J
A
TELEVISIE 23
RTL7/
VtRONICA
een
I CANVAS
Bake my day: finale
Wie wordt de beste amateurban-
ketchef van Nederland? Tijdens de
finale wordt de complete inboedel
geveild voor een goed doel.
Net 5, 19.55 uur
De tiende van Tijl: klassiek!
Vanavond veel klassieke muziek
van bariton Maarten Koningsber
ger. Ook zijn er optreden van het
Prisma strijktrio en het Ragazze
orkest.
EZ: gebruik of bezit
Elena Lindemans onderzoekt het
consumptiepatroon van de mens
in de toekomst. Waar gaan we ons
geld aan uitgeven?
Peter R. over de grens:
Malawi
In het Afrikaanse land Malawi
worden meisjes al op zeer jonge
leeftijd uitgehuwelijkt. Met seksu
ele uitbuiting, geweld en levensge
vaarlijke zwangerschappen tot ge
volg. Het bezoek laat Peter R. de
Vries bepaald niet koud.
BE2EjrELEvisiE
uitenian
VRIJDAG 16 MEI 2014
m
13:00 RTL Nieuws 13:05 RTL Z
Nieuws 13:20 Special: De kij
ker aan zet 13:40 RTL Nieuws
13:45 RTL Z Nieuws 14:00 RTL
Nieuws 14:05 RTL Z Nieuws
14:20 RTL Nieuws 14:25 RTL Z
Nieuws 14:40 Special: De kij
ker aan zet 15:00 RTL Nieuws
15:05 RTL Z Nieuws 15:15 RTL
Nieuws 15:20 RTL Z Nieuws
15:30 RTL Z Opening Wall
Street 15:35 Toekomstma
kers 15:50 RTL Z Opening Wall
Street 16:00 RTL Nieuws 16:05
RTL Z Nieuws 16:20 Koning
Willem I Prijs 16:30 Special:
De kijker aan zet 16:50 Koning
Willem I Prijs 17:00 RTL Nieuws
17:05 RTL Z Nieuws 17:15 RTL
Nieuws 17:20,17:30,17:45
RTL Z Nieuws
07:26 Chloe's Toverkast 07:40
Brandweerman Sam 07:50
Chuggington 08:03 Jungleclub
08:14 Oggy en de kakkerlak
ken 08:25 Wielen van de bus
08:35 Wolleke 08:43 Musti
08:48 Boom Reds 08:55 Fien
en Teun 09:01 Jokie 09:06 Ti-
TaToverfeest 09:21 Sprookjes
van Klaas Vaak 09:31 Bibaboer-
derij 09:47 2 kleine kleutertjes
09:50 Jokie 10:00 Tommy Te
leshopping 15:02 Sprookjes!
15:16 Het mysterie van... 15:49
Naranjina en de kadekapers
16:01 Jungleclub 16:12 De Dal-
tons 16:22 Het mysterie van...
