ZEELAND 31 MIDDELBURG Pernille la Lau Deze RTL-presentatrice is ook ambassadeur van de stichting Vluchteling en kleindochter van G. van Heuven Goedhart, voormalig hoge commissaris van de vluchtelingen bij de Verenigde Naties. Samen met Tineke Ceelen reikt zij de award voor de vrijwa ring van gebrek uit aan dr. Hawa Abdi Diblaawe. Anna Eleanor Roosevelt De kleindochter van president Franklin D. Roosevelt spreekt de genodigden toe namens het Franklin en Eleanor Roosevelt Institute en reikt met prinses Margriet de internationale award uit aan het Rode Kruis. James Roosevelt jr. James Roosevelt jr. is een klein zoon van president Roosevelt. Hij reikt samen met premier Mark Rutte de award voor de vrijheid van godsdienst uit aan prins El Hassan bin Talal van Jordanië. Tracy Roosevelt De achterkleindochter van president Roosevelt reikt samen met Ehsan T\irabaz de award voor vrijheid van meningsuiting uit aan Maryam Durani. Ook spreekt zij de genodigden toe namens de familie Roosevelt. Ehsan Turabaz Turabaz is honorair consul van Afghanistan in Nederland. Hij reikt samen met Tracy Roosevelt de award voor de vrijheid van meningsuiting uit aan Maryam Durani. Tineke Ceelen Tineke Ceelen is directeur van de stichting Vluchteling. Zij reikt samen met Pernille la Lau de award voor de vrijwaring van gebrek uit aan dr. Hawa Abdi Diblaawe. Blof reikt de award voor de vrijwaring van vrees uit aan Malala Yousafzai. Isabel Provoost De Middelburgse finaliste van The Voice Kids mag tijdens de ceremonie de Battle Hymn of the Republic zingen. Balanspoort, beste plaats om de (koninklijke) gasten te zien die arriveren vanaf 9.45 uur. Abdijplein, weer toegankelijk voor publiek vanaf ongeveer 14.30 uur als de koninklijke gasten vertrokken zijn. VRIJDAG 23 MEI 2014 I van vrijheidsmedailles Gebied met parkeerverbod van vrijdag 23 mei 18.00 uur tot en met zaterdag 24 mei 18.00 uur De Balanspoort in Middelburg waar de gasten van de Four Freedoms Awards zullen arriveren. De laureaten stappen hier overigens niet uit hun auto's, foto Lex de Meester Parkeerplaatsen/-garages

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 31