Familieberichten fDensenlinq.nl Rebekka Altena-Westrik Fred Morsheim f 46 vrijdag 16 mei 2014 Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet zo goed meer met je praten. Je was op een gegeven moment zo teer de man van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen wij: dank je voor alles wat je hebt gedaan. Wij zijn er naartoe gegroeid, desondanks is het afscheid nemen voor ieder van ons moeilijk. Op 9 mei is overleden, mijn man, onze vader en opa Tiemen Hendrik Alink 1 juni 1932 9 mei 2014 echtgenoot van Jantje Huizing J. Alink-Huizing Alie Jan en Jacqueline Cécile Daphne Carmen Correspondentieadres: 't Zanddorp 88,4335 AL Middelburg Donderdag 15 mei heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden in het crematorium te Middelburg. Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het te vroege overlijden van Cees Donze Wij wensen Ria, Bart-Ian, Joni en verdere familie veel sterkte toe. Oud-collega's van DowTerneuzen afdeling Facility Management Ondanks de grote afstand bleef de nauwe band bestaan. Met verdriet hebben we het bericht ontvangen dat in Australië is overleden mijn broer, onze zwager en oom CorDeij Axel, 17 december 1932 Narrabeen, 12 mei 2014 Echtgenoot van Bets Deij-de Jonge Familie Deij Prins Clausstraat 414761 AM Zevenbergen Familie de Jonge Zuidsingel la, 4571 HP Axel Cornelis de Jonge Cor in de leeftijd van 73 jaar. -\y Cor de Jonge 28 November 1944 114 Mei 2014 Rosy Morsheim-HiRnauer Tanja en Willy Floris Folkert en Selma Marick Rodin Correspondentieadres: Paul Krugerstraat 88 4381 WH Vlissingen Wij nemen afscheid van Fred op maandag 19 mei om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Cor de Jonge -\y kijk ook op 1 i Wat de toekomst brengen moge, mij geleidt des Heeren hand; moedig sla ik dus de ogen Naar het onbekende land. Leer mij volgen zonder vragen; Vader, wat Gij doet, is goed! Leer mij slechts het heden dragen Met een rustig, kalme moed. Gezang 293:1 Met verdriet in ons hart, maar verzoend met de gedachte dat aan haar leven een eind is gekomen, is in alle rust overleden sinds 1987 weduwe van Jacobus Altena Zwolle, 24 maart 1928 Dick en Els Altena-Steketee Mare en Mirjam, Floris, Phileine, Frederique Marlies en Vincent, Pim Eva en Jan-Kees, Teun Ankie en Adrie Lamers-Altena Anette en Brian, Tijs, Bastian Arjan en Sarita, Poppy Anton en Fiona, Rowan, Oscar Jack -in herinnering- en Marly Altena-Parent Sjoerd -in herinnering- Robert Jelmer Ton en Jopie Altena-Koens Djoeke Tjitse Ben en Margreet Altena-Griep Guusje Ties Correspondentieadres: Vrijburgstraat 45, 4387 AH Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 19 mei van 12:15 tot 12:45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Wij nodigen u uit, om haar samen met ons te gedenken om 13:00 uur in de aula aldaar. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14:00 uur plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar het team van verpleeghuis Picassoplein, woning 1, voor de liefdevolle verzorging. Vlissingen, 13 mei 2014 j Verdrietig, maar tevens opgelucht dat hij, na een moeilijke laatste weg, nu eindelijk vrij kan zijn, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Nelly de Jonge-Timmers Jacco en Louise Annet en Jacco Daphne, Madeion 13 Mei 2014 Heshuyzenstraat 3 4315 AZ Dreischor Vrijdag 16 mei is er van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in het mortuarium van het Adriaan de Ruijter ziekenhuis aan de Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee. De crematieplechtigheid voor familie en belangstellenden zal plaatsvinden op zaterdag 17 mei om 12.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen verzoeken wij u om 12.20 uur aanwezig te zijn in de ontvangstruimte van het crematorium. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium alsnog gelegenheid de familie te condoleren. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zwager echtgenoot van onze zus Nelly Timmers Burgh-Haamstede Bart den Boer Rotterdam Francien Landegent-Timmers Nol Visser Fort-Macleod Willy Boot van Ee-Timmers Frank van Ee Burgh-Haamstede Coby Deurloo-Timmers Alex Deurloo Burgh-Haamstede Dirk Timmers Ineke Timmers-den Haan Amersfoort Alida Goudzwaard-Timmers Jan Goudzwaard Wij wensen Nelly, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Lieve opa, Nooit meer samen knuffelen spelletjes doen samen lachen samen zijn Maarvoor altijd in ons hart. Veel kusjes van Daphne en Madeion Voor ons ben je onvoorwaardelijke liefde en aandacht. Daar heb je ons mee omringd en gevormd. Met verdriet in ons hart, hebben wij te vroeg afscheid moeten nemen. o!t Onverwachts is overleden onze lieve broer, zwager en oom echtgenoot van Nelly Timmers Naarden M.N. Tuiten-de Jonge D. Tuiten Renesse N.M. Kloet-de Jonge M.L. Kloet Haamstede J. van Diest-de Jonge H.C. van Diest H. de Jonge W. van Dongen-de Jonge M. J. van Dongen Ellemeet L. de Jonge J.C. de Jonge-de Graaf Neven en nichten 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 46