16:54 Green-Kids 17:05 Oggy
en de kakkerlakken 17:10 Will
Sr Grace 17:40 Goede tijden,
slechte tijden
06:00 Hart van Nederland -
Late Editie 06:55 Move that
Body 07:30 Born to Cook
08:00 Tommy Teleshopping
11:00 Astro TV 13:00 Tom
my Teleshopping 14:00 My Kit
chen Rules 15:00 MasterChef
Nieuw-Zeeland 16:00 Master
Chef Holland 16:55 My Kit
chen Rules
08:50 The Amazing Spiez
09:15 Davincibles 09:25 Da-
vincibles 09:40 Caspers Grie-
zelschool 10:00 Rekkit Rabbit
10:25 Shuriken School 10:50
Randy Cunningham 11:15 Phi-
neas and Ferb 11:35 Dude,
That's My Ghost! 12:00 Zeke
and Luther 12:25 Kickin' It
12:45 Crash St Bernstein 13:10
Ranger dierenjournaal van
uit Emmen 13:15 Eddie Angst-
horn 13:40 The Amazing Spiez
14:00 Davincibles 14:10 Da
vincibles 14:25 Sidekick 14:50
Inazuma Eleven 15:10 Souve
nirs de Gravity Falls 15:35 Pac-
Man 16:00 Kickin' It 16:25 Pair
of Kings 16:45 Dude, That's My
Ghost! 17:10 Lab Rats 17:35
Souvenirs de Gravity Falls
09:00 Radio 2 op één 12:00
Lentebeelden 12:20 Dagelijkse
kost 12:35 Blokken 13:00 Het
Journaal 13:25 Het Weer 13:30
ledereen beroemd 13:50 Thuis
14:15 Clips 14:30 Sporza: Ron
de van Italië 17:30 Clips 17:35
Buren
06:00 De Ochtend 09:00 Ter
zake 1 4 09:50 Reyers Laat
10:30 Charlie's Angels 11:15
Lentebeelden 12:30 Onderbre
king 14:21 100" 14:23 Panora
ma 15:13 100" 15:16 EU-debat
16:16100" 16:18 Hidden King
doms 17:08 100" 17:11 Char
lie's Angels 17:58 100"
18:00 Cops, Docusoap
18:30 Politie op je hielen, Re
ality
19:30 Stop! Politie, Reality
18:10 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:35 The Bold and the Beauti
ful, Soap
19:05 EHBO: Eerste hulp bij
opvoeden, Docusoap
18:55 MasterChef Nieuw-Zee
land, Culinair magazine
19:55 Bake My Day, Culinair ma
gazine
18:00 It Only Hurts When I
Laugh
18:15 According to Jim
18:40 According to Jim
19:10 Two and a Half Men
19:35 Two and a Half Men
18:00 Het Journaal
18:12 Het Weer
18:15 Dagelijkse kost, Culinair
magazine
18:30 Blokken, Kennisquiz
19:00 Het Journaal
19:40 ledereen beroemd, Ma
gazine
18:00 Cheers, Comedy
18:28100"
18:30 Vranckx in niemands
land (h), Documentaire
19:28100"
19:30 Hoera cultuur!, Cultuur
magazine
O
O
00
20:30 Voetbal International,
Sportpraatprogramma
20:00 Judge Judy, Reality
20:30 The Interpreter, Thriller
20:30 Law Order: Special
Victims Unit, Misdaad
serie
21:25 Law Order: Special
Victims Unit, Misdaad-
20:05 The Big Bang Theory, Co
medy
20:30 Top Gear Specials, Vrije
tijdsmagazine
21:55 Top Gear: Flop Gear, Au-
tomagazine
20:05 Het Weer
20:10 Thuis, Soap
20:40 Poirot, Misdaadserie
20:00 Terzakel 4, Nieuws en dui
ding
20:55 Out of Africa, Drama
22:00 Spartacus: War of the
Damned, Dramaserie
23:05 Falling Skies, SF-actieserie
23:05 Sex and the City, Comedy
23:40 Dr. Phil, Praatprogramma
22:20 Without a Trace, Mis
daadserie
23:15 The Closer, Misdaadserie
22:55 Ranking the Cars, Vrije
tijdsmagazine
23:05 Top Gear, Automagazine
22:15 Het Journaal
22:30 Brothers Sisters
23:11 Keno
23:12 Euro Millions
23:15 Het Weer
23:20 The Boy in the Striped
Pyjamas
23:30 Leaving (h), Dramaserie
00:00 Falling Skies, SF-actieserie
00:55 Caught on Camera, Re
portage
01:45 Nachtlounge - Flirts, Ero
tische magazine
02:01 Nachtlounge - Flirts, Ero
tische magazine
actualiteiten sport film
00:35 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
02:01 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
00:05 Rookie Blue, Misdaadserie
01:00 The Good Wife, Drama
