I
VlfiEP
TELEVISIE 15
RTL7/
een
I CANVAS
GÓ
Nederland kiest
Voorproefje op de Europese verkie
zingen van morgen. Lijsttrekkers
en fractievoorzitters discussiëren
live met 'gewone' Nederlanders.
Nederland 2, 20.25 uur
De beste zangers van
Nederland
Jack Poels, leadzanger van Row-
wen Hèze, zit vandaag op de kruk,
terwijl onder anderen Lisa Lois en
Dave von Raven zijn liedjes zin
gen.
DNA onbekend
Twee keer eerder liep een DNA-
test.op niets uit, de mannen die
zijn moeder aanwees, bleken niet
zijn vader. Martijn Heere probeert
het nog een keer met een Franse
vakantieliefde van mams.
Argos-tv medialogica
Een terugblik op de eurocrisis die
ontstond toen Griekenland de eu
ro dreigde te verlaten. De kopstuk
ken van toen vertellen over het
ontstaan van de Griekse storm.
Nederland 2, 23.00 uur
—ïhmhb
1'fïifïïlFïïTïl
WOENSDAG 21 MEI 2014
12:40 RTL Nieuws 12:45 RTL
Z Nieuws 13:00 RTL Nieuws
13:05 RTL Z Nieuws 13:20 On
dernemerszaken 13:40 Cam
pagne op Z 14:00 RTL Nieuws
14:05 RTL Z Nieuws 14:20 Tul-
penrallye 14:40 RTL Nieuws
14:45 RTL Z Nieuws 15:00 RTL
Nieuws 15:05 RTL Z Nieuws
15:15 RTL Nieuws 15:20 RTL Z
Nieuws 15:30 RTL Z Opening
Wall Street 15:35 RTL Nieuws
15:40 RTL Z Nieuws 15:50
RTL Z Opening Wall Street
16:00 RTL Nieuws 16:05 RTL Z
Nieuws 16:20 Beleggen Inter
national 16:40 Campagne op
Z 17:00 RTL Nieuws 17:05 RTL
Z Nieuws 17:15 RTL Nieuws
17:20,17:30,17:45 RTL Z
Nieuws
18:00 Cops, Docusoap
18:30 Politie op je hielen, Re
ality
19:30 Stop! Politie, Docusoap
07:26 Chloe's Toverkast 07:40
Brandweerman Sam 07:50
Chuggington 08:03 Jungleclub
08:14 Oggy en de kakkerlak
ken 08:25 Wielen van de bus
08:35 Wolleke 08:43 Musti
08:48 Boom Reds 08:55 Fien
en Teun 09:01 Jokie 09:06 Ti-
TaToverfeest 09:21 Sprookjes
van Klaas Vaak 09:31 Bibaboer-
derij 09:47 2 kleine kleutertjes
09:50 Jokie 10:00 Tommy Te
leshopping 15:02 Sprookjes!
15:16 Het mysterie van... 15:49
Naranjina en de kadekapers
16:01 Jungleclub 16:12 De Dal-
tons 16:22 Het mysterie van...
