PZC IE&b "Sporen naar het Verleden; De kleuren van weleer" DELTA Groots feest voor jong oud in Goes, 29 mei t/m 1 juni 2014 Kortingsbon pzc.nl/abonneevoordeel SPOREN NAAR HET VERLEDEN, 29 mei t/m 1 juni 2014 voordeel ABONNEE VOORDEEL verbindt Kies een Samsung Galaxy tab 4* of interactieve HD-ontvanger bij een 2-jarig Alles-in-1 Premium contract voor 54,95 p.m. Zolang de voorraad strekt www.DELTA.nl/allesinl 2014:175 jaar spoorwegen in Nederland! Een kleurrijk verleden, want stoomlocomotieven waren vroeger veel bonter van kleur dan we vaak denken. Iets van dit kleurrijke verleden ziet u tijdens 'Sporen naar het Verleden', het jaarlijkse stoomtreinevenement van de Stoomtrein Goes-Borsele. Het bonte verleden is terug te zien op de stoomlocomotieven die te gast zijn: De gele 'Magda' uit Haaksbergen, de blauwe 'Enkhuizen' uit Hoorn en de groene 'Bébert' uit Maldegem. Samen met de rode 'Bison' en de zwarte Amerikaanse oorlogslocomotief van de Stoomtrein Goes-Borsele zelf is dit een kleurrijk palet! De 'Magda', 'Enkhuizen', 'Bébert' en 'Bison' zijn allemaal gebouwd door de Belgische fabrikant La Meuse. Voor het eerst zijn alle rijvaardige 'La Meuses' uit de Benelux samen op één evenement! De stoomlocomotieven gaan in een uitgebreide dienstregeling rijden op de museumspoorlijn. Zij trekken nostalgische rijtuigen, waarin u een prachtige rit kunt maken naar Kwadendamme of naar Hoedekenskerke. Maar 'Sporen naar het Verleden' is natuurlijk nog veel meer! De pas gerestaureerde 'locomotor' uit 1931 maakt z'n eerste meters, er zijn stoomtrekkers en een stoomwals, antieke brandweerauto's, figuranten en nog veel meer. Voor de kinderen is er een workshop solderen, een vossenjacht en een kleurtafel. Voor het hele gezin volop vermaak dus! Zo profiteren abonnees Abonnees ontvangen tegen inlevering van de originele, volledig ingevulde bon korting op dagkaarten voor toegang tot het evenement. Volwassenen betalen 10,- (i.p.v. 15,-) en kinderen (4 t/m 12 jaar) betalen 5,- (i.p.v. 7,50). Maximaal 4 personen per bon. Het evenement is elke dag geopend van 10.00-18.00 uur. Voor meer informatie: www.destoomtrein.nl Bereikbaarheid Per OV: 250 meter lopen van het NS- en busstation Goes. Volg de wandelwegwijzers. Per auto: gratis parkeerterrein Albert Plesmanweg 23, Industrieterrein De Poel I Goes. ABONNEE Aantal volwassenen aantal kinderen Tegen inlevering van deze compleet ingevulde bon aan de kassa ontvangt u korting. Volwassenen betalen 10,- (i.p.v. 15,-) en kinderen betalen 5,- (i.p.v. 7,50). Maximaal 4 personen per bon. Niet combineerbaar met andere kortingen. Lever de bon in bij de kassa van het Stoomtreinmuseum. Albert Plesmanweg 23, Goes (Industrieterrein De Poel I). Alleen originele, volledig ingevulde bonnen worden geaccepteerd. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Naam M/V Adres Postcode Plaats Telefoonnummer E-mail zaterdag 17 mei 2014 internet HUMA" JkUs-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 32