Hardnekkige vetcellen verdwijnen 23 O www.fijnlijf.nl wash Bedrijventerrein Souburg ZATERDAG 17 MEI 2014 Slim ondernemen op A-1 locatie Een Al-toplocatie; anders is be drijventerrein 'Souburg' als meest westelijke bedrijventerrein aan de A58 niet te omschrijven. Bij de inrichting van het terrein werd er in eerste instantie mis schien wat meewarig gekeken naar die pioniers in het weiland naast Ritthem, maar na 10 jaar van ontwikkeling wordt de loca tie steeds aantrekkelijker. Als straks ook het oude haventerrein erachter en facelift krijgt, gaat het totaal plaatje aan de poort van Vlissingen er heel anders uitzien. Tekst: An net van de Ree Foto: Ruben Oreel OOST- SOUBURG - Bedrijventer rein 'Souburg' heeft een eigen ge zicht o.a. door de moderne gevel van BouwCenter LOGUS met een breed te van ca. 100 m. Ook het halfronde metallic pand van Kuzee Autologis- tiek is een blikvanger. Daarnaast ver rees het pand van PAC Zonweringen en recentelijk bouwde Van Beek Au tobedrijf hier een fraaie glazen showroom voor zijn Citroën model len." Strategisch "LOGUS heeft een aantal strategische keuzes gemaakt," vertelt Ruben Elen- baas adjunct directeur LOGUS. 'We zijn teruggegaan naar onze 'core busi ness' nl. levering van bouwmaterialen voor professionals en particulieren. Begin dit jaar hebben we daaraan een keukenshowroom toegevoegd. Maar voor het uitvoeren ën plaatsen van bij voorbeeld vloeren of keukens, huren wij nu professionals in. Door deze vlnr: Ruud Kuzee, Alexander Dijkwel, Frans vd Lavoir, Ruben Elenbaas en Ronald van der Hart. keuze kwamen er ettelijke m2 vrij in ons pand en hierdoor is er nu ruimte om specialisten met een complemen tair aanbod aan te trekken. En met succes want Lavoir wooninte- rieur opende hier een showroom en tegelijkertijd voegde ook Ronald van der Hart (Totaalbouw Zeeland) zich samen met Wim Moens hierbij met Kastenstudio Zeeland. Van der Hart, o.a. initiator van het bouwplein op Contacta.nl, zag direct potentie in de ze 'shopsharing' formule. Er werd een marketingformule ontwikkeld on der de noemer 'Afrit 40 Wonen en meer' "Onze ambitie is nu om dit concept net zo bekend te maken als 'Binnen uit' in Heinkenszand," bekend Van der Hart, 'waarbij wij ons dan vooral richten op die consument, die kiest voor een goede kwaliteit/prijs ver houding én klasse en design." Eenheid Voor de consument wordt een ritje naar 'Souburg' dus zeker de moeite waard. "De afstand vanuit bijvoor beeld Middelburg of Goes is over de A58 maar 10 tot 20 min." telt Elen baas uit, "en dan heb je alle specialis ten bij elkaar voor verbouwing en in richting van de woning; professionele aanbieders met vakkennis, service en goed advies. "Wij ervaren dat cojisu- menten dat toch erg prettig vinden," benadrukt ook Coen Consemulder van PAC Zonweringen. We opereer den eerst allemaal als eenlingen maar met de komst van meer specialisten is er nu deze unieke samenwerking ont staan. We gaan nu als eenheid opre den en onze 'woning gerelateerde' synergie verder uitwerken. Onze eerste vooijaarsshow in maart jl. met veel activiteiten en leuke acties voor het hele gezin, was een groot succes en dit gaan we op 27 septem ber a.s. herhalen. Er is een logo ont wikkeld en we willen ons voortaan als eenheid profileren, en daarin ne men naast de eerder genoemde bedrij ven ook Mol Schuddebeurs, AVIS/Budget, Dijkwel Autoshop ping Center en Van Ameyde Marine BV deel. "En