16:54 Green-Kids 17:05 Oggy
en de kakkerlakken 17:10 Will
Grace 17:40 Goede tijden,
slechte tijden
18:10 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:35 The Bold and the Beauti
ful, Soap
19:05 EHBO: Eerste hulp bij
opvoeden, Docusoap
06:00 Hart van Nederland -
Late Editie 07:00 Move that
Body 07:30 Born to Cook 08:00
Tommy Teleshopping 11:00
Astro TV 13:00 Tommy Tele
shopping 14:15 MasterChef
Australië All Stars 16:10 Mas-
terchef Australië
18:00 Bondi Rescue, Reality
18:30 MasterChef Australië All
Stars, Culinair magazine
08:50 The Amazing Spiez
09:15 Davincibles 09:25 Da-
vincibles 09:40 Caspers Grie-
zelschool 10:00 Rekkit Rabbit
10:25 Shuriken School 10:50
Randy Cunningham 11:15 Phi-
neas and Ferb 11:35 Dude,
That's My Ghost! 12:00 Ran
ger dierenjournaal vanuit Em-
men 12:05 Zeke and Luther
12:25 Lab Rats 12:45 Phine-
as and Ferb 13:10 Kickin' It
13:40 Matt Hatter 14:05 Crash
Bernstein 14:25 Pair of Kings
14:50 Inazuma Eleven 15:10
Souvenirs de Gravity Falls
15:35 Pac-Man 16:10 Kickin' It
16:25 Pair of Kings 16:45 Dude,
That's My Ghost! 17:10 Lab
Rats 17:35 Souvenirs de Gra
vity Falls
18:00 It Only Hurts When I
Laugh
18:10 According to Jim
18:40 According to Jim
19:10 Two and a Half Men
19:35 Two and a Half Men
09:00 Radio 2 op één 12:00
Lentebeelden 12:20 Dagelijkse
kost 12:35 Blokken 13:00 Het
Journaal 13:25 Het Weer 13:30
ledereen beroemd 13:50 Thuis
14:15 Clips 14:30 Sporza: Ron
de van Italië 17:30 Clips 17:35
Buren
18:00 Het Journaal
18:12 Het Weer
18:15 Dagelijkse kost, Culinair
magazine
18:30 Blokken, Kennisquiz
19:00 Het Journaal
19:40 ledereen beroemd, Ma
gazine
06:00 De Ochtend 09:00 Ter
zake 1 4 09:50 Reyers Laat
10:30 Koningin Elisabethwed-
strijd voor zang 13:40 Onder
breking 14:15 100" 14:17 Bor
gen 15:16 100" 15:18 Inside
JFK's Assassination 16:11 100"
16:13 Publiek geheim. De keu
ze van de kijker 16:53 100"
16:56 Lou Grant 17:42 100"
17:45 Cheers
18:07100"
18:10 Login, Reportage
19:02100"
19:05 Villa political 4, Politieke
magazine
O
O
20:30 Moonraker, Actiefilm
20:00 Judge Judy, Reality
20:30 In Her Shoes, Komedie
20:30 Dokter Hart, Dramaserie
21:25 Dokter Hart, Dramaserie
20:05 The Big Bang Theory, Co
medy
20:30 Criminal Minds, Misdaad
serie
21:25 Criminal Minds, Misdaad
serie
20:00 Joker+ en Lotto, Lotto-
trekking
20:05 Het Weer
20:10 Thuis, Soap
20:40 Voor hetzelfde geld, Re
portage
21:25 Het beloofde land, Ver
kiezingsprogramma
20:00 Terzakel 4, Nieuws en dui
ding
20:55 Olalala, Quiz
21:25 Publiek geheim. De keu
ze van de kijker, Ge
schiedkundige documen
taire
23:10 Robin Hood, Avonturen
film
23:10 Sex and the City, Comedy
23:40 Dr. Phil, Praatprogramma
22:20 Without a Trace, Mis
daadserie
23:10 Without a Trace, Mis
daadserie
22:20 Criminal Minds, Misdaad
serie
23:15 The Following, Misdaad
serie
22:20 Het Journaal
22:35 Achter de feiten
23:00 ledereen duivel (h)
23:51 Winst Joker+/Lotto
23:52 Keno
23:53 Euromillions
23:55 Het Weer
22:00 Vranckx in Niemands
land, Documentaire
22:50 Reyers Laat, Show
23:30 Top of the Lake, Thril
lerserie
CM
<N
01:20 Nachtlounge - Flirts, Ero
tische magazine
