De charme van Stad Wad Golden Tulip Golden Tulip A Golden Tulip Leiden Centre 6 Golden Tulip Zoetermeer- Den Haag 3 dagen Leeuwarden met een dagtocht naar Ameland Boek nu deze lezersreis 3-daags Rondvaartarrangement 3-daags Openingsarrangement Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Beleef voordelig Stad Wad WestCord woensdag 21 mei 2014 3 dagen De prachtige Friese hoofdstad Leeuwar den zal u verrassen. Deze historische hof stad heeft sfeervolle smalle straatjes, vele gezellige terrassen en diverse winkel promenades. Ontdek de vele monumen ten zoals de stadswallen, kerken en het prachtige stadspark 'De Prinsentuin'. Een heerlijke praamtocht door de grachten van Leeuwarden laat de stad weer van een hele andere kant zien. Huur één van de fluis terboten! Deze nieuwe trend vindt u nu ook in Leeuwarden. Heerlijk in alle stilte genieten van de omgevingen uw gezelschap. Tijdens uw verblijf in het groene Noorden maakt u een uitstapje naar het mooie Wad deneiland Ameland. U laat de drukte van de stad achter u. Hier staat in de haven een fiets voor u klaar, zodat u onbezorgd het ei land kunt verkennen. Heerlijk een dagje ge nieten van zee, strand en duinen. Eik dorp op het eiland heeft haar eigen karakter met knusse winkeltjes. Ameland is de moeite waard om te ontdekken! In de avond pakt u de boot terug naar het brui sende Leeuwarden. Een perfecte combinatie van Stad Wad. Na een actieve dag uitwaai en op Ameland is het heerlijk tot rust komen in WestCord WTC Hotel Leeuwarden. WestCord WTC Hotel Leeuwarden**** U verblijft in het luxe viersterren WTC Hotel Leeuwarden. Een prettig hotel, op loopaf standvan hetgezellige centrum. Uw hotelka mer is modern ingericht en voorzien van bad en/of douche, gratis wireless internet en extra lange en brede bedden. In de avond kunt u op grote hoogte in pano rama restaurant brasserie élevé dineren. U heeft een prachtig uitzicht over de stad en geniet ondertussen van de culinaire gerech ten die er worden geserveerd. Het wellness centrum met 2 verschillende sauna's, Turks stoombad, solarium en de fitness ruimte maken uw verblijf pas echt compleet. Inclusief 2x hotelovernachting 2x uitgebreid ontbijtbuffet Welkomstdrankje in de sky bar Friese lekkernij op de kamer Informatiepakket Leeuwarden Bootkaartje naar Ameland Huurfiets op Ameland Gratis parkeren bij het hotel Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of boek via www.westcordhotels.nl/wegener of telefonisch: 058-2334900, onder vermelding van "Wegener Stad tot Wad". - W Het 4-sterren Golden Tulip Leiden Centre hotel is de perfecte uitvalsbasis voor een ontdekkingstocht door historisch Leiden. Het hotel bevindt zich schuin tegenover het cen traal station en op loopafstand van het histori sche centrum. Maak een rondvaart door de grachten van Leiden en laat u culinair verrassen in het totaal gerenoveerde Restaurant Rubens. Binnen de singels telt Leiden bijna 2800 monu menten, van hofjes tot molens en van kerken tot stadspoorten. Met 9 fantastische musea de stad van ontdekkingen! Maar Leiden is ook heer lijk om te winkelen, daarna lekker op het terras een drankje om vervolgens een rondvaart te maken bij het vallen van de avond. Beleef, geniet en laat u inspireren, er is voor ieder wat wils! Geldig t/m 31 aug 2014 o.b.v. beschikbaarheid 3-daags Rondvaartarrangement 2 overnachtingen in een Comfort kamer 2x uitgebreid ontbijtbuffet lx 3-gangen diner in ons totaal gerenoveer de Restaurant Rubens (zondag gesloten) 1 entreekaartje voor de Rondvaart Stadsplattegrond Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of neem contact op met Golden Tulip Leiden Centre via telefoon 071-4083500 of via e-mail: reservations@goldentulipleidencentre.nl o.v.v. actiecode GTLC101. CENTRE HOTEL Het totaal gerenoveerde Golden Tulip Zoetermeer - Den Haag is een schitterend modern 4 sterren hotel gelegen in Zoeter meer, aan de rand van Den Haag. Door de ligging van het hotel nabij de A12 en direct tegenover het NS station is de bereikbaar heid uitstekend. Per juni 2014 zal de gehele renovatie zijn afgerond. Combineer uw verblijf met een bezoekje aan Den Haag ofwel 'de beste binnenstad van Nederland' met een uniek winkelaanbod, gezellige terrasjes en het eerste museum van Nederland, het Mau- ritshuis.Wiltutochlieverwatmeer ontspanning? Het bekende Sauna, beauty en Wellnessresort Elysium ligtop noggeen 15 minuten afstand. Daar staat alles in het teken van pure ontspanning. Laat u inspireren door dit nieuwe hotel en slaap hier als een van de eerste gasten! Geldig t/m 30 sept 2014 o.b.v. beschikbaarheid 3-daags Openingsarrangement Welkomstdrankje 2 overnachtingen in een van onze nieuwe comfort kamers 2x uitgebreid ontbijtbuffet Gratis parkeren direct voor het hotel Den Haag 'shopping guide' Kortingsvoucher voor entree Madurodam en een souvenir Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of neem contact op met Golden Tulip Zoetermeer - Den Haag via telefoon 079-3203160 of via e-mail: reservations@goldentulipzoetermeercentre.nl o.v.v. actiecode GTZ01. ZOETERMEER - OEN HAAG - HOTEL PZC Lezersprijs €99f-*p.p. Adviesprijs €129,- p.p. Verblijf is mogelijk t/m 30 september 2014. Arrangement is boekbaar op basis van beschikbaarheid. Prijs op basis van 2 personen per kamer. "r MOTELS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 42