(f| (Tlensenlinq.nl Familieberichten Dignus Sandee Dies Jt Dies Sandee Met veel verdriet hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn dierbare man, onze altijd behulpzame vader en lieve opa Pieter Gerard de Jonge - Piet - echtgenoot van Gerrie de Jonge-Jacobs *13 september 1946 - f 17 mei 2014 's-Gravenpolder: G.M. de Jonge-Jacobs Sittard: Christi de Jonge Wim Duchhart Kim, Nick Oost-Souburg: Annet de Jonge Patrick Bostelaar Sander, Rosalie Maaike, Linda Heinkenszand: Petra Daniëlse-de Jonge Theo Daniëlse Lisa Goesestraatweg 20,4431 CD 's-Gravenpolder. De crematieplechtigheid heeft op uitdrukkelijk verzoek van Piet in besloten kring plaatsgevonden. Bob Willemsen Bob Willemsen Bob We zullen je missen. Anneke en Koos Rita en Jan Bob Willemsen kijk ook op zaterdag 24 mei 2014 53 De ene mens leeft maar een jaar of zeven, de ander honderd en geen centje pijn. Soms denk ik, als ik nadenk over leven, ik had ook bij die van zeven kunnen zijn. Toon Hermans Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van echtgenoot van Ellie Willemsen-van Nieuwenhuijzen Schoondijke, 8 mei 1946 Turkije Alanya, 18 mei 2014 Schoondijke: Ellie Willemsen-van Nieuwenhuijzen Jürgen Willemsen en Carlien Willemsen-Becu Sanne Femke Norbert Willemsen en Cindy Willemsen-Goossen Roan Finn Annoeska Willemsen en Pieter Baecke Correspondentieadres: Dorpsplein 27 4507 BH Schoondijke De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaats vinden op woensdag 28 mei om 11.00 uur in hét Mauritshof, Mauritsweg 5,4515 LA IJzendijke. U bent in de gelegenheid om de familie te condoleren van 10.00 tot 10.45 uur. De crematie is in besloten kring. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Toch nog onverwacht en veel te vroeg hebben onze vrienden afscheid moeten nemen van hun vader, schoonvader en opa. Marco en Elke Lou en Sam Richard en Agnetha Tygo en Levi Martin en Ilse Esmee, Sophie en Lotus Remco en Debora Mik en Fee Nieken Leonie Milan en Dounia Barry en Joyce Giel, Benthe en Bieke Ronnie en Carolien Britt en Jill We wensen Ellie en onze vrienden veel sterkte toe. Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en alles wat hij voor ons is geweest en heeft gedaan, geven wij kennis van het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa 's Heer Arendskerke, 16 maart 1944 Kamperland, 21 mei 2014 Kamperland: Catrien Sandee-Zwemer Dreischor: Tanja van de Velde-Sandee Jan van de Velde Lisette Nienke David Digne Jakob Geersdijk: Alfred Sandee Jolanda Sandee-Hoogerland Diégo Indy Molenweg 36, 4493 AC Kamperland De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op woensdag 28 mei om 13.45 uur in kerkgebouw 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland. Voorafgaand hieraan is er van 12.45 tot 13.30 uur gelegenheid tot condoleren. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in dorpshuis 'Casembroot', Alexiaplein 3 te Kamperland. We willen dokter Ten Have bedanken voor de fijne begeleiding tijdens de laatste maanden van zijn ziek zijn. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerd tennislid Hij zal in onze herinnering blijven als een zeer betrokken vrijwilliger. Wij zullen zijn aanwezigheid in onze vereniging missen! Wij wensen Ellie, Jürgen, Carlien, Sanne, Femke, Norbert, Cindy, Roan, Finn, Annoeska en Pieter veel sterkte bij het verwerken van dit enorme verlies. Bestuur en leden STV Gravelsteps, Schoondijke Met verdriet maar met veel goede herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom echtgenoot van Catrien Sandee-Zwemer. Wij wensen Catrien, kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe bij dit grote verlies. Melissant: Dronten: Kapelle: Kamperland: Kamperland: Kamperland: Kamperland: Vrouwenpolder: Kamperland: Zwijndrecht: Kudelstaart: Kapelle Jo en Marie Sandee-van der Weele Lenie en Kees Leendertse-Sandee Steven en Rie Sandee-de Bruine Bert en Cobie Sandee-de Kam Adri en Marijke Sandee-de Kam Foort Sandee Henk en Connie Sandee-Duerink Jan en Willy Sandee-Geschiere Leen en Adrie Sandee-Kramer Wim en Jannie Sandee-Duerink Frans (in herinnering) en Carla Sandee-Linthout Mattie en Jan van Elsacker-Sandee Neven en nichten 21 mei 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 123