(l fll0nsenlinq.nl js> Familieberichten DvsrJsïjdsf) .1 "X Irena Eliza Maria Aarts - Kox Joos Pieter Hamelink ~Jos~ kijk ook op zaterdag 17 mei 2014 53 Gerard iakobsen en Janny Jakobsen -Lobbezoo 60 jaar geleden in het huwelijk getreden. Wij wensen hen nog vele gelukkige jaren in goede gezondheid samen. Op 21 mei 2014 zijn onze ouders, grootouders en schoonouders Henk, Marcel, Arie, Jeannine, Sverre en Annelie. Felicitaties en of een persoonlijke groet: de Deckerestraat 4 4388 HW Oost Souburg Willem Dieleman Na vier dagen alleen, zijn jullie weer samen Vier dagen na het overlijden van zijn vrouw is na een slopende ziekte onze vader, schoonvader, opa, broer en schoonvader overleden Gerardus Petrus de Witte weduwnaar van Louise Charlotte de Witte-Pijcke Amsterdam, 17 juli 1936 t Oost-Souburg, 14 mei 2014 Jan en Yolanda de Witte-Neve Sharon en Jeroen Con en Ilonka de Witte-Lere Bonnie Simone en Ivo Tessa en Jeffrey Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend personeel Wijkverpleegkundigen Oost-Souburg van Nieuw Bachtenpoorte te Oost-Souburg voor de liefdevolle zorg en ondersteuning die ze geboden hebben. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 20 mei van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van Yarden Slager Uitvaartzorg Walcheren, Kerklaan 17 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 21 mei om 12.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwkaart/kennisgeving mochten ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. - correspondentieadres: Kleine jonkvrouwstraat la, 4515 EJ IJzendijke - Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve zus en tante Irene weduwe van Adrianus Hendrik Aarts Jos Vogelwaarde, 10 december 1939 t Breda, 14 mei 2014 Jozef Kox Zr. Imelda Kox Marie de Poorter - Kox en Johan de Poorter t Leon en Beng Imelda Petra en Alan Erna, Joyce Correspondentieadres: Zr. Imelda Kox Mgr. Hopmansstraat 2 4817 JS Breda De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 20 mei 2014 om 11.00 uur in de Kapel van Maria Mater Dei, Mgr. Hopmansstraat 2 te Breda, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats Zuylen, Haagweg 332 te Breda. Voorafgaand aan de uitvaartdienst is er gelegenheid om afscheid van Irene te nemen vanaf 10.30 uur in het Atrium bij de Kapel. Na de begrafenis bent u uitgenodigd in de koffiekamer op de begraafplaats waar gelegenheid is de familie persoonlijk te condoleren. Woorden van mama, "Ik heb een mooi leven gehad. Het is goed zo. Na een welbesteed leven is overleden onze lieve moeder, oma en overoma in de leeftijd van 92 jaren. Maria Louisa van de Guchte-Meulblok - Wies - weduwe van Adriaan van de Guchte sinds 6 april 1975 Heinkenszand 21-11-1921 f Goes, Ter Valcke 16-5- 2014 Monster: Ina en Bert Kapelle: Vera en Daan Heinkenszand: Peter en Matty Heinkenszand: Rinus en Tini Klein- en achterkleinkinderen Mama is thuis, Hoefbladstraat 29 4451 TL Heinkenszand. Gelegenheid om afscheid te nemen maandag 19 en dinsdag 20 mei van 14.00 tot 15.30 uur en 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 21 mei 2014 om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats achter voornoemde kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Grand Café van de Fonteyne, Hoefbladstraat 1 te Heinkenszand. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen kunt u deze mededeling als zodanig beschouwen. Je was nog vol plannen en maakte tijd voor alles maar tijd maakte geen tijd meer voor jou. Totaal onverwachts is de liefste die wij hadden uit onze handen weggeglipt echtgenoot van Gerda de Caluwé in de leeftijd van 66 jaar. Temeuzen: Gerda Hamelink - de Caluwé Temeuzen: Alexander en Claudia Fabian Temeuzen, 13 mei 2014 Klaprooslaan 8 4537 CR Temeuzen De herdenkingsdienst vindt plaats op woensdag 21 mei om 14.00 uur in de Emmaüskerk, Alb.Thymstraat 2 te Temeuzen. Na de herdenkingsdienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Aansluitend zal de crematie in familiekring plaatsvinden. Jos is thuis opgebaard. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig. With a heart full of rain Plotseling uit ons midden... onze zwager en oom Jos Hamelink Anny en Jan Kemper - de Caluwé Jos en Mika Tineke, Dave en Isabelle Heden ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van Jos Hamelink Oud medewerker van de afdeling ES&S. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Brandweer en Bewaking Dow Benelux BV Met leedwezen delen wij U mede, dat is overleden onze medemuzikant Jos Hamelink We verliezen in Jos een enthousiast lid en bestuurslid van onze vereniging. We wensen Gerda, Alex, Claudia en Fabian sterkte toe om het verlies te dragen. Dow Blazers Ensemble Met veel verdriet hebben we na een moedige maar niet te winnen strijd afscheid moeten nemen van onze zoon Mark de Pooter echtgenoot van Josephine Swane Lund Temeuzen, 21 mei 1982 Esbjerg DK, 13 mei 2014 Temeuzen: Michiel en Jetty de Pooter - Cornelis Correspondentieadres: Nassaustraat 30 4532 AH Temeuzen De crematie vindt plaats op zaterdag 17 mei in Esbjerg DK. ik heb mijn geloof behouden 2 Tim 4:7 Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering, is van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader, opa en over-opa echtgenoot van Janna Cornelia de Jonge 10-10-1920 12-5-2014 Wat was je sterk en arbeidzaam steeds heb je voor ieder klaargestaan. Axel :J.C. Dieleman-de Jonge Axel J.J. Dieleman M.G. Howell Janet Mireille en Hielke - Gabriël, Julian Ygrande (Fr.) M.C. van Doorn-Dieleman RJ. van Doorn Wilco Jerry en Pascalle - Jesse, Ties Oosterstraat 68-23 4571 GP Axel Overeenkomstig de wens van de overledene heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Joe Cocker

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 153