Ju Familieberichten ÜTdf Jeden (Tlensenliflq.nl Veerle Karman Maatje Faasse - Verhulst en Jan Faasse Enige kennisgeving Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van onze bijzondere en sterke moeder, schoonmoeder en Bommie MARIA EUPHEMIA GEERTUIDA ASSELBERGS - TROMP Echtgenote van drs Paul M. J.C. Asselbergs f 1972 Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Sneek 2 mei 1922 Vlissingen 16 mei 2014 Zierikzee Jack Asselbergs Elly Asselbergs-Bueno de Mesquita Floris en Laura Celine en Maarten Soest Hanneke Asselbergs Jaap Nieuwenhuijzen Willemijn en Maurits Jacobien en Rick Thomas Laren Paul Asselbergs Ineke van der Meer Paul Sabine Geldrop Floris Asselbergs Magda Asselbergs-Van Looveren Edam Joop Asselbergs Toos Asselbergs-Crol Anna en Michiel Paul en Yvette. en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Korenschoof 4 1251 SK Laren Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 21 mei van 14.00 tot 15.00 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2,4337 XD Middelburg. De herdenkingsbijeenkomst vindt plaats op donderdag 22 mei om 13.00 uur in de aula van het Crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het Crematorium. Onze grote droom zo welkom zo mooi zo bijzonder het heeft niet zo mogen zijn we moeten weer verder, zonder. 16 mei 2014 Nathalie van den Dries en Marijn Karman Lucast Scheldestraat 45 4456 AR Lewedorp —y Johanna Christina Drost - Velderman Jos Onze rots in de branding Zijn leven moeten wij loslaten, in ons leven houden wij hem vast. Intens verdrietig hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en (groot)opa. Dankbaar zijn wij voor de vele dierbare herinneringen die hij ons na laat. lacobus Oele -Ko- Yerseke, 13 april 1935 - Antwerpen, 17 mei 2014 Ida C. Oele-van Zweden Marjolein en Jan Sinke-Oele Josephine en Démaral Benjamin Koen en Claudia Sophie Eveline en Enrico de Koster-Oele Louise Emilie Thomasje Moerplein 48 4401 HZ Yerseke Naar zijn wens zal de crematie in besloten kring plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren, woensdag 21 mei 2014 van 17.00 tot 18.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Ko wilde geen bloemen. kijk ook op Woorden van mama, "Ik heb een mooi leven gehad. Het is goed zo. Na een welbesteed leven is overleden onze lieve moeder, oma en overoma in de leeftijd van 92 jaren. Maria Louisa van de Guchte-Meulblok - Wies- weduwe van Adriaan van de Guchte sinds 6 april 1975 Heinkenszand 21-11-1921 f Goes, Ter Valcke 16-5- 2014 Monster: Ina en Bert Kapelle: Vera en Daan Heinkenszand: Peter en Matty Heinkenszand: Rinus en Tini Klein- en achterkleinkinderen Mama is thuis, Hoefbladstraat 29 4451 TL Heinkenszand. Gelegenheid om afscheid te nemen maandag 19 en dinsdag 20 mei van 14.00 tot 15.30 uur en 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 21 mei 2014 om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats achter voornoemde kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Grand Café van de Fonteyne, Hoefbladstraat 1 te Heinkenszand. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen kunt u deze mededeling als zodanig beschouwen. - Onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriend Leo van der Spek Bruinisse: Johannes en Rika van de Velde en kinderen Wij wensen de kinderen,vriendin en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Heel verdrietig hebben we het bericht ontvangen van het overlijden van onze vriend Otto en Thonia Kostense en kinderen Leo van der Spek Met verdriet, maar met mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus en schoonzus Maria Louisa van de Guchte-Meulblok 16-5-2014 Heinkenszand: J. van de Guchte-Meulblok t C. van de Guchte t Heinkenszand: M. Meulblok 's Heerenhoek: E. Nuijten-Meulblok M. Nuijten t 's Heerenhoek: A. Boonman-Meulblok t W. Boonman Verdrietig, maar met dankbare herinneringen hebben we afscheid moeten nemen van onze tante Wies. Maria Louisa van de Guchte-Meulblok Je weet, eens zal het gebeuren Je weet, eens zal zij er niet meer zijn. Je weet, de leeftijd is er naar. Maar toch, een periode is voorbij En komt nooit meer terug. Je weet het, maar toch Pim en Ina Elise en Pieter Yari 2 6 j maandag 19 mei 2014 Psalm 116 vers 1 en 7 Op D.V. 21 mei a.s. hoopt onze lieve vrouw, moeder, groot- en overgrootmoeder haar 86-ste verjaardag te gedenken. Wij hopen dat ze nog lang gespaard mag blijven. Tevens mogen wij tezamen ons 60-jarig huwelijk herdenken. De zorgen zijn ons niet bespaard gebleven, maar de Heere wil ons nog steeds voor elkaar sparen. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Reigersberg 27 4363 BN Aagtekerke r i M Na een prachtig leven is van ons heengegaan, onze lieve moeder en oma sinds 21 maart 2007 weduwe van Albert Drost Groningen, 7 augustus 1921 Goes, 15 mei 2014 Zeist Ad Drost Betti van den IJssel Carla Drost - van Vemde Zeist Niels Drost Zeist Gigi Solleveld - Drost Mamix Solleveld Jaap, Hein, Pim Zeist Anouk Drost Martijn de Sonnaville Fleur, Daan, Guus Dongen Rien Drost Els Drost - Ewals Geneve Peter Drost Lodovica Rota - Drost Neil, Luuk Utrecht Sonja Slotboom - Drost Freek Slotboom Feline, Ruben Maarssen Vicky Drost Han Arts Tijs Correspondentieadres: Verlengde Slotlaan 83 3707 CD Zeist U kunt afscheid van haar nemen en ons condoleren op dinsdag 20 mei van 19.00 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 26