Kiek noe! In Zierikzee in de klas bij Cannoo en Miezelemoe Komst van Decathlon is weer stap dichterbij Gratis 1 softijsje SCHOUWEN-DUIVELAND 23 Portefeuilles Vlissings college bekendgemaakt Recordaantal deelnemers aan gehandicaptendag Klassen/oio's van Schouwen -Duiveland u -ie ir. uzv. n l/kif'kn oe zierikzee - Deze week in Kieknoe een fraaie opname uit de collectie van Kieknoe-lezeres Adrie Kloet-Bil uit Zierikzee. Kinderen van de openbare lagere school aan de Nieuwe Boogerdstraat in Zie rikzee poseren voor de schoolfoto- graaf. Wanneer de foto is gemaakt weet ze niet meer precies. „Maar het was na de oorlog en voor de watersnoodramp", aldus de Zie- rikzeese. Zij weet van de meeste kinderen op de foto de namen nog op te hoesten. Bekende achternamen als Lokker, Heijboer en Schot passeren de re vue. Maar ook meer exotische na men als Cannoo en niet te verge- VLISSINGEN - Bijna een week na de installatie van de nieuwe wethou ders van Vlissingen, is bekendge maakt welke portefeuilles zij krij gen. John de Jonge (Lokale Partij Vlis singen) gaat over financiën, econo mische zaken en ruimtelijke orde ning. Albert Vader (Partij Sou burg Ritthem) krijgt welzijn. Sem Stroosnijder (SP) wonen, cul tuur en sport in zijn portefeuille. Onderwijs en Kenniswerf zijn voor Dick Verboom (D66). Samen met De Jonge gaat Verboom bo vendien over het Scheldekwar- tier. De Jonge krijgt verder nog het ziekénhuis in portefeuille, sa men met Stroosnijder. Het project marinierskazerne valt onder Vader en burgemeester Let- ty Demmers. OOSTDIJK - De organisatie van de gehandicaptendag in Oostdijk is zo goed als klaar om zaterdag hon derden gehandicapten een onver getelijke dag te laten beleven. Voorzitter Olivier van Koeveringe van Davogé rekent op een record van 250 deelnemers. „Omdat dit jaar de truckrun in Goes niet doorgaat, verwachten we extra deelnemers." De truckrun Mid den-Zeeland is vanwege organisa torische problemen gestopt. Dat geldt gelukkig niet voor Davogé, zegt Van Koeveringe. ten het prachtige Miezelemoe graaft ze uit haar geheugen op. Op de foto op de onderste rij van links naar rechts; Henk Tromper, Piet de Vlieger, Jan Vermeulen, Cees Douw, De naam van de leerkracht is Adrie Kloet ontscho ten. „Het was geloof ik een inval kracht." Op de tweede rij: ...Bink, Tonnie Ermens, Nellie Heijboer, Katie Cannoo, Mientje Stoel, Katrien Schot, Katrien Lokker. Op de derde rij: Mientje Berre- voets, Koos Margje Miezel emoe, To Olree, Adrie Bil (later Kloet-Bil), Jopie Beije, Klazien Klink, Maatje de Haan. Op de vierde rij: Nico Kouwen- berg, Jan Merle, Jan van As, Wie weet de ontbrekende namen of heeft herinneringen aan de openbare lagere school aan de Nieuwe Boogerdstraat? Mail ze naar Kieknoe@gmail.com. 500000 015076 Vlijtig JÉjr Hesje jP^ (ïmpatiens) prijsplukker Nü 2 stuks Zomerbloeiers prijsplukker 45" Lavendel (Lavendula Felice) Tegen inlevering van deze bon se keten van sportwinkels van groot formaat, een soort Ikea on der de sportwinkels, met een groot assortiment voor lage prij zen. Op dit moment heeft de Franse winkelketen vestigingen in Kerkrade, Best en Amsterdam. In Arnhem opent de winkel in 2015. Veel mensen uit Zeeland gaan nu nog naar de Decathlon in Antwerpen. Aalberts hoopt dat het nieuwe be stemmingsplan op 15 december van dit jaar door de gemeenteraad kan worden goedgekeurd. Hij krijgt nog een zware dobber om vooral GroenLinks en de Loka le Partij Middelburg te overtui gen. Zij herinnerden hem eraan dat hij maanden geleden een 'aan valsplan' voor de binnenstad be loofde. „De komst van Decathlon is een aanvalsplan tégen de bin nenstad", zegt Luc Vandezande (GroenLinks). De LPM wil eerst een aanvalsplan voor de binnenstad hebben voor dat het nieuwe bestemmingsplan voor ZEP wordt vastgesteld. Aal berts durft niet te beloven dat dat aanvalsplan er in december is. De PvdA raadt hem daarbij aan 'al le ondernemers in de hele stad' te betrekken bij het schrijven van dat plan om de binnenstad te ver sterken. Aalberts belooft dat te zullen doen. Volgens wethouder Johan Aal berts (CDA) van Middelburg wordt deze week officieel bekend gemaakt dat het bestemmings plan veranderd zal worden om de komst van Decathlon naar ZEP op bedrijventerrein Mortiere buiten het centrum mogelijk te maken. Op 19 juni is er om 19.30 uur in het Stadskantoor een informatie bijeenkomst over de komst van Decathlon. Decathlon is een Fran- WOENSDAG 21 MEI 2014 door Piet Kleemans Meer schoolfoto's: www.pzc.nl/kieknoe Diverse kleuren, hoogte 25 cm, halfschaduw, potmaat 12 cm. Per stuk 2.49 Diverse soorten en kleuren, hoogte 20 cm, halfschaduw Per draagtas 6 stuks 359 Hoogte 35 cm, volle zon, potmaat 17 cm. Intratuin Koudekerke Galgeweg 5 0118-551623. Donderdag en vrijdag koopavond Kijk voor onze actuele folder intratuin op www.intratuin.nl/folder kleurtje leven door Maurits Sep MIDDELBURG - De komst van de grote Franse sportwinkelketen De cathlon naar Middelburg is weer een stap dichterbij.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 49