serie
01:55 Astro TV, Magazine
02:25 Hart van Nederland -
Late Editie, Reportage
00:10 InsideGamer (h), Video
spelletjes magazine
00:35 Veronica Music: High
Hopes in South Africa
(h), Muziekprogramma
01:25 Astro TV, Magazine
02:25 Nachtclub Live, Show
04:25 Utopia, Muziekprogramma
00:55 Dagelijkse kost (h), Culi
nair magazine
01:05 ledereen beroemd, Ma
gazine
01:30 Journaallus, Nieuws in lus-
vorm
00:15 Hoera cultuur!, Cultuur
magazine
00:40 Puur muziek (h), Klassie
ke muziek
01:30 Canvaslus, Nieuws in lus-
vorm
Nederland 3, 20.25 uur
Nederland 2,21.25 uur
Nederland 1, 21.25 uur
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:20 Het Weer
07:22 De Koesterchallenge 07:33 Re-
gioned 07:42 De Zeeuwse Top 40
07:54 Verzeeuwigd 08:00 Herhaling
programmering 07:00-07:54 09:00
Zeeland NU 09:20 Het Weer 09:22
De Koesterchallenge 09:33 Regioned
09:42 De Zeeuwse Top 40 09:54
Verzeeuwigd 10:00 Herhaling pro
grammering 09:00-09:5411:00 Om
roep Zeeland Tekst-tv 18:00 Zeeland
NU 18:23 Het Weer 18:28 Trugkieke
18:38 Regioned 18:47 Verzeeuwigd
18:51 Muziekclip 18:55 Zeeland in
vogelvlucht 19:00 Herhaling pro
grammering 18:00-18:55 20:00 Zee
land NU 20:23 Het Weer 20:28 Trug
kieke 20:38 Regioned 20:47
Verzeeuwigd 20:51 Muziekclip 20:55
Zeeland in vogelvlucht 21:00 Herhal
ing programmering 20:00-20:55
22:00 Zeeland NU 22:23 Het Weer
22:28 Trugkieke 22:38 Regioned
22:47 Verzeeuwigd 22:51 Muziekclip
22:55 Zeeland in vogelvlucht 23:00
Zeeland NU 23:23 Het Weer 23:28
Trugkieke 23:38 Regioned 23:47
Verzeeuwigd 23:51 Muziekclip 23:55
Zeeland in vogelvlucht 00:00 Zeeland
NU
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Fake Britain
11:00 Homes Under the Hammer
12:00 Caught Red Handed 12:30 First
Time on the Front Line 13:00 Bargain
Hunt 14:00 BBC News - Weather
14:30 BBC Regional News and
Weather 14:45 Doctors 15:15 The
Link 16:00 Countdown to Chelsea
16:45 Escape to the Country 17:30
Flog It! 18:15 Pointless 19:00 BBC
News 19:27 Weather 19:30 BBC Re
gional News Programmes 19:52
Weather 19:55 Party Election Broad
cast for the European Parliament
20:00 The One Show 20:30 A Ques
tion of Sport 20:57 BBC News and
Regional News 21:00 EastEnders
21:30 MasterChef: The Finals 22:30
Have I Cot News for You 23:00 BBC
News 23:25 BBC Regional News and
Weather 23:32 The National Lottery
Update 23:35 The Graham Norton
Show 00:20 Bad Education 00:55 Eas
tEnders
BBC2
07:00 This Is BBC Two 07:20 Homes
Under the Hammer 08:20 Caught
Red Handed 08:50 First Time on the
Front Line 09:20 Countryside 999
10:05 The Great Intericy Design Chal
lenge 11:05 Mary Berry Cooks 11:35
The Travel Show 12:00 BBC News
12:30 BBC World News 13:00 Daily
Politics 14:00 Instant Restaurant
14:45 One Man and His Campervan
15:15 The Pallisers 16:05 Coast
16:45 Great British Garden Revival
17:45 Raymond Blanc's Kitchen Se
crets 18:15 Vintage Antiques Road
show 18:55 Party Election Broadcast
for the European Parliament 19:00
Eggheads 19:30 Celebrity Antiques
Road Trip 20:30 Great British Menu
21:00 The Minster 21:30 Gardeners'
World 22:00 The Story of Women
and Art 23:00 Ql 23:30 Newsnight
00:00 Weather 00:05 Later - with
Jools Holland 01:10 Lone Star
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:44 Tages
schau 10:45 Familie Dr. Kleist 11:35
Panda, Gorilla Co. 12:00 Tages
schau 12:15 ARD-Buffet 13:00 ZDF-
Mittagsmagazin 14:00 Tagesschau
14:10 Rote Rosen 15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe 16:00 Tages
