Colofop 1 Familieberichten fT1ensenLinq.nL Oit^e. ifdte aandacht Nelly Boonman Traas Berend van de Wall amilieberichten Een groot gemis zal het zijn, nu onze (schoon)zus Nelly Boonman is heengegaan. Familie Traas Neven en nichten Bedroefd heb ik kennis genomen van het overlijden van mijn vroegere compagnon Jan Braam We hebben op onvergetelijke en goede wijze samengewerkt in de champignoncultuur. Rust zacht, lieve vriend. C. Sinke en kinderen Diepbedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, na een ernstige ziekte, onze geliefde zuster en tante Maria Cornelia Goulooze in de leeftijd van 66 jaar. Geersdijk: C.M. Goulooze Kortgene: C. Goulooze P. Goulooze-de Jager Marleen, Agnes Elma en Christiaan, Rebecca Goes, 20 mei 2014 Geersdijkseweg 8,4494 NK Geersdijk De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal D.V. gehouden worden op, zaterdag 24 mei om 11.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Torendijk 76 te Kortgene. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wissenkerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Geen bloemen. Jo Maljaars Rinus Dijkwel 31 oktober 1936 f22 mei 2013 Een jaar van vallen en opstaan Een jaar van hard en stil verdriet Een jaar van weten wat pijn is Een jaar van eeuwig gemis Dien Henk van Oostende ÜZZIj Overtoom Groen JtrteJpKMWrirrde Vervuld van dankbaarheid voor alles wat hij voor mij heeft betekend geef ik u kennis dat van mij is heengegaan, mijn innig geliefde zorgzame man Arnhem, 9 februari 1920 Vlissingen, 19 mei 2014 Johanna van de Wall - Nonnekes Boulevard Bankert 320 4382 AC Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 24 mei van 09.00 tot 09.30 uur in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, waarna de uitvaart dienst wordt gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. 38 I donderdag22mei2014 kijk ook op Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het ais een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden? Rust nu maar uit en laat het leven gaan. Met liefde in ons hart hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en trotse oma in de leeftijd van 78 jaar. Heinkenszand: Kees Boonman Heinkenszand: Leo en Angelina Heinkenszand: Ronnie Ai mee Kaj Jente Goes, 21 mei 2014 Van Schengestraat 22, 4451 AS Heinkenszand Er is gelegenheid om afscheid van Nelly te nemen op vrijdag 23 mei van 19.00 tot 20.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op maandag 26 mei om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot ontmoeting en condoleance in de koffiekamer van het crematorium. Dat ik in leven en sterven het eigendom mag zijn van Jezus Christus. (H.C. Zondag 1) De Here nam tot Zich onze geliefde zwager en oom Zwolle: Lenie Geerse-Melse Putten: Jo en Jannie Melse-de Putter Middelburg: Maat Melse-Geerse Vrouwenpolder: Corrie Melse-Sturm neven en nichten Ons bereikte het verdrietige bericht dat voormalig raadslid en oud-voorzitter door God is thuis gehaald. Wij herinneren ons zijn liefde voor God, mensen en politiek. We bidden zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen de troost van Hem toe. Christenunie Zuid-Beveland OM U TE HELPEN De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar flat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0H8) 413 417 www.uzzl.nl UITVAARTVERZORGSTER Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38