Familieberichten fDensenlinq.nl Dvsrla dsn Rachelle Taelman-Janssens Frans van Goethem Robert Hemelsoet en Rie Hemelsoet-Kotvis George de Loos en Anneke de Loos - d'Hont Leon Taelman Na een actief en kunstzinnig leven is overleden onze lieve moeder en oma Ien van den Berg-van den Bout echtgenote van ir. L.A. van den Berg t 26-09-1925 18-05-2014 'Ik heb een heel mooi leven gehad. Dat kon niet beter. Frank en Petra Sander en Reneé Babette, Nout Frouke en Eric Sietse, Cas Marten en Mireille Merijn Mare Mathijs Fem en Gonny We zijn blij dat Moeder overeenkomstig haar wens in eigen omgeving afscheid heeft kunnen nemen met een helder bewustzijn. Correspondentieadres: Wijngaardstraat 3,4351 AP Veere De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. De Here is mijn herder Psalm 23 Op 94-jarige leeftijd is door de Here thuisgehaald onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Janneke Scheele-Goossen sinds 16 juli 1977 weduwe van Izaak Scheele Spui, 28-1-1920 t Axel, 22-5-2014 AxelRina Scheele - in herinnering - Terborg Bora en Cor de Bree-Scheele Pirn en Nicole - Manon, Jordy, Kevin Erik en Carin - Peggy Arjen, Debbie AxelAdrie en Ina Scheele-de Graag Jacco en Marica - Danique, Loïc, Lauryn Peter en Jolanda - Daphne, Kim, Emma Anja en Peter - Denise, Sylvie AxelRientje Scheele - in herinnering - Terneuzen Ineke en Benny Hamelink-Scheele Ilse en Alwin - Mirthe, Nathan, Tobias Ebrien en Timo - Isa, Merel, Ties Feilding (NZ)Corry en Hans van der Horst-Scheele Hanneke en Albert- Michaëlla, Grace, Kate, Zarah Tjeerd en Miriam - Elijah, Eva, Esther AxelKees en Geke Scheele-Minnema Izaak Aukje en Martin Janneke en Harro Esther en Frans Correspondentieadres: Jeroen Boschstraat 7,4571 LZ Axel. De samenkomst van Woord en gebed zal gehouden worden op dinsdag 27 mei om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 21 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van "De Vurssche', in het bijzonder afd. Watervliet en Sassing voor alle zorg en aandacht. Marinus Pieter van Hee Rinus Lieve Rinus Heden nam de Heere van ons weg, na een korstondige ernstige ziekte, onze geliefde broer, zwager en oom Abraham Wattel op de leeftijd van bijna 71 jaar. Oostkapelle: Mien en Piet Maljaars-Wattel Ploon en Kees de Visser-Wattel Serooskerke: Kees en Cocky Wattel-Geertse Oostkapelle: Willem Wattel (in liefdevolle herinnering) St. Laurens: Koos en Jan Barentsen-Wattel Neven en nichten We wensen Evalien, kinderen en kleinkinderen veel kracht en troost toe om dit verlies te dragen. Oostkapelle, 20 mei 2014 Heel verdrietig hebben we, na 50 jaar vriendschap, het bericht ontvangen van het overlijden van onze vriend Bram Wattel Wij wensen Evalien en de kinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. West-Souburg: Tinus en Sonja Kwekkeboom 52 I zaterdag 24 mei 2014 kijk ook op QO 60 jarig huwelijk 00 3 juni wordt dit gevierd. Een ieder die deze lieve mensen een warm hart toedraagt is welkom om ze te feliciteren tijdens de receptie in "De Baeckermat" te Westdorpe. Receptie is van 18.30 tot 20.00 uur. Ingeborg Hemelsoet, namens mijn ouders huisadres: Canadalaan 59 4551 AK Sas van Gent Kadotip: s Op maandag 9 juni hopen onze ouders, grootouders en overgrootouders hun 65-jarig huwelijksfeest te vieren. Graag nodigen wij u uit om hen op maandag 9 juni van 14.00 - 16.00 uur te feliciteren in brasserie Truffino, Truffinoweg 2 te Hulst. Na afloop van de receptie zal het feest in kleine kring worden voortgezet. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Truffinoweg 86 4561 NT Hulst Enige en algemene kennisgeving De laatste uren voor het einde dan wordt die grote wereld klein is plotseling alles onbeduidend tot aan het laatste beetje pijn. Wat wij zo indrukwekkend vonden verliest zijn glans, verliest zijn zin maar achter de gesloten ogen glanst een gigantisch groot begin. Toon Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 89 jaar. de familie 21 mei 2014 Correspondentieadres: Eikenlaan 15, 4576 BJ Koewacht De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 27 mei om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer aldaar. Een woord van dank aan alle medewerkers van HAP Sas van Gent en van WZC 't Verlaet in Westdorpe voor hun goede en liefdevolle verzorging. Het heeft op Rachelle en op ons diepe indruk gemaakt. r— Zijn gezondheid maakte dat alle krachten uit hem wegvloeiden. Op maandag 19 mei 2014 heeft hij afscheid genomen Hij is 75 jaar geworden. José van Goethem-Weghorst Sweelinckhof 5 4536 HA Terneuzen In overeenstemming met zijn wens, heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Duizend dingen wou ik nog doen Duizend dingen kon ik niet meer Het is mij niet gegeven Ik zal het er mee moeten doen... Rinus Wij hadden zo graag nog wat langer met elkaar willen genieten. Het heeft helaas niet zo mogen zijn. Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame pa, schoonvader en opa echtgenoot van Corrie van Hee-Brugge Cadzand, 26 november 1945 Schoondijke, 21 mei 2014 Schoondijke: Corrie van Hee-Brugge Destelbergen (B): Rian en Hans Kaïzu Whopper Schoondijke: Janet en Anton Maarten Koen Correspondentieadres: Rembrandt van Rijnstraat 29 4507 BS Schoondijke De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 27 mei om 14.00 uur in crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bijzondere mensen sterven niet. Zij gaan wel. Maar blijven toch voor altijd. Jim, Ellen en Indy

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 122