schau 16:10 Elefant, Tiger Co 16:58
Parteien zur Europawahl 17:00 Tages
schau 17:15 Brisant 17:58 Parteien
zur Europawahl 18:00 Quizduell
18:50 Der Dicke 19:45 Wissen vor
acht - Natur 19:50 Wetter vor acht
19:55 Börse vor acht 20:00 Tages
schau 20:15 Trennung auf Italienisch
21:43 Parteien zur Europawahl 21:45
Tagesthemen 21:58 Parteien zur Eu
ropawahl 22:00 Tatort 23:28 Parteien
zur Europawahl 23:30 Sherlock - Die
Hunde von Baskerville 01:00 Nacht-
magazin 01:20 Der Killer und die
Nervensage
ZDF
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne - Ser
vice taglich 10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO 5113 12:00 Heute
12:10 Drehscheibe 13:00 ZDF-Mit-
tagsmagazin 14:00 Heute - in
Deutschland 14:15 Die Küchen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Topf-
geldjager 16:00 Heute - in Europa
16:10 SOKO Wien 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
Heute 18:05 SOKO Kitzbühel 19:00
Heute 19:20 Wetter 19:25 Die Gar-
misch-Cops 20:15 Ein Fall für Zwei
21:15 Letzte Spur Berlin 22:00 Heu-
te-journal 22:30 Heute-show 23:00
Aspekte 23:45 Luther 00:35 Heute
Nacht 00:50 In Plain Sight - In der
Schusslinie 01:30 Heute-show
WDR
07:20 Kongo - Gorillaschutz mit Ket-
tensage 07:50 Gorilla im Kochtopf-
Kampf gegen den Buschfleischhandel
08:05 Afrika Digital - Ein Kontinent
sucht Anschluss 08:20 Planet Wissen
09:20 Gartenzeit 09:45 Bericht aus
Briissel 11:10 Seehund, Puma Co.
12:00 Leopard, Seebar Co 12:45
WDR aktuell 13:00 Servicezeit 13:30
In aller Freundschaft 14:15 Wir Euro-
paer 15:00 Planet Wissen 16:00 WDR
aktuell 16:15 Daheim unterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 Hier und Heute
18:20 Servicezeit Reportage 18:50
Aktuelle Stunde 20:15 Die Besten im
Westen 21:00 Lichters Schnitzeljagd
21:45 Kölner Treff 23:10 WDR aktu
ell 23:15 Konrad Adenauer - Mit 73
zum Kanzler 00:00 Adenauers letzte
Reise 00:45 Hier und Heute 01:00
Domian
Discovery
07:20 Scrapheap Challenge 08:10
Dirty Jobs 09:00 Rods n' Wheels
09:50 Crisis Control 10:40 Auction
Kings 11:30 Deadly Islands 12:20
Cold River Cash 13:10 Mythbusters
14:00 How Do They Do It? 14:50 Jun
gle Gold 16:35 Property Wars 17:05
Fast N' Loud 18:00 Auction Kings
19:00 Extreme Engineering 20:00
Dukes of Haggle 21:00 Deadly Dilem
mas 22:00 Lost and Sold 23:00 Troy
00:00 Rods n' Wheels 01:00 Deadli
est Catch 01:55 Deadly Dilemmas
National Geographic
08:20 Yukon Gold 09:05 Locked Up
Abroad 09:50 Air Crash Investigation
10:40 Car S.O.S 11:30 Restoration
Garage 12:25 Mudcats 13:20 Ulti
mate Airport Dubai 14:15 Locked Up
Abroad 15:10 Air Crash Investigation
16:05 Lords of War 17:00 Science of
Stupid 17:30 Brain Games 18:00 Hit
ler's Secret Attack on America 19:00
Yukon Gold 20:00 Building Wild
21:00 Outsiders with Darren McMul-
len 22:00 Hustling America 23:00 In
credibly Small World 23:55 Air Crash
Investigation 00:50 Taboo USA 01:45
Incredibly Small World
Animal Planet TLC
09:05 Wild Africa Rescue 10:00 Ani
mal Precinct 10:55 Animal Airport
11:20 Steve Irwin's Wildlife Warriors
11:50 Animal Clinic 12:45 Austin Ste
vens' Adventures 13:40 Wild Africa
Rescue 14:30 Tanked 15:30 Speed of
Life 16:25 Too Cute! 17:00 Say Yes to
the Dress - Bridesmaids 17:15 Secret
Princes 18:30 Choccywoccydoodah
19:00 What Not to Wear 20:00
Something Borrowed, Something
New 21:00 Secret Princes 22:00
World's Shortest Celebrity Unions
22:55 Who on Earth Did I Marry?