er is nog voldoende ruimte voor andere partijen hier op 'Souburg', zo dat het aanbod voor de consument nog completer wordt. We denken dan aan leveranciers van bijv. zonne panelen, domotica of verlichting én adviseurs in energiebesparing, levens- loopbestendig wonen en aangepaste voorzieningen. De bundeling van dit aanbod maakt een bezoek aan 'Sou burg' de moeite waard. "En dat is ui teraard ons doel!" Uit onderzoek naar de gevoeligheid van vetcellen voor koude door stu denten van de prestigieuze Amerikaanse Harvard University blijkt dat deze afsterven als zij gedurende circa een uur worden blootgesteld aan temperaturen van -3 tot -6 graden Celsius. Na de eerste behandeling zijn gemiddeld 22% van de behandelde vetcellen duurzaam verwij derd. Een revolutionair resultaat dat past in deze tijd waarin iedereen slank wil zijn! Sacha Pieters. Tekst: Loes van der Hoeven Foto: Ruben Oreel MIDDELBURG - Nadat dit vetver- wijderingsprocedé door Harvard uit voerig en succesvol was uitgetest op proefpersonen in de Verenigde Sta ten, is het gecommercialiseerd ónder de naam LipoFREEZE. FijnLijf Af- slankpraktijk uit Middelburg is de eni ge afslankpraktijk in Zeeland die deze innovatieve behandelingen sinds okto ber 2013 aanbiedt. Eigenaresse Sacha Pieters, haar team en de behandelde cliënten zijn enthousiast over het re sultaat. "Het LipoFREEZE traject be staat uit twee behandelingen die met een tussenpoos van minimaal zes we ken worden uitgevoerd en resulteren in een omvangvermindering van 4-6 centimeter. De behandelingen duren 45-60 minuten. Zij zijn pijnloos, ver eisen geen verdoving en laten geen lit tekens achter. In de eerste fase van de behandeling wordt een huidplooi ge vormd die zacht wordt verwarmd om collageen aan te maken, wat de elasti citeit van de huid verbetert. Tijdens de tweede fase volgt afkoeling van de cellen, waardoor deze afsterven. In to taal kun je 45% van de vetcellen weg halen, want voor je gezondheid moet er een isolatielaag overblijven. Wat voor elke manier van afvallen geldt, geldt ook voor LipoFILEEZE: de be handeling slaagt alleen bij gemotiveer de cliënten die op gewicht willen blij ven! Er blijven immers nog voldoen de andere vetcellen in het lichaam achter die kunnen leiden tot gewichts toename, wanneer de eetgewoonten niet worden aangepast. De behande ling kan alleen slagen als betrokkenen een professionele begeleiding krijgen bij het 'onderhoud' van hun lichaam en ook daarmee onderscheiden wij ons! Tijdens het coachingstraject bege leiden wij mensen bij het volgen van een eiwitrijk dieet in combinatie met groentes, waarmee je wél vet verliest, maar géén spieren, en het aanleren van een nieuwe eetpatroon. Bij ons kunnen mensen ook terecht voor puur coaching. Wij hebben bijvoor beeld cliënten die regelmatig met ons komen praten over hun eetgewoon te, patronen doorbreken, trouw blij ven aan jezelf en je eigen doelen. Daarnaast adviseren wij onze cliënten regelmatig een Endermologie behan deling te ondergaan. Dit is een diep gaande vet- en bindweefselmassage die de bloed- en lymfecirculatie stimu leert; de afvoer van afvalstoffen bevor dert, cellulitis bestrijdt, een verslapte huid verstevigt en elastisch maakt; het contour verbetert en verklevingen van littekenweefsel losmaakt. Sacha Pieters gaat LipoFREEZE en haar to taalconcept ook promoten bij onder nemers.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 115