jMsniürisini Colofon fïlensenlinq.nl Familieberichten Bastiaan de Nooijer Onze opa, Edze Cornelis Tuik - Edze - Nel Snoep Cornelia Brouwer-van der Maas amilieberichten Bas ott s Onze opa, Hij had dan wel geen cape, Maar wat een SUPER opa! Bedankt voor alle mooie herinneringen. Michael en Romana Rhona, Vera Met veel verdriet hebben we toch nog onverwachts afscheid moeten nemen van mijn schoonzoon en onze zwager Jan Verbart C. Luijks P.M. Luijks-Lockefeir t Frans en Marianne Verdrietig hebben wij, na een ernstige ziekte, afscheid moeten nemen van mijn lieve schoonzus en onze lieve tante Nel Passenier-Snoep echtgenote van Jan Passenier in de leeftijd van 80 jaar Wij wensen (oom) Jan, kinderen en kleinkinderen heel veel strekte en kracht met dit grote verlies. Nel Sanderse-Passenier Rob en Geno Herbert Ellen en Roelof Joke Achternichtjes en achterneefjes Oost-Souburg, 14 mei 2014 r Na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder willen wij u langs deze weg hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven en deelneming die wij mochten ontvangen. Krijn en Lena Brouwer-Reijngoudt Saar en Paul de Korne-Brouwer kleinkinderen en achterkleinkinderen Nieuwerkerk, mei 2014 Lieve Papa en Mama, ik hou van jullie en ik mis jullie nog iedere dag. Willem Brasser 16 mei 2007 Ina Brasser-Tissink 31 december 2011 28 juni 1924 19 juni 1935 Nekie en Veertje kijk ook op vrijdag 16 mei 2014 -47 Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde vader, schoonvader en opa sinds 29 juni 2013 weduwnaar van Gré de Nooijer-Dingemanse Arnemuiden, 28 maart 1922 Vlissingen, 14 mei 2014 We hadden het niet beter kunnen treffen dan met zo'n geweldige vader en opa. We zijn dankbaar voor alle liefde, warmte en zorg die wij van hem hebben gekregen. Tiny Jasperse-de Nooijer Cees Jasperse (in liefdevolle herinnering) Michael en Romana Rhona, Vera Vincent (in liefdevolle herinnering) Janneke Borggreve-de Nooijer Jaap Borggreve Bastiaan Anja Vereecke-de Nooijer Jean-Paul Vereecke Ramon en Melany Sander Correspondentieadres De Mey van Streefkerklaan 12 4384 KL Vlissingen De afscheidsbijeenkomst is op dinsdag 20 mei om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid om de familie te condoleren in de koffiekamer. Ieder die zich betrokken voelt bij Bas en de familie is van harte welkom. Wij bedanken al de zorg medewerkers die de afgelopen jaren zo liefdevol voor papa hebben gezorgd. V Lieve Opa Vlissingen, wat zal ik je missen. Bastiaan Zoals u was er maar één! U stond echt altijd voor ons klaar, nam ons overal mee naar toe en vertelde ons over uw avonturen. Met uw positieve instelling en bijbehorende grapjes was u altijd het zonnetje in huis. Ons grote voorbeeld! Rust zacht, Ramon en Melany Sander Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Met verdriet in ons hart delen wij u mede dat is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootvader 5 januari 1928 14 mei 2014 Jeanne - Tuus - Tuik - Vogelaar Ria Hillebrand - Tuik Piet Hillebrand Petra en Thomas Wouter en Karin Thijs Ed Tuik Daniëlla en Wouter David Edwin en Jennifer Stefan Correspondentieadres: Martinus Nijhofflaan 22,4481 DK Kloetinge Er is gelegenheid om afscheid van Edze te nemen op maandag 19 mei van 13.00 tot 13.13 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst zal aansluitend gehouden worden om 14.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot samenzijn en condoleren in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. - Geen bezoek aan huis. - Intens verdrietig en verslagen berichten wij dat, na een vrij langdurige periode van een steeds sneller afnemende gezondheid, van ons is heengegaan mijn allerliefste vrouw, onze zeer dierbare, fantastische en onvergetelijke moeder, oma en overgrootoma echtgenote van Jan Passenier 1 mei 1934 Zoetermeer: Son en Breugel: Leiden: f 14 mei 2014 Jan Passenier Lia en Evert Erik en Aline Bianca Els Lotte en Wesley Daisy Mikki en Rosa Linde Correspondentieadres: J.J. Passenier p/a De Volharding uitvaartzorg Postbus 71707 2507 BH Den Haag Er is gelegenheid tot afscheid nemen in het familierouwhuis van CUVO uitvaartzorg, Leopoldhove 70 te Zoetermeer, op zaterdag van 15.30 tot 16.15 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in de aula van crematorium Meerbloemhof, Buytenparklaan 1 te Zoetermeer, op maandag 19 mei 2014 om 9.30 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. y Schiiorkons/andwcg Sb ■jpF H NraÉjHÉi 4431 NC 's-Gravenpoldcr m&W -€ jjjr*' T: 0113 311517 H F.: infoto vanderhooftuitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke hegeleiding Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. Li kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 47