23:45 Couples Who Kill 00:35 My
Child Is a Monkey 01:25 Secret Princ
es
TV5
08:40 Stars parade 09:05 Flash Info
09:10 Les escapades de Petitrenaud
09:35 Silence, <;a pousse10:00 Flash
Info 10:05 Challenge d'été 10:30 Nec
plus ultra 10:55 Flash Info 11:00 Dans
la peau d'un chef 11:40 Plus belle la
vie 12:05 Flash Info 12:10 Pique-as-
siette invite les chefs 12:30 Les chê-
teaux de la Loire 13:30 Journal RTBF
14:00 Melting Pot Café 15:50 Dans la
peau d'un chef 16:35 Questions pour
un champion 17:00 Flash Info 17:05
ARTE Reportage 18:00 64', Ie monde
en francais, 1 re partie 18:25 Le Jour
nal de l'économie 18:30 Envoyé spé
cial 20:10 Les nouveaux paradis
20:40 Rugby 22:35 Amérikologie
23:00 Journal TSR 23:25 TvSmonde,
le journal Afrique 23:45 TV5, l'invité
00:00 Clandestin 01:35 Questions
la une
Eurosport
10:30 EK onder 17 jaar (Malta) 12:00
Watts 13:00 ERC Azoren 14:00 Giro
d'ltalia 17:30 FEI Nations Cup in La
Baule (Frankrijk) 18:30 Horse Racing
Time 18:45 Watts 19:00 ERC Azoren
20:00 Get Ready for Roland Garros
20:15 WBO kampioenschappen
22:35 Giro d'ltalia 23:00 Ronde van
Californië (VS)
MTV
10:00 3 From 1 11:00 My Super
Sweet World Class 11:25 My Super
Sweet World Class 11:50 My Super
Sweet World Class 12:15 My Super
Sweet World Class 12:40 Time's Up
13:05 The Ex and Why 13:30 Made
14:20 Teen Mom 15:05 Ex on the jk
Beach 15:30 Ex on the Beach 15:55
Awkward 16:15 Awkward 17:05
Awkward 17:30 Snooki JWoww
17:55 Snooki JWoww 18:20 Time's
Up 18:45 The Ex and Why 19:10 MTV
World Stage 20:00 Ridiculousness
20:25 Ridiculousness 20:50 Sleeping
With The Family 21:35 Awkward
22:00 Snooki JWoww 22:25 Ex on
the Beach 23:15 Ex on the Beach
00:00 GameKings 00:25 Big Tips Tex
as 00:50 Big Tips Texas 01:10 Ridicu
lousness 01:30 Ridiculousness 01:55
Ridiculousness
CNN
09:30 African Voices 10:00 World
Business Today 10:45 CNN Market
place Middle East 11:00 CNN News
room 11:30 News Special 12:00
Amanpour 12:30 CNN NewsCenter
13:00 CNN Newsroom 14:00 News
Stream 15:00 World Business Today
16:00 International Desk 17:00 The
Brief 17:30 News Special 18:00
World Sport 18:30 Inside Africa
19:00 International Desk 20:00
Amanpour 20:30 CNN NewsCenter
21:00 CNN Newsroom 22:00 Quest
Means Business 23:00 Amanpour
23:30 World Sport 00:00 CNN News
room 00:30 The Brief 01:00 CNN
Newsroom 01:30 BackStory