amm f I fl I Remise bij Dordrecht geeft twee duel AZ en keer voorsprong weg titelstrijd België Groningen I SPORT 39 SV-ROBUR t m i d3 Geen WK voor Thiago na operatie Thiago Alcantara is gisteren succesvol aan de binnen band van zijn rechterknie ge opereerd. Dat meldde zijn club Bayern München op de website. De Spaanse mid denvelder scheurde de kap selband maandag tijdens de training. De 23-jarige Spanjaard moet het komende WK voetbal aan zich voorbij laten gaan. Hij was net op de weg terug van een eerdere knieblessu re. Pool Milik op huurbasis naar Ajax Ajax heeft zich de Poolse aanvaller Arkadiusz Milik aangetrokken. De landskam pioen huurt de twintigjari ge Pool voor één seizoen van Bayer Leverkusen. Milik maakte de overgang, die al lang in de lucht hing, giste ren zelf via Twitter bekend. Ajax bevestigde het nieuws later op de avond. „Het is officieel. Ik breng vol gend seizoen door bij Ajax. Nieuwe club, nieuwe uitda ging. Ik kan niet wachten!", aldus Milik. Ritzmaier verlengt contract bij PSV Marcel Ritzmaier heeft giste ren zijn contract bij PSV ver lengd met vier jaar. De 21-ja- rige Oostenrijkse middenvel der is nu tot en met 2018 ver bonden aan de eredivisie club uit Eindhoven. Ritzmaier, die al sinds 2010 in dienst is van PSV, speelde het afgelopen seizoen op huurbasis voor SC Cam- buur. Hij voegt zich deze zo mer bij de selectie van Phil lip Cocu. „Hij is door zijn jaar in Leeuwarden van een jongen een kerel geworden", lichtte technisch directeur Marcel Brands toe. HSV nog niet zeker van lijfsbehoud Hamburger SV heeft nog al tijd hoop dat de degradatie uit de Bundesliga kan wor den voorkomen. Overtui gend was het eerste duel te gen Greuther Fürth, de num mer drie van de tweede divi sie, gisteren bepaald niet. Er werd bovendien niet ge scoord: 0-0. De bezoekers kregen nog de beste kansen. Zondag is de return. Rafael van der Vaart had een basisplek. De routinier speel de negentig minuten. ALKMAAR - AZ en FC Groningen zijn allebei nog kansrijk voor een optreden in de Europa League vol gend seizoen. Beide ploegen kwa men in het eerste duel van de laat ste play-off in Alkmaar niet tot scoren: 0-0. Met name AZ, dat mede door de vele optredens in de Europa Lea gue al de 57e officiële wedstrijd van het seizoen speelde, had kan sen op meer. Celso Ortiz (al na twee minuten) en invaller Aron Jóhannsson, met een kopbal, faal den echter in de afwerking. Gro ningen kwam gedurende de wed strijd beter in zijn spel, zonder overigens echt gevaarlijk te wor den. De return is zondag in de Gro ningse Euroborg. Dordrecht kwam na een half uur op voorsprong toen Sparta-spits Donovan Deekman bij een hoekschop de bal ongelukkig ach ter zijn eigen doelman werkte. Sparta kwam in de tweede helft terug via Mimoun Mahi. Gio vanni Korte zorgde voor de 1-2, waarna Jaime Bruinier alsnog een gelijkspel redde voor de thuisclub. Excelsior staat weer eens op de drempel van de eredivisie, RKC ligt daar bijna uit. Dat is de con clusie na de eerste finalewedstrijd tussen de Rotterdamse nummer drie van de Jupiler League en de Waalwijkers. Het duel op Wou- destein, voor de gelegenheid hele maal volgepakt met ruim 3500 toe schouwers, eindigde gisteravond verdiend in 2-0. Khalid Karami opende de score al na drie minuten. Lars Veldwijk verdubbelde de marge nog voor rust vanaf de strafschopstip. De return is zondag. RKC, dat tegen De Graafschap al ternauwernood ontsnapte aan de gradatie, zal om zich opnieuw te redden toch echt meer moeten la ten zien dan in Kralingen. Bij de Waalwijkse ploeg is Middelbur ger Roy Hendriksen de assis tent-trainer. WAREGEM - Met nog één duel te gaan lijkt Anderlecht de beste pa pieren te hebben om landskam pioen van België te worden. De ploeg uit Brussel won gisteren zelf met 2-1 bij Zulte Waregem. Daarnaast zag de ploeg uit Brus sel naaste concurrent Club Brug ge met 3-2 verliezen bij Racing Genk. Voor Anderlecht kwamen Cheik- hou Kouyaté en Massimo Bruno in de eerste helft tot scoren. De spanning werd in de tweede helft teruggebracht door een eigen doelpunt van Bram Nuytinck. Anderlecht heeft door de zege na negen speelrondes 48 punten in de play-offs om de titel. Dat zijn er drie meer dan Club, dat naar de derde plaats zakte. Standard Luik kwam op 46 punten en ging Club voorbij. De ploeg won bij Lo keren met 3-1. Voetbalvereniging SV-ROBUR uit Goes zoekt voor het nieuwe seizoen spelers. Zowel senioren als jeugd zijn van harte welkom. Ons le elftal speelt op zondag, in de 5e klasse. Heb je interesse, of wil je meer informatie, kijk op onze website, en neem contact op. Bestuur SV-ROBUR VRIJDAG 16 MEI 2014 f MÜNCHEN AMSTERDAM EINDHOVEN HAMBURG ROTTERDAM - FC Dordrecht heeft gisteren met 2-2 gelijkgespeeld te gen Sparta Rotterdam. Sparta kwam twee keer terug van een ach terstand in de eerste wedstrijd van de finale van de play-offs om pro motie naar de eredivisie. Op basis van uitdoelpunten heeft de ploeg van de Souburgse assistent-trainer Gérard de Nooijer zondag wel de beste papieren om het in de return thuis af te maken. gaat nieuwe fase in Robin van Persie tijdens zijn training in Hoenderloo. De aanvoerder is fit en begint goedgehumeurd aan zijn voorbereiding op het wereldkampioenschap voetbal, foto Jeroen Putmans/VI Images

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 39