0 (I1ens0nlinq.nl Familieberichtenv 'dtirnrdtn ÜTdfï&J'd IJ "X kijk ook op Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve en onvergetelijke broer, zwager en oom JAN BRAAM echtgenoot van Rosa Braam-Zanetti in de leeftijd van 81 jaar. Wij wensen Rosa, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Piet Braam (in liefdevolle herinnering) Janny Braam-Nieuwenhuijze Adriaan Braam Jo Braam-Rijk Han Braam Fien Braam-Boonman Rinus Braam Ineke Braam-Koole (in liefdevolle herinnering) Neven en Nichten 19 mei 2014 Opgenomen in Gods Heerlijkheid mijn dierbare vriend en oud-werkgever fan Braam Ik wens de familie heel veel kracht en sterkte om dit verlies te dragen. Tonnie Lamper Met verdriet hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden van onze betrokken en meelevende vriend Jan Braam Wij wensen Rosa, Peter en Yvonne, Marjan en de kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Adrie, Jan, André en Esther Krijger en kinderen Wij zijn bedroefd omdat onze fijne buurman fan Braam is overleden. Wij wensen Roza, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit zo zware verlies. Arnout en Magda Sinke Ria van den Bosch Ontroerd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Fred van Hasselt die slechts zo kort lid mocht zijn van ons bestuur. Heel veel heeft hij betekend voor het Zeeuwse Voetbal en daarvoor zijn wij hem zeer dankbaar. Wij wensen zijn naaste familie en al zijn voetbalvrienden veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens het bestuur van de Stichting Zeeuws Elftal, Piet Koster, voorzitter Henk Groeneveld, secretaris Bruinisse, 20 mei 2014 d# Geschrokken hebben wij kennis genomen van het overlijden van Fred van Hasselt Levenspartner van onze collega Anja Bakker Ons medeleven gaat uit naar Anja, zijn zoon en verdere familie. Namens Raad van Toezicht en collega's VW Zeeland Patrick Polie, directeur Johannis (Jo) Maljaars Ons bereikte het droevige bericht van het plotselinge over lijden van onze gewaardeerde vrijwilliger de heer Ko Oele De heer Oele was al jaren vrijwilliger van Tafeltje Dekje in Yerseke. Een zeer betrokken en behulpzame man, die altijd voor iedereen klaar stond. Hij zal zeer gemist worden. We wensen zijn echtgenote, kinderen, kleinkinderen en verdere familie, veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Cliënten Tafeltje Dekje en medewerkers, bewoners en vrijwilligers van woonzorgcentra Ter Weel Krabbendijke en Moerzicht Yerseke. Zorggroep Ter Weel Mw. drs. j.A. Traas, bestuurder Onze voormalige predikant Henk van Oostende is overleden. Hij blijft in onze herinnering als een gewaardeerde pastor, een herder en leraar van Gods kudde in Nieuw- en Sint Joosland en Ritthem. Onze God trooste zijn vrouw en kinderen. De kerkenraden van de Protestantse Gemeenten Ritthem en Nieuw- en Sint Joosland 19 mei 2014 Psalm 27 Met droefheid hebben we kennis genomen van het over lijden van ons trouw koorlid Henk van Oostende We wensen Nelly en (klein)kinderen Gods liefdevolle troost en nabijheid toe. Namens bestuur en leden van zangvereniging "de Levensbron" te Goes Tot ons grote verdriet is op veel te jonge leeftijd overleden ons liefste nichtje en achternichtje Suus Slaakweg Harkema Nico en Janke Slaakweg Drachtster compagnie Johan Slaakweg en Tryntsje Kleiterp en kinderen Baarland 17-05-2014 c. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-collega Suus Slaakweg Wij wensen haar dierbaren veel sterkte met het dragen van dit verlies. Directie en medewerkers van Rabobank Oosterschelde Willy Honoré van Leeuwen Ijzendijke, mei 2014 2001 - 2014 Je mond Je oogjes Je neus Je gezicht zo sprekend, zo vol verwachting, zo eigenwijs soms. zo open en stralend. Zo ineens voorbij! Zo ver weg! En toch dichtbij, waar warmte en liefde is. Kim Het diepste verdriet wordt zo dikwijls verzwegen. Voor het diepste geluk schieten woorden te kort. Met het diepste verlangen verlegen. Waar het 't liefste bezit slechts herinnering wordt. UITVAART VERZORGING Peter Butler Familieberichten Telefoon 088 -013 9999 Jan en Tineke Jeffy en Marieke woensdag 21 mei 2014 35 "Ik zeg het allen dat Hij leeft" Lied 642 Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee, dat vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland is overleden, onze lieve pa, opa en overopa sinds 7 april 2011 weduwnaar van Maria Helena Melse in de leeftijd van 92 jaar. Zwaag: Henk en Baukje Arun en Karien, Esther en Jeffrey Biezelinge: Bram en Wilma Jos en Tina, Roel en Tessa, Tom en Iris Middelburg: Ans en John Fabian en Mirjam, Nethanya, Benjamin Joran en Guanita, Shalina, Jaymen Stefan Middelburg: Inge (in liefdevolle herinnering) Bert en Daniëlle Jeroen en Bénédicte, Camille, Maxime Martin en Myrthe, Milou Marije en Frederik Middelburg: Marijke en Peter Ellen, Michiel, Robert Hensbroek: Joan en Winanda Marjeike en Dirk, Alieke en Joost Yannick en Julia Elbrich Onze dank gaat uit naar alle thuiszorgmedewerkers en personeel van Buitenrust voor de liefdevolle verzorging en aandacht. 19 mei 2014 Correspondentieadres: Oude Dijk 15, 4421 JN Biezelinge De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 23 mei om 13.00 uur in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapelle Voorafgaand aan de dienst is er in de kerk gelegenheid tot afscheid nemen van 12.15 tot 12.45 uur. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Lieve man, fijne papa en opa Je moest eens weten hoeveel mensen er waren om afscheid van jou te nemen, hoeveel kaarten en bloemen we hebben gekregen, hoeveel mensen ons hebben gesteund in ons verdriet om jou en die jou ook zo vreselijk missen- Het medeleven na het overlijden van was overweldigend en hartverwarmend. Bedankt Annie van Leeuwen - Perdaen Danielle en Erwin Leontien en Richard, Ruben Voor een peróoonlijle begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 35