WALCHEREN 29 <r Restaurant de Zeelandbrug staat opnieuw te koop VOOR DE BESTE SERVICE Dancefestival Structure trekt nog geen massa's NIEUWE WASMACHINE NODIG? Thuis in.... Hypotheken Verzekeringen Financieel Advies zich ook aan voor So You Think You Can Dance of Everybody Dan ce Now. Want dat ze er verder mee willen, dat staat vast voor de jonge talen ten. Benton ziet zichzelf het liefst als danser bij Usher en Max lijkt een film als Step Up wel iets. „Pro fessioneel danser worden, als dat zou kunnen!" Komende maandag worden de Eu ropees kampioenen en de andere dansers van het demoteam in het zonnetje gezet door de Goese bur gemeester René Verhulst en wet houder Jo-Annes de Bat. DANSSCHOOL MOVES! I ZlERlKZEE - Nu een horecaonder nemer uit Gelderland heeft afge haakt, staat het restaurant De Zee landbrug in Zierikzee opnieuw te koop. De eigenaar van het pand, een vastgoedonderneming in Het Gooi, laat restaurant De Zeeland- brug momenteel opknappen. „Het gaat er van binnen weer uit zien zoals vroeger, met hoge pla fonds en een vide", vertelt John de Graaf namens de eigenaar. De verbouwing gaat twee a drie maanden duren. Hij ziet kansen voor een nieuwe uitbater als die zich toelegt op fastfood en een snel kopje koffie. avaelectro.nl avakeukens.nl terneuzen - De kaartverkoop voor het nieuwe dancefestival Structure in Terneuzen valt met 1200 tickets nog een beetje tegen. Op het dancefestival is op zater dag 31 mei plaats voor maximaal 4500 bezoekers. Met de organisa tie is een budget van zo'n twee ton gemoeid. Organisator Joeri van den Bergen van EventS4U schat in dat de kaartverkoop (een ticket kost 29,50 euro) in de laat ste week van het festival nog aan trekt. Vanuit onder meer Middel burg, Goes en Bergen op Zoom rij den bussen naar Structure, waar Yellow Claw, Basto, Mr. Polska en Shermanology optreden. Lezing Evolutie en vrijheid Arie Bos, gepensioneerd huisarts en docent aan het VU medisch centrum in Am sterdam geeft vanavond in de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg een lezing over 'Evolutie en vrijheid'. Bos ba seert zich daarbij op zijn boek 'Hoe de stof de geest kreeg'. Aanvang 19.30 uur. 'Geloven op Walcheren' Het bestuur van de Regiona le Vergadering van de Protes tantse Kerk in Nederland houdt zaterdag in de St. Ja- cobskerk in Vlissingen het evenement 'Geloven op Wal cheren'. Ikon-presentatrice Annemiek Schrijver inter viewt hier schrijfster Franca Treur. Aanvang 11.00 uur. Oefenen met driewielfietsen Blijf Veilig Mobiel houdt donderdag in sporthal De Kruitmolen in Middelburg een oefendag met driewiel- fietsen. De training is be doeld voor senioren en men sen met een beperking of chronische ziekte, wie het niet meer lukt op een gewo ne fiets te rijden. De bijeen komst is van 10 tot 14 uur. Kunst te zien in Koffiehuis Diverse plaatsen op Walche ren staan deze week in het teken van de kunst. Vrijdag van 930 tot 11.30 uur laten verschillende mensen resultaten van hun kunstbe oefening zien in Koffiehuis de Ontmoeting aan de Oos- terscheldestraat 1 in Middel burg. Het gaat om foto's, schilderijen en kantklossen. Foto-expositie ringrijden Vanaf deze week hangen in het dorpshuis Nimmerdor in Grijpskerke foto's van ringrijden, gemaakt door Rianne Louws en Conelly. De expositie is gratis te be zichtigen op woensdag en vrijdag van 9.00 -17.00 uur en dinsdag en donderdag van 9.00 -12.00 uur. NAARSPECIALISTE GERRIE DINSDAG 20 MEI 2014 Max Pateer (links) en Benton Croffie zijn Europees kampioen hiphop/streetdance -16. Op de achtergrond het demoteam Lil Flow waar ze ook deel van uit maken en dat een derde plaats wist te bemachtigen. Nu lonkt het WK, in augustus in Schotland, foto Marcelle Davidse Dansschool Moves! heeft behalve in Goes ook nog Zeeuwse vestigin gen in Middelburg, Terneuzen en Hulst. In Goes is Moves! gevestigd in het stationsgebouw. Hiphop is een dansstijl waarbij het draait om het interpreteren van muziek en het uitwerken van be wegingen waarin veel diversiteit zit. De choreografie wordt samen gesteld op de tekst, vibe en emo tie van het lied waarop wordt ge danst; het 'dansen' van een ver haal. Volgens Naomi Vos wil de dans school kinderen een platform bie den om te kunnen dansen. Er wordt samengewerkt met de Stich ting Leergeld, waar ouders kunnen aankloppen die zelf geen geld heb ben voor een sportclub, muziek les, computer voor huiswerk of een schoolreis. In 2012 werd de groep The Cool Corner van de Goese vestiging tweede tijdens het WK in Black pool, Engeland). In datzelfde jaar gooide danser en leraar Spikey Lee Claessens hoge ogen tijdens het RTL5-programma The Ultimate Dance Battle. i www.moves.nl/goes E C T R O MIDDELBURG VLISSINGEN MIDDELBURG MIDDELBURG GRIJPSKERKE ISICOBEHEER Stationsstraat 2-4, 4331 JB Middelburg Tel.: 0118-615151 www.donrisicobeheer.nl pruiken haarwerken Binnenhof 1 Kapelle (0113) 34 32 37

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 29