Ci> Colofoiv Wat blijft is de emotie familieberichten I. O (I1ensenlinq.nl Familieberichten fam i li eber ichtenonline.nl Izaak Nicolaas Lindenberg Pieternella de Visser-Wisse DE VLIEGER amilieberichten Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant kijk ook op Belangrijk is niet de weg die je gaat, maar het spoor dat je achterlaat. Voor de vele blijken van betrokkenheid na het overlijden van mijn man wil ik u, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen bedanken. De vele, vaak zeer persoonlijke uitingen van medeleven hebben ons diep geroerd en getroost. Het is ons duidelijk geworden wat een bijzondere man Izaak niet alleen voor ons, maar ook voor velen is geweest. Renilda Lindenberg-Vroemans Krabbendijke, Mei 2014 Maria Cornelia Risseeuw - Faas Voor de vele en hartelijke bewijzen van deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa Adriaan Vermaire Adrie betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, mei 2014 Wij zijn erg ontroerd door de steun die wij, en zeker ook onze lieve oma, en de broers en zussen, hebben mogen ontvangen na het overlijden van onze vader Marinus Jan (Rien) Viergever Bedankt voor de belangstelling, de lieve reacties, brieven en kaarten. Deze hebben ons erg goed gedaan. Luc, Marcia, Yolande en Irene De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde webs Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uit Voor al het meeleven rondom de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder en oma willen we iedereen hartelijk bedanken. Wij voelen ons gesteund door uw aanwezigheid, kaartje en gebed. Hoewel het verdriet en gemis groot zijn, mogen wij ons als gezin gedragen weten door de Heere. P. de Visser, kinderen en kleinkinderen Koudekerke, mei 2014 zaterdag 17 mei 2014 55 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Een speciaal woord van dank aan Uitvaartverzorging Quataert. Kinderen en kleinkinderen. Cadzand, mei 2014 UITVAARTZORG Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl Q-m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 59