Familieberichten Ulensenlinq.nl ü'j'dfJ^düfj Nel Snoep Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet zo goed meer met je praten. Je was op een gegeven moment zo teer de man van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen wij: dank je voor alles wat je hebt gedaan. Wij zijn er naartoe gegroeid, desondanks is het afscheid nemen voor ieder van ons moeilijk. Op 9 mei is overleden, mijn man, onze vader en opa Tiemen Hendrik Alink 1 juni 1932 9 mei 2014 echtgenoot van Jantje Huizing J. Alink-Huizing Alie Ian en Jacqueline Cécile Daphne Carmen Correspondentieadres: 't Zanddorp 88,4335 AL Middelburg Donderdag 15 mei heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden in het crematorium te Middelburg. Ondanks de grote afstand bleef de nauwe band bestaan. Met verdriet hebben we het bericht ontvangen dat in Australië is overleden mijn broer, onze zwager en oom Cor Deij Axel, 17 december 1932 Narrabeen, 12 mei 2014 Echtgenoot van Bets Deij-de Jonge Familie Deij Prins Clausstraat 414761 AM Zevenbergen Familie de Jonge Zuidsingel la, 4571 HP Axel Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het te vroege overlijden van Cees Donze Wij wensen Ria, Bart-Jan, Joni en verdere familie veel sterkte toe. Oud-collega's van Dow Terneuzen afdeling Facility Management Herinner mij maar niet in sombere dagen Herinner mij in de stralende zon hoe ik was, en alles nog kon. Wij laten u weten dat vandaag 14 mei 2014 is overleden Jacobus Johannes 't Gilde - Ome Ko - in de leeftijd van bijna 89 jaar. Fam. 't Gilde Fam. de Bruijne Vondelstraat 23 4532 EH Terneuzen De crematie zal op verzoek van de overledene in stilte plaatsvinden. Correspondentieadres: Jan 't Gilde, Koestraat 4, 4571 GL Axel. Lieve - Opa Ko - Kelly Jesper Als er een schip achter de horizon verdwijnt, is hij niet weg, we zien hem alleen niet meer. Arie Wijgand Onze dank gaat uit naar verzorgingshuis De Blide', stichting 'Zoutvliet', voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Joop de Kerf Joseph Emile Marie Herinner mij, maar niet in sombere dagen als wolkenluchten licht verjagen. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Na een periode van afnemende vitaliteit is toch nog onverwacht overleden mijn broer, schoonbroer en onze oom Krijn Hamelink sinds 17 oktober 2011 weduwnaar van Nelly de Bel Sas van Gent, 7 juni 1928 f Terneuzen, 12 mei 2014 Terneuzen J.D. Hamelink A.P. Hamelink-Schooff neven en nichten Correspondentieadres: Huijgensstraat 16 4532 KB Terneuzen De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het personeel van Ter Schorre afdeling 'Maximavoor de zeer goede en liefdevolle verzorging. kijk ook op Verdrietig hebben wij, na een ernstige ziekte, afscheid moeten nemen van mijn lieve schoonzus en onze lieve tante Nel Passenier-Snoep echtgenote van Jan Passenier in de leeftijd van 80 jaar Wij wensen (oom) Jan, kinderen en kleinkinderen heel veel strekte en kracht met dit grote verlies. Nel Sanderse-Passenier Rob en Geno Herbert Ellen en Roelof Joke Achternichtjes en achterneefjes Oost-Souburg, 14 mei 2014 46! vrijdag 16 mei 2014 Bedankt voor alles! Zeer bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn man, onze pa, opa en overgrootopa echtgenoot van Gilda Karreman Dinteloord en Prinsenland, 12-4-1930 t Terneuzen, 12-5-2014 Terneuzen Gilda Wijgand-Karreman Dinteloord Johan en Kathy AxelViona - Cos Leonard en Femke AxelGilbert en Ellen Samantha Maureen Roxana Correspondentieadres: Sasdijk 14W 4671 RN Dinteloord De crematieplechtigheid zal in familiekring plaatsvinden. Kennisgeving Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd tegen zijn ziekte niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve pa en bompa echtgenoot van Sophie de Kerf-d'Hondt Hij overleed in de leeftijd van 68 jaar. echtgenoot van Sophie de Kerf-d'Hondt (schoon-) vader van Vincent en Kelly bompa van Emma en Victor 11 mei 2014 Bloemenlaan 123 4695 HP Sint-Maartensdijk De uitvaart heeft plaatsgevonden op donderdag 15 mei. Intens verdrietig en verslagen berichten wij dat, na een vrij langdurige periode van een steeds sneller afnemende gezondheid, van ons is heengegaan mijn allerliefste vrouw, onze zeer dierbare, fantastische en onvergetelijke moeder, oma en overgrootoma echtgenote van Jan Passenier 1 mei 1934 Zoetermeer: Son en Breugel: Leiden: f 14 mei 2014 Jan Passenier Lia en Evert Erik en Aline Bianca Els Lotte en Wesley Daisy Mikki en Rosa Linde Correspondentieadres: J.J. Passenier p/a De Volharding uitvaartzorg Postbus 71707 2507 BH Den Haag Er is gelegenheid tot afscheid nemen in het familierouwhuis van CUVO uitvaartzorg, Leopoldhove 70 te Zoetermeer, op zaterdag van 15.30 tot 16.15 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in de aula van crematorium Meerbloemhof, Buytenparklaan 1 te Zoetermeer, op maandag 19 mei 2014 om 9.30 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 78