f1]0nS0nlinq.nl fTlensenlinq.nl Familieberichten üyarJadajj Adri en Francien Trimpe-van Aalst Gerard Jakobsen en Janny Jakobsen -Lobbezoo Marie Braal-Kostense Woorden van mama, "Ik heb een mooi leven gehad. Het is goed zo. Na een welbesteed leven is overleden onze lieve moeder, oma en overoma in de leeftijd van 92 jaren. Maria Louisa van de Guchte-Meulblok - Wies - weduwe van Adriaan van de Guchte sinds 6 april 1975 Heinkenszand 21-11-1921 f Goes, Ter Valcke 16-5- 2014 Monster: Ina en Bert Kapelle: Vera en Daan Heinkenszand: Peter en Matty Heinkenszand: Rinus en Tini Klein- en achterkleinkinderen Mama is thuis, Hoefbladstraat 29 4451 TL Heinkenszand. Gelegenheid om afscheid te nemen maandag 19 en dinsdag 20 mei van 14.00 tot 15.30 uur en 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 21 mei 2014 om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats achter voornoemde kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Grand Café van de Fonteyne, Hoefbladstraat 1 te Heinkenszand. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen kunt u deze mededeling als zodanig beschouwen. Heden ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van Jos Hamelink Oud medewerker van de afdeling ES&S. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Brandweer en Bewaking Dow Benelux BV Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van ons aller buurman Fred Morsheim Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. leden Ver. v. Eig. "Paul Kruger" kijk ook op zaterdag 17 mei 2014 53 Op 21 mei 2014 zijn onze ouders, grootouders en schoonouders 60 jaar geleden in het huwelijk getreden. Wij wensen hen nog vele gelukkige jaren in goede gezondheid samen. Henk, Marcel, Arie, Jeannine, Sverre en Annelie. Felicitaties en of een persoonlijke groet: de Deckerestraat 4 4388 HW Oost Souburg 0 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande Twitter KJ Facebook Vieren dit jaar een drie dubbel jubleum In mei zijn wij 55 jaar getrouwd en zijn wij samen 55 jaar in onze groentezaak en beiden hopen wij dit jaar 80 jaar te worden U bent van harte uitgenodigd op onze receptie om dit samen met ons te vieren op zondag 25 mei as. van 15.00 tot 17.00 in hotel-restaurant Piccard aan de Badhuisstraat 178 4382 AR Vlissingen Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve buurvrouw Wij wensen David, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel kracht en sterkte toe- Mevr. H. Looman Fam. C. Muller-Priemis Fam. J. Hanse Fam. M. v.d. Kasteele Fam. W. van Dalen Fam. I. Priemis Fam. de Ronde Mevr. B.J. Kooman-Hart Fam. A.D. Priemis Fam. C. Kooman Fam. G. Kooman Fam. P. van Oost

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 57