Bedrijfsobjecten na Van der Sande VanOpstal Bedrijfsmakelaars TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE KOOP TE HUUR TE HUUR TE KOOP TE HUUR TE KOOP Vijverstraat 1 4818 ST Breda 076 514 74 54 bog@vandersande.nl PARTNER IN DYNAMIS www.vandersande.nl Bisschopshoeve 30A Breda Burgemeester de Manlaan 2 Breda Reduitlaan 31 Breda Veemarktstraat 60 Breda Boschstraat Breda 113 Nette commerciële ruimte, te gebruiken al win kel of ruimte ten behoeve van dienstverlening, gelegen in de veelzijdige straat de Boschstraat. De ruimte is groot ca. 56m2 en is opgedeeld in twee ruimtes t.w. een winkelruimte en kantoor/ magazijn. Goede etalagemogelijkheden. Van de Reijtstraat 76 Breda Kleinschalige bedrijfsruimte gelegen op bedrij venterrein Heilaar. De bedrijfsruimte van ca. 75m2 heeft een vrije hoogte van maar liefst 7,85m1 en beschikt o.a. over een overheaddeur, verlichting, toilet, krachtstroom en alarminstal latie. Bij het gehuurde behoren 2 parkeerplaat- Hazeldonk 6266 Breda Florijnstraat 5 Chaam Dit unieke historische kantoorobject, ook wel bekend als Lunet B, is het laatste restant van de vestingwerken rondom Breda en is gelegen aan de rand van het centrum. Het kantoorpand is groot ca. 1.030m2, er zijn 55 werkplekken ingericht. Eventueel wordt deelhuur bespreek baar geacht. Parkeren kan op eigen afgesloten parkeerterrein. Multifunctioneel bedrijfscomplex (totaal ca. 6.490m2) gelegen op bedrijventerrein Vosdonk- West, nabij de snelweg A58. Op dit moment beschikbaar: bedrijfsruimte van ca. 830m2 evt. gecombineerd met kantoorruimte vanaf ca. 195m2 tot 585m2. Voldoende parkeerplaatsen op eigen terrein. Collegiaal met DTZ Zadelhoff. Vrijstaande, klassieke kantoorvilla, direct ge legen aan het Mastbos. De villa bestaat uit kantoorruimte in 3 bouwlagen, totaal ca. 572m2. Het geheel is recentelijk gerenoveerd en aangepast t.b.v. geavanceerd gebruik (o.a. schilderwerk, airco-units, nieuwe cv-ketels). Voldoende parkeermogelijkheden op eigen afgesloten terrein. Goed zichtbare winkelruimte gelegen op de kop van winkelcentrum Heusdenhout. De ruimte is groot ca. 234m2 en is. geheel vrij indeelbaar. Aan de achterkant van het pand zijn nog 2 aparte ruimtes (magazijn en toilet) ingedeeld. Uitbreiding mogelijk met 100m2. Winkelruimte gelegen aan de Oostzijde van het voetgangersgebied in het centrum van Breda. Het betreft een nette en goed zichtbare winkelruimte van ca. 105m2 met hoogwaardige afwerking. De frontbreedte bedraagt ca. 5m1. Het pand kent een moderne en frisse uitstraling door de toepassing van veel glas. Ettenseweg 22-28 Roosendaal Ettenseweg 2 Roosendaal Op A1 markante zichtlocatie, langs de A58. Bruto vloeroppervlakten kantoorruimte over diverse vloerlagen 955m2, bedrijfsruimte 770m2, inpandige overige secundaire ruimten (archief) 520m2. Het object is goed afgewerkt en beschikt over de gebruikelijke voorzienin gen. Aan de twee entrees grenzen de nodige parkeerplaatsen. Dit solitaire verkoop-/showroomcomplex is uitstekend gelegen in een dynamisch ge bied op zichtlocatie langs de snelweg A58. De showroomruimte met kantooraccommodatie is groot circa 2.000m2. Het object is hoogwaar dig afgewerkt. De frontbreedte van het object bedraagt 55m1. Voldoende parkeerplaatsen op eigen terrein. Recent in prijs verlaagd! Steenen Hoofd 14 Breda Bedrijfscomplex, ca. 1.535m2, gelegen op be drijventerrein De Krogten in Breda-Noord. Het complex bestaat uit een bedrijfshal (1050m2), kantoor (345m2) en entresol/kantine (140m2). Parkeren is mogelijk op eigen terrein. Het pand is uitstekend geschikt t.b.v. opslag en productie. De aangeboden bedrijfsruimte maakt onderdeel uit van het bedrijfscomplex van MD-Trucks op Hazeldonk, direct grenzend aan de A16 en de E19. De ruimte bestaat uit een bedrijfsruim te (450m2) met verdiepingsvloer (60m2) met kantoor berging (60m2) en is voorzien van o.a. 3 overheaddeuren, krachtstroom, gashea- ters, kantine met pantry, toilet en alarm. Lage Mosten 37-47 Basalt Breda Hoogwaardige flexibele kantoorruimten op uitstekend bereikbare zichtlocatie aan de A16. Via een representatieve entree is nog 1.848 m2 beschikbaar op de tweede, derde en vierde etage. Deelhuur mogelijk v.a. 300m2. De kanto ren zijn van alle gemakken voorzien (topkoe- ling). Parkeernorm 1:44. Meer info op www.kantoorhurenbreda.com Eikdonk 8 Breda Bedrijfs-/opslagruimte gelegen op bedrijventer rein De Krogten, nabij de Makro. De aangebo den ruimte bestaat uit ca. 450m2 bedrijfsruimte met klein inbouwkantoor (20m2), keukenblok met toilet en is voorzien van 2 overheaddeu ren, led-verlichting en krachtstroom. Diverse parkeerplaatsen beschikbaar langs de openbare weg. Strijbeekseweg 48 St rij beek In het buitengebied van Breda worden bedrijfs ruimten (totaal 8.595m2/v.a. 450m2) aangebo den. Het betreffen ruimten (o.a. met boven loopkranen), deeluitmakend van een logistiek complex met mogelijkheid tot gezamenlijk ge bruik van kantoor, overkappingen, spuitplaats, laad- en losruimten en losmaterieel (heftrucks). Tanken van diesel op locatie mogelijk. Dr. Braberstraat 22B Roosendaal Aantrekkelijk gelegen commerciële ruimte in het centrum van Roosendaal. De winkelruimte is groot ca. 115m2 en wordt u aangeboden in de huidige staat, onder meer voorzien van een systeemplafond met verlichtingsarmaturen. De ruimte leent zich uitstekend voor detailhandel of kantoor met baliefunctie. Hoogwaardig afgewerkt, vrijstaand bedrijfsge bouw, gelegen op een kleinschalig bedrijven terrein, aan de rand van Chaam. Het object bestaat uit een bedrijfshal van 440m2 en een kantorensectie (in 2 bouwlagen) van 330m2. Het pand beschikt over een afgesloten terrein Tussendonk 10-20 Etten-Leur NVM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 96