Pietersh'ëdia bed Word jij ook zo enthousiast van oranje? Pieters Media: Dé plek waar uw communicatie begint esian info@pietersmedia.nl www.pietersmedia.nl mm mmmmmmammmmmmmm-- David Pieters communicatieadvies en teksten Hans-Peter Zwartepoorte drukwerkadvies Paul Bremmer websites en vormgeving Floor Pieters directie en marketingadvies Wij wel, maar dat komt vooral door onze nieuwe naam en huisstijl. In tegenstelling tot voetbal kunnen wij je van tevoren heel duidelijk (en voorspelbaar!) vertellen watje van ons kunt verwachten. In ons vak zijn we dagelijks bezig met communicatie en marketing. Daarom kunnen wij ook uw organisatie helpen om in het oerwoud aan hedendaagse mogelijkheden betere keuzes te maken. Dat doen we door te adviseren, maar bij ons blijft het nooit abstract. Onze moderne tijd vraagt om een praktische en cross-mediale aanpak. Wij helpen onze relaties de juiste combinatie te maken tussen de diverse digitale en geprinte mogelijkheden. Een aantal jaren terug hebben we een duidelijk andere koers gekozen dan veel collega's in de grafische sector, waardoor we de afgelopen jaren uitgegroeid zijn tot een breed communicatiehuis. Dat betekent dat ook de productie van uw verkoop- en communicatie uitingen in eigen huis plaatsvindt. Van stijlvolle magazines tot fraai vormgegeven websites, e-mail nieuwsbrieven, gepersonaliseerde mailingen en nog veel meer. Pieters Media is met achttien bekwame medewerkers groot genoeg om complexe opdrachten uit te voeren, en flexibel genoeg om ook kleine opdrachten snel te verwerken. Bovendien zorgen we er voor dat al die uitingen betaalbaar blijven en eenduidig op elkaar worden afgestemd. We zijn er van overtuigd dat we de taal van deze tijd spreken: creatief en doeltreffend. Daarmee hebben we maar één doel: met heldere communicatie meer resultaat. Ook het oranjegevoel van Pieters beleven? Vraag naar één van ons voor een vrijblijvend oriënterend gesprek. HET ZEEUWSE LANDSCHAP Sponsor van Het Zeeuwse Landschap. Eén van onze succesvolle media activiteiten. Vestigingen in: Groede: Voorstraat 5,T: 0117-3771701 Goes: Livingstoneweg 5b, T: 0113-271500

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 120