24 uur per dag 7 dagen per week V. 0800 - 4444 000 A Bernhard de Ruijter Benni Dobbelaar Cornelis Jan Donze Cees Als ik de dingen niet meer weet als ik de namen niet meer ken en wat ik weet meteen vergeet zodat ik onherkenbaar ben begin dan een heel oud lied dan zing ik mee en aarzel niet Verdrietig, maar wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid genomen van onze lieve moeder, oma en over-oma Lea Maria van Itegem-D'haen sinds 1997 weduwe van Petrus Franciscus van Itegem Jacobus Josephus Henricus Verster emeritus pastoor te Kloosterzande t St.Jansteen, 12-5-2014 Kloosterzande Ronny en Annie Renate en Stefan Yorick St.Niklaas (B)Mien Tessa en Björn - Lore, Lise Gregory en Grietje - