Colofon Wat blijft is de emotie... "LJ-M familieberichten niensenlinq.nl Familieberichten 5 aiuiPHr i "N Suzanna Helena van Houte-Krane 8-5-1925 Jeroen Gellman Voor de vele hartverwarmende, troostende en bemoedigende woorden die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Maatje Huissen-Stroosnijder willen wij u hartelijk dankzeggen. Joop en Lenie Johan en Mientje Anja en Jaap Klein- en achterkleinkinderen 's-Gravenpolder, mei 2014 0118 46 22 05 familie be rich te nonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant kijk ook op maandag 19 mei 2014 27 Afscheid nemen is alle mooie herinneringen meedragen Verdrietig, maar blij voor de vele jaren die wij samen met haar mochten zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Izaak van Houte t 17-5-2014 Terneuzen: Jo en Jaap Notebaart-van Houte Marco en Ragnhild, Nick, Tara Saskia en Dennis, Femke, Evy, Nina Goes: Elly in herinnering en Bram Dirkx-van Houte John en Ursela, Tom, Nina, Sanne Sandra en Marco, Mikey Breskens: Bram en Marie-Louise van Houte-de Clerk Daniël en Joyce v Jasmijn Breskens: Gré en Dirk Mookhoek-van Houte Steven en Renée LauraKoen, Marte Breskens: Jack en Ellen van Houte-Vermeulen Thijs en Iris Lisanne Breskens, De Burght, Correspondentieadres: Ghistelkerke 418 4511 JK Breskens De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal donderdag 22 mei om 13.00 uur gehouden worden in het crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in het crematorium. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle zorgen die zij in "De Burght" te Breskens heeft mogen ontvangen van alle medewerkers. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze oudste zus Suzanna Helena van Houte-Krane San We zijn dankbaar, dat we haar zolang in ons midden hadden. Mevr. Aalbregtse-Krane Dhr.A.Aalbregtse in herinnering Mevr.J.Krane Zoveel belangstelling Zoveel kaarten Zoveel lieve woorden Hiervoor willen wij iedereen heel graag bedanken. Het heeft ons erg gesteund bij de plotselinge dood van mijn zoon Het doet ons nog steeds goed Rob Gellman José Raijmakers Middelburg, mei 2014 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Uitvaartverzorging H. Jobse wvwv.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 27