemanse Cor Met dankbaarheid kijken wij als familie terug op de mooie en waardige dienst in de kerk. Dit heeft het afscheid voor ons bijzonder gemaakt. Sjaan Dingemanse-Flipse, kinderen, klein- en achterkleinkinderen Grijpskerke, mei 2014 Voor uw blijken van belangstelling en deelneming die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn man Eduardus van Heese wil ik u via deze weg dank zeggen. Bijzondere dank ook aan: Dokterspraktijk Roks/Vedral, Medewerkers Thuiszorg Zorgsaam, Afdeling Ziekenzorg Zorgsaam Blaauwe Hoeve, Uitvaartverzorging Dela, de heer K. van Geloof. Mevrouw Paula van Heese-Baart Clinge, mei 2014 Zoveel hartverwarmend medeleven Zoveel belangstelling Zoveel kaarten Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het zo plotseling overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, pa, geweldige opa en mijn broer Adrie op't Hof De overweldigende belangstelling heeft ons goed gedaan. Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aandacht en steun, persoonlijk of schriftelijk, ons helpt bij het verwerken van dit grote verlies. M.J. op't Hof-Dijke Jan en Nicole fan en Naomi Marien Marleen Anita Marian Levi M. op't Hof Baarland, mei 2014 Het heeft ons erg goed gedaan dat wij zoveel hartelijk medeleven hebben mogen ondervinden na het overlijden en de begrafenis van onze lieve vader, schoonvader en opa Joseph de Kort Joos Hiervoor betuigen wij onze oprechte dank. Een bijzonder woord van dank aan huisartsen, verzorgend personeel en vrijwilligers van w.z.c.-Antonius voor de goe de en liefdevolle verzorging. Christianne en Ko Dieleman-de Kort en kinderen Kloosterzande, mei 2014 Voor de warme belangstelling en het medeleven na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Maria Amelia Ocké - van de Voorde Willen wij iedereen hartelijk danken. Familie Ocké Breskens, mei 2014 Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Catharina Johanna Spruit-Traas heel hartelijk dankzeggen. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. J. Spruit Kinderen- en kleinkinderen Nieuwdorp, mei 2014 Uw medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa is voor ons een grote steun geweest. Wij willen u hiervoor hartelijk bedanken. Familie Vermue 's-Heer Areridskerke, mei 2014 54 I zaterdag 24 mei 2014 kijk ook op Langs deze weg willen wij iedereen heel hartelijk bedanken voor de overweldigende belangstelling in de vorm van bezoekjes, bloemen, kaarten en mooie woorden, tijdens het kort ziek zijn en bij het afscheid van mijn lieve man, zorgzame vader en trotse opa Het doet ons goed om te horen dat hij zo werd gewaardeerd in zijn doen en laten en geeft ons kracht en steun om samen verder te gaan. Marlies de Badts-Dierikx Sander en Jorien, Jens Martin en Ygje, Morris Aardenburg, mei 2014 Voor alle handdrukken, woordep, brieven en kaarten, liefde, blijken van belangstelling en meeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn/onze zeggen wij u hartelijk dank. Ferry Zeelenberg en verdere familie De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootopa Albert de Paepe hebben ons diep getroffen. Wij zijn dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft geven. Kinderen, klein - en achterkleinkinderen. Schoondijke, mei 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 124