Familieberichten niGns0nlinq.nl Dml{üïiu\£\t\'£ Jan Pieter Jonkman Peter Henri Florent Naessens pplus kijk ook op Een lege plek, een groot gemis Een fijne herinnering is al wat er nog is Voor Uw blijken van medeleven die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Sien Hoondert-Simonse betuigen wij U onze welgemeende dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Lewedorp, mei 2014 Adriaan van Hemert Voor de vele hartverwarmende, troostende en bemoedigende woorden die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Maatje Huissoon-Stroosnijder willen wij u hartelijk dankzeggen. Joop en Lenie Johan en Mientje Anja en Jaap Klein-en achterkleinkinderen s-Gravenpolder, mei 2014 Frank Horsfield Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden op 70-jarige leeftijd van Clemens Maria Heeren Plotseling werden we opgeschrikt door het voor ons toch nog onverwachte overlijden van onze oud-directeur en oprichter van Heros Sluiskil B.V. Clemens heeft indertijd het initiatief genomen de voormalige cokesfabriek ACZC aan te kopen en de aanzet te geven voor de bedrijfsactivi teiten zoals deze zich nu laten zien. Wij zijn hem daarvoor zeer erkentelijk en zullen zijn speciale ondernemerschap nooit vergeten. Wij wensen Jeannie, Rob, Lydia en de kleinkinderen Ralf en Stijn alsmede de verdere familie sterkte toe in deze moeilijke dagen. Namens directie en personeel van: Heros Sluiskil B.V. Heros Ecopark Terneuzen B.V. Heros Energy B.V. Sluiskil, 14 mei 2014 We zijn verdrietig en geschokt vanwege het overlijden van onze gewaardeerde collega Peter Naessens We wensen de familie sterkte toe. Dow Benelux BV - Terneuzen Collega's van de Keuringsdienst van Gebruikers Verdrietig en geraakt zijn wij door het te vroeg overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Peter Naessens Peter heeft zijn werk altijd met veel passie uitgevoerd. 15 jaar heeft hij dag en nacht voor ons klaar gestaan op de Fornuizen. Wij zullen zijn pretogen en grapjes missen. Wij wensen zijn dochters, moeder, zus en familie veel sterkte en kracht. Namens de collega's MFT-LHC Dow Benelux BV Willem Gerrit Beeftink Helena van Damme - Modde Op zaterdag 19 april jl. hebben we afscheid genomen van Wim de Groote Onverwacht kregen we toch nog veel reacties van mensen die hem gekend hebben. Langs deze weg willen wij u daarvoor danken. uit aller naam: C. Hamelink"" Axel, mei 2014 De hartelijke wijze van medeleven en de belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Alphonsius Johannes de Bruijn weduwnaar van Adriana Besuijen heeft ons heel erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Arnemuiden, mei 2014 kinderen kleinkinderen en achterkleinkind De ontelbare "brieven, kaarten, telefoontjes, bloemen en de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de uitvaart van Cornelis Krijn Hamelink hebben ons een enorme steun gegeven om zijn verlies te verwerken. Annie Hamelink-Wisse kinderen, klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, mei 2014 Zoveel bloemen, zoveel kaarten, zoveel warme woorden, zoveel belangstelling en zoveel troost. Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn lieve man en onze vader Vanwege de overweldigende belangstelling is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk onze oprechte dank te betuigen. Helena Jonkman-Geelhoedt Gerard en Yvonne Cor en Nancy Terneuzen, mei 2014 Enige en algemene kennisgeving. En toch telkens weer zullen we je tegen komen, zeg nooit: "het is voorbij Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wat je was en ook niet wat je zei. Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van 8 september 1959, Sluiskil f 10 mei 2014, Sluis Hulst: Jayne en Paul Eindhoven: Leann en Edgar St. Jansteen: Cecile Sluis: Marie - Thérèse Correspondentieadres; Dr. Willem Dreesstraat 6 4524 GB Sluis. De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. RTD Met grote verslagenheid namen wij kennis van het onverwachte overlijden van onze collega Peter Naessens op de leeftijd van 54 jaar. Als Senior Inspecteur was hij graag gezien door zijn collega's en bij klanten. Hij heeft zich ruim 31 jaar voor ons bedrijf ingezet. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn kinderen en naasten de kracht toe dit grote verlies te dragen. Directie en medewerkers Applus RTD bv Rotterdam, 17 mei 2014 54 zaterdag 17 mei 2014 Zoveel hartverwarmend medeleven Zoveel belangstelling Zoveel mooie kaarten. Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn lieve en zorgzame man, onze vader en opa De overweldigende belangstelling heeft ons goed gedaan, helaas is het voor ons niet mogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aandacht en steun ons erg goed heeft gedaan in deze moeilijke tijd. C. van Hemert - Kwekkeboom kinderen en kleinkinderen. Arnemuiden, mei 2014 mijn man, onze vader en opa op 26 april 2014 willen wij iedereen hartelijk bedanken voor alle reacties. De belangstelling was overweldigend en hartverwarmend. Het doet ons goed om te weten dat Frank door velen werd gewaardeerd. Cadzand, mei 2014 Na het overlijden van M. Horsfield Kinderen en kleinkinderen. overleden 16 maart 2014 onze lieve man, vader en opa Het heeft ons goed gedaan dat wij in deze dagen van verdriet om het verlies en afscheid van Wim zoveel troostvolle en hartverwarmende betrokkenheid hebben ervaren. Onze hartelijke dank hiervoor. In verbondenheid met elkaar hopen we de herinnering aan wie Wim was te blijven delen. Jeanne Beeftink-Verheule Aart Beeftink en Gerrie van den Broek Guusje, Rieneke Marieke Beeftink en Meriam Deen Annette Beeftink en Jan Willem Verhoeff Niek, Geert Jan, Ruth Middelburg, mei 2014 IJzendijke, mei 2014 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder zeggen wij u hartelijk dank. Fam. van Damme

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 154