Familieberichten fllensenlinq.nl Applus OüiUJMlflM Leo van der Spek Leo van dek Spek Leendert Janse Maria Joziasse Marie Jannetje Maria Kakebeeke - Karelse Met grote verslagenheid namen wij kennis van het onverwachte overlijden van onze collega Peter Naessens op de leeftijd van 54 jaar. Als Senior Inspecteur was hij graag gezien door zijn collega's en bij klanten. Hij heeft zich ruim 31 jaar voor ons bedrijf ingezet. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn kinderen en naasten de kracht toe dit grote verlies te dragen. Directie en medewerkers Applus RTD bv Rotterdam, 17 mei 2014 RTD Ik verlaat degenen die ik liefheb, om te zijn bij degene die ik liefhad. Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en alles wat hij voor ons is geweest en heeft gedaan, geven wij kennis van het onverwachts overlijden van onze lieve, zorgzame, unieke vader en opa, mijn partner en stiefvader weduwnaar van Corrie van der Spek-van der Werf f 2003 28 mei 1944 116 mei 2014 Conny Verwijs-van der Spek Adrie Verwijs Yvonne van den Berge-van der Spek Dick van den Berge Alice en Rico Melissa Claudia Bolle-van der Spek Jan Bolle Nick en Roos Jennifer Tanya Shornikova Bruinisse, Kerkstraat 23 Correspondentieadres: Nieuwstraat 17,4311 AM Bruinisse Dinsdag 20 mei is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren in het Stiltecentrum van zorgcentrum "In 't Opper", Dokter de Kockstraat 13 te Bruinisse. De crematieplechtigheid zal woensdag 21 mei om 10.15 uur plaatsvinden in crematorium "Rotterdam", Maeterlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid. Na de plechtigheid is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Marius en Riet van der Spek j Cees en Ada van der Spek kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Bruinisse, 16 mei 2014 Onverwachts is overleden onze zwager en oom Leo van der Spek gehuwd geweest met Corrie van der Werf 14-9-2003) Bruinisse: A. Jumelet- van der Werf M. Jumelet Sas van Gent: J. van der Werf K. van der Werf- Geilings Neven en nichten Na vier dagen alleen, zijn jullie weer samen Vier dagen na het overlijden van zijn vrouw is na een slopende ziekte onze vader, schoonvader, opa, broer en schoonvader overleden Gerardus Petrus de Witte weduwnaar van Louise Charlotte de Witte-Pijcke Amsterdam, 17 juli 1936 t Oost-Souburg, 14 mei 2014 Jan en Yolanda de Witte-Neve Sharon en Jeroen Con en Ilonka de Witte-Lere Bonnie Simone en Ivo Tessa en Jeffrey Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend personeel Wijkverpleegkundigen Oost-Souburg van Nieuw Bachtenpoorte te Oost-Souburg voor de liefdevolle zorg en ondersteuning die ze geboden hebben. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 20 mei van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van Yarden Slager Uitvaartzorg Walcheren, Kerklaan 17 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 21 mei om 12.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwkaart/kennisgeving mochten ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. - correspondentieadres: Kleine jonkvrouwstraat 1 a, 4515 EJIJzendijke - Willem Gerrit Beeftink De hartelijke wijze van medeleven en de belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Alphonsius Johannes de Bruijn weduwnaar van Adriana Besuijen heeft ons heel erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. kinderen kleinkinderen en achterkleinkind Arnemuiden, mei 2014 Een lege plek, een groot gemis Een fijne herinnering is al wat er nog is Voor Uw blijken van medeleven die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Sien Hoondert-Simonse betuigen wij U onze welgemeende dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Lewedorp, mei 2014 Adriaan van Hemert Voor de vele hartverwarmende, troostende en bemoedigende woorden die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Maatje Huissoon-Stroosnijder willen wij u hartelijk dankzeggen. Joop en Lenie Johan en Mientje Anja en Jaap Klein-en achterkleinkinderen 's-Gravenpolder, mei 2014 Voor alle blijken van hartelijk medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde man, onze lieve en zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader betuigen wij u onze oprechte dank. Uw betrokkenheid, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons goed gedaan. M. Janse-Coppoolse Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, mei 2014 Voor alle blijken van medeleven na het overlijden en bij de begrafenis van onze zuster en tante zeggen wij u hartelijk dank. Oosterland, mei 2014 Familie Joziasse Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je liefhebt, missen moet Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze moeder Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Nel en Jaap de Groene-Kakebeeke Oud Sabbinge, mei 2014 54 zaterdag 17 mei 2014 kijk ook op Victoria overleden 16 maart 2014 onze lieve man, vader en opa Het heeft ons goed gedaan dat wij in deze dagen van verdriet om het verlies en afscheid van Wim zoveel troostvolle en hartverwarmende betrokkenheid hebben ervaren. Onze hartelijke dank hiervoor. In verbondenheid met elkaar hopen we de herinnering aan wie Wim was te blijven delen. Jeanne Beeftink-Verheule Aart Beeftink en Gerrie van den Broek Guusje, Rieneke Marieke Beeftink en Meriam Deen Annette Beeftink en Jan Willem Verhoeff Niek, Geert Jan, Ruth Middelburg, mei 2014 Zoveel hartverwarmend medeleven Zoveel belangstelling Zoveel mooie kaarten. Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn lieve en zorgzame man, onze vader en opa De overweldigende belangstelling heeft ons goed gedaan, helaas is het voor ons niet mogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aandacht en steun ons erg goed heeft gedaan in deze moeilijke tijd. C. van Hemert - Kwekkeboom kinderen en kleinkinderen. Arnemuiden, mei 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 58