(i (Tlensenlinq.nl Colofon de emotie -C3—LP familieberichten Familieberichten DvarJa dan Wat blijft is Jan Braam Rust zacht Fred, we gaan je heel erg missen grote vriend Geschrokken hebben wij kennis genomen van het overlijden van Fred van Hasselt Levenspartner van onze collega Anja Bakker Ons medeleven gaat uit naar Anja, zijn zoon en verdere familie. Namens Raad van Toezicht en collega's VW Zeeland Patrick Polie, directeur Met eerbied gedenken we het leven en het werk van pastoor M.P. Janssen Op 1 oktober 1978 is hij benoemd in de parochie H. Johannes de Doper te Sluis. Vanaf die tijd en na zijn emeritaat in 1997 heeft hij zich ingezet voor het pastoraat in Sluis, Eede en Aardenburg. Namens alle parochianen, bestuur en pastoraal team parochie Heilige Andreas. Willy Honoré van Leeuwen f ami li ebe rich tenon li ne. nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant kijk ook op woensdag21 mei 2014 35 Met verdriet hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden van onze betrokken en meelevende vriend Wij wensen Rosa, Peter en Yvonne, Marjan en de kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Adrie, Jan, André en Esther Krijger en kinderen Wij wensen Tim, Anja en verdere familie vrienden veel sterkte toe met dit grote verlies. Metin Jan Siva Orhan Ibrahim Maikel Kjeld Michel Meivin Thomas Bryan llyas Lars Edwin Lieve man, fijne papa en opa Je moest eens weten hoeveel mensen er waren om afscheid van jou te nemen, hoeveel kaarten en bloemen we hebben gekregen, hoeveel mensen ons hebben gesteund in ons verdriet om jou en die jou ook zo vreselijk missen- Het medeleven na het overlijden van was overweldigend en hartverwarmend. Bedankt Annie van Leeuwen - Perdaen Danielle en Erwin Leontien en Richard, Ruben Ijzendijke, mei 2014 UITVAART VERZORGING Peter Butler Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler®zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 69