02:01 Nachtlounge - Flirts, Ero
tische magazine
actualiteiten sport film
00:35 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
02:01 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
00:05 Rookie Blue (h), Misdaad- 00:05 InsideGamer, Videospel- 00:00 Dagelijkse kost, Culinair
serie
01:00 The Good Wife (h), Dra
maserie
01:55 Astro TV, Magazine
02:25 Hart van Nederland -
Late Editie, Reportage
letjes magazine
00:20 Rules of Engagement,
Comedy
00:50 Retired at 35, Comedy
01:15 Astro TV, Magazine
02:15 Nachtclub Live, Show
04:00 Hart van Nederland,
Nieuws
magazine
00:10 ledereen beroemd, Ma
gazine
00:15 Reyers politiek (h), Poli
tiek praatprogramma
00:55 Villa political 4, Politieke
magazine
00:30 Journaallus, Nieuws in lus- 01:45 Canvaslus, Nieuws in lus-
vorm vorm
Nederland 3, 20.25 uur
Nederland 1, 20.30 uur
Omroep Zeeland
07:22 De canon van Zeeland 07:28
Steengoed! Het mooiste gebouw van
Zeeland 07:38 Editie 2014 07:47
Verzeeuwigd 07:52 Muziekclip 07:55
Zeeland in vogelvlucht 08:00 Herhal
ing programmering 07:00-07:55
09:00 Zeeland NU 09:20 Het Weer
09:22 De canon van Zeeland 09:28
Steengoed! Het mooiste gebouw van
Zeeland 09:38 Editie 2014 09:47
Verzeeuwigd 09:52 Muziekclip 09:55
Zeeland in vogelvlucht 10:00 Herhal
ing programmering 09:00-09:55
11:00 Omroep Zeeland Tekst-tv
18:00 Zeeland NU 18:23 Het Weèr
18:28 De Zeeuwse Top 4018:41 Re-
gioned 18:50 Verzeeuwigd 18:54
Zeeland in vogelvlucht 19:00 Herhal
ing programmering 18:00-18:54
20:00 Zeeland NU 20:23 Het Weer
20:28 De Zeeuwse Top 40 20:41 Re-
gioned 20:50 Verzeeuwigd 20:54
Zeeland in vogelvlucht 21:00 Herhal
ing programmering 20:00-20:54
22:00 Zeeland NU 22:23 Het Weer
22:28 De Zeeuwse Top 40 22:41 Re-
gioned 22:50 Verzeeuwigd 22:54
Zeeland in vogelvlucht 23:00 Zeeland
NU 23:23 Het Weer 23:28 De Zeeu
wse Top 40 23:41 Regioned 23:50
Verzeeuwigd 23:54 Zeeland in vo
gelvlucht 00:00 Zeeland NU
BBC1
11:00 Homes Under the Hammer
12:00 Caught Red Handed 12:30 Call
the Council 13:15 Bargain Hunt
14:00 BBC News - Weather 14:30
BBC Regional News and Weather
14:45 Doctors 15:15 The Link 16:00
RHS Chelsea Flower Show 2014
16:45 Escape to the Country 17:30
Antiques Road Trip 18:15 Pointless
19:00 BBC News 19:27 Weather
19:30 BBC Regional News Pro
grammes 19:57 Weather 20:00 The
One Show 20:57 BBC News and Re
gional News 21:00 Watchdog 22:00
Del Boys Dealers 23:00 BBC News
23:25 BBC Regional News and
Weather 23:32 The National Lottery
Update 23:35 The Quite Remarkable
David Coleman 00:35 A Question of
Sport 01:15 Weatherview 01:20 BBC
News
BBC2
08:30 Call the Council 09:15 Coun
tryside 999 10:00 Antiques Road
show 11:00 Bang Goes the Theory
11:30 See Hear 12:00 BBC News
12:30 BBC World News 13:00 Daily
Politics 14:00 Instant Restaurant
14:45 One Man and His Campervan
15:15 The Pallisers 16:05 Coast
16:45 Great British Garden Revival
17:45 Raymond Blanc's Kitchen Se
crets 18:15 Flog It! 19:00 Eggheads
19:30 Celebrity Antiques Road Trip
20:30 Great British Menu 21:00 RHS
Chelsea Flower Show 2014 22:10
Coast Australia 23:00 Episodes 23:30
Newsnight 00:17 Weather 00:20 Wa
termen: A Dirty Business 01:20 See
Hear 01:50 The Birth of Empire: The
East India Company
ARD
09:55 Sturm der Liebe 10:44 Tages-
schau 10:45 Familie Dr. Kleist 11:35
Panda, Gorilla Co. 12:00 Tages-
schau 12:15 ARD-Buffet 13:00 Mit-
tagsmagazin 14:00 Tagesschau 14:10
Rote Rosen 15:00 Tagesschau 15:10
Sturm der Liebe 16:00 Tagesschau
16:10 Elefant, Tiger Co 17:00 Ta
gesschau 17:15 Brisant 17:58 Partei-
en zur Europawahl 18:00 Quizduell
18:50 Hubert und Staller 19:45 Wis
sen vor acht - Werkstatt 19:50 Wet
ter vor acht 19:52 WM-Fieber 19:55
Börse vor acht 20:00 Tagesschau
20:15 Sternstunde ihres Lebens
21:45 Plusminus extra 22:13 Parteien
zur Europawahl 22:15 Tagesthemen
22:43 Parteien zur Europawahl 22:45
Anne Will 00:00 Nachtmagazin 00:20
Sternstunde ihres Lebens 01:53 Ta
gesschau 01:55 Hochzeiten und an
dere Katastrophen
ZDF
10:30 Notruf Hafenkante 11:15
SOKO 5113 12:00 Heute 12:10
Drehscheibe 13:00 ARD-Mittagsma-
gazin 14:00 Heute - in Deutschland
14:15 Die Küchenschlacht 15:00
Heute 15:05 Topfgeldjager 16:00
Heute - in Europa 16:10 SOKO Wien
17:00 Heute 17:09 Parteien zur Euro
pawahl 17:10 Hallo Deutschland
17:45 Leute Heute 18:00 Parteien zur
Europawahl 18:05 SOKO Wismar
18:54 Lotto am Mittwoch - Die Ge-
winnzahlen 19:00 Heute 19:20 Wet
ter 19:21 Parteien zur Europawahl
19:25 Küstenwache 20:15 Aktenzei-
chen XY... ungelöst - Spezial 21:45
Heute-journal 22:14 Parteien zur Eu
ropawahl 22:15 Auslandsjournal
22:45 ZDFzoom 23:15 Markus Lanz
00:30 Heute Nacht 00:45 Auslands
journal - die doku 01:15 Aktenzei-
chen XY... ungelöst - Spezial
WDR
09:20 Eins zu eins - Gesprach aus Ber
lin 09:45 Hier und Heute 11:10 See-
hund, Puma St Co. 12:00 Leopard,
Seebar 6t Co 12:45 WDR aktuell
13:00 Servicezeit 13:30 In aller
Freundschaft 14:15 Kaltblütig 15:00
Planet Wissen 16:00 WDR aktuell
16:15 Daheim unterwegs 18:00 Lo-
kalzeit 18:05 Hier und Heute 18:20
Servicezeit 18:50 Aktuelle Stunde
20:15 Das NRW-Duell 21:00 21 Din-
ge21:45 WDR aktuell 22:00 Be
richt aus Brüssel 22:15 Kommissar
Isaksen 23:40 Der Fahnder 00:35
Wut im Bauch 01:05 Domian
Discovery
09:00 Wheeler Dealers 09:50 Ex
treme Engineering 10:40 Auction
Kings 11:30 Treehouse Masters
12:20 Super Skyscrapers 13:10
Mythbusters 14:00 How Do They Do
It? 14:50 Whale Wars 15:40 Ultimate
Survival 16:35 Property Wars 17:05
Fifth Gear 18:00 Auction Kings 19:00
Extreme Engineering 20:00 Stephen
Hawkings Universe 21:00 Extreme
Car Hoarders 22:00 Game of Stones
23:00 Mercenaries 00:00 Bomb Pa
trol 01:00 Deadliest Catch 01:55 Ex
treme Car Hoarders
National Geographic
08:20 None of the Above 08:45
Goldfathers 09:30 Locked Up Abroad
10:15 Air Crash Investigation 11:05
Do Or Die 11:55 Get Rich Or Die
Mining 12:45 Wicked Tuna 13:40 Ul
timate Airport Dubai 14:30 Locked
Up Abroad 15:25 Air Crash Investiga
tion 16:20 Wicked Tuna 17:15 Sci
ence of Stupid 17:45 Brain Games
18:10 Nazi Underworld 19:05 Gold-
fathers 20:00 Stephen Hawking's Sci
ence Of The Future 21:00 Cosmos
22:00 Nazi Megastructures 23:00 Ta
boo USA 23:55 Air Crash Investiga
tion 00:50 Wicked Tuna 01:45 Ste
phen Hawking's Science Of The
Future
Animal Planet TLC
09:05 Roaring with Pride 10:00 Ani
mal Precinct 10:55 Animal Airport
11:20 Steve Irwin's Wildlife Warriors
11:50 The Wild Life of Tim Faulkner
12:45 Extreme Animals 13:40 Roar
ing with Pride 14:30 Tanked 15:30
Untamed China with Nigel Marven
16:25 Steve Irwin's Wildlife Warriors
17:00 Say Yes to the Dress - Brides
maids 17:15 Long Island Medium
18:05 Secret Eaters 19:00 What Not
to Wear 20:00 Something Borrowed,
Something New 21:00 Cake Boss
22:00 Long Island Medium 22:55
Deadly Women 23:45 Forensic De
tectives 00:35 Extreme Forensics
01:25 Cake Boss
TV5
08:40 Wari 09:05 Flash Info 09:10
Pique-assiette invite les.chefs 09:35
Une brique dans le ventre 10:00 Flash
Info 10:05 Littoral 10:30 Nec plus ul
tra La collection 10:55 Flash Info
11:00 Dans la peau d'un chef 11:40
Plus belle la vie 12:05 Flash Info 12:10
Epicerie fine 12:30 Afrique du Sud, la
terre arc-en-ciel 13:30 Journal RTBF
14:00 Orfeu Negro 15:45 Dans la
peau d'un chef 16:30 Questions pour
un champion 17:00 Flash Info 17:05
Envoyé spécialla suite 17:45 Géopo-
litis 18:00 64', Ie monde en franqais,
1 re partie 18:25 Le Journal de l'éco-
nomie 18:30 Dröle de familie20:15
Nouvo 20:30 Journal France 2 21:00
Des racines et des ailes 22:50 Le des
sous des cartes 23:00 Journal TSR
23:35 Tv5monde, le journal Afrique
23:50 TV5, Pinvité 00:05 Inquisitio
01:35 Temps présent
Eurosport
12:00 ATP toernooi in Düsseldorf
(Duitsland) 14:00 Giro d'ltalia 17:30
ATP toernooi in Düsseldorf (Duits
land) 18:45 EK onder 17 jaar (Malta)
20:45 Get Ready for Roland Garros
21:00 Campus 21:30 Wednesday Se
lection 21:35 Rolex Grand Slam in
Badminton (Engeland) 22:35 FEI Nati
ons Cup in La Baule (Frankrijk) 22:50
Riders Club 22:55 European Tour
23:25 GolfClub 23:30 Lucia's Selec
tion 23:35 Yacht Club 23:40 Wednes
day Selection 23:50 Giro d'ltalia
00:30 EK onder 17 jaar (Malta) 01:15
Get Ready for Roland Garros
MTV
11:05 Friendzone 11:30 Friendzone
11:55 Friendzone 12:20 Friendzone
12:40 Time's Up 13:05 The Ex and
Why 13:30 Ex on the Beach 13:55 Ex
on the Beach 14:20 Teen Mom 15:05
Beauty School Cop Outs - Clean ver
sion 15:30 Beauty School Cop Outs -
Clean version 15:55 Catfish: The TV
Show 16:40 Ex on the Beach 17:05 Ex
on the Beach 17:30 Snooki St JWoww
17:55 Snooki St JWoww 18:20 Time's
Up 18:45 The Ex and Why 19:10
Awkward 19:35 Awkward 20:00 Ex
on the Beach 20:50 Teen Mom 21:40
Are You the One? 22:25 The Valleys
23:15 Ridiculousness 23:40 Ridicu
lousness 00:00 Big Tips Texas 00:25
Big Tips Texas 00:50 Ridiculousness
01:10 Ridiculousness 01:30 Viva La
Bam! 01:55 Viva La Bam!
CNN
10:00 World Business Today 11:00
CNN Newsroom 11:30 Vital Signs
with Dr. Sanjay Gupta 12:00 Aman-
pour 12:30 CNN NewsCenter 13:00
CNN Newsroom 14:00 News Stream
15:00 World Business Today 16:00
International Desk 17:00 Connect the
World 18:00 World Sport 18:30 Vital
Signs with Dr. Sanjay Gupta 19:00 In
ternational Desk 20:00 Amanpour
20:30 CNN NewsCenter 21:00 CNN
Newsroom 22:00 Quest Means Busi
ness 23:00 Amanpour 23:30 World
Sport 00:00 CNN Newsroom Live
from Hong Kong