Oi/arlaiteri Coloton Familieberichten f) fI1ensenlinq.nl 421 www.pzc.nl vrijdag 23 mei 2014 Remy Martha Verhoeven amilieberichten Na een jarenlange samenwerking hebben wij helaas afscheid moeten nemen van onze collega Dominique Erable Wij wensen haar gezin en familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Directie, management, raad van commissarissen en medewerkers van Rabobank West-Zeeuws-Vlaanderen Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van mevrouw Dominique Erable moeder van onze leerlingen Joey (V6) en Yannick (H5) en onze oud-leerling Pascal. Wij wensen Joey, Yannick, Pascal, hun vader en verdere familieleden heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens alle geledingen van het Zwin College te Oostburg, F.C.M. Neefs, Bestuurder/algemeen directeur. Rinus Pieper M Jgpk Met grote droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van de heer Fred van Hasselt Wij wensen zijn zoon Tim, zijn vriendin Anja en verdere familie dan ook heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Bestuur voetbalvereniging IJzendijke kijk ook op We zullen je heel erg missen. De manier waarop je in het leven stond, de manier waarop je jezelf wegcijferde voor het geluk van anderen zal altijd in onze gedachten blijven. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij op 17 mei 2014 afscheid moeten nemen van onze pa en opa weduwnaar van Alice Albina Francina de Block Hij overleed in de leeftijd van 85 jaar. kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Hoofdweg Noord 25, 4574 RA Zuiddorpe Zoals hij zelf wilde, hebben we in besloten kring afscheid van hem genomen. Zeer onverwachts is op 66-jarige leeftijd overleden onze oudste broer Oosterland: Biezelinge: Yerseke: P. Pieper J. Pieper-Schot J. Koopman A. Koopman-Pieper W. Riedijk R. Riedijk-Pieper Genemuide.n: A. Beens J. Beens-Pieper Krabbendijke: A. Huissen C. Huissen-Pieper Krabbendijke: J. v.d. Dorpel, M. v.d. DorpekPtedgr I éÉÉÉl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. I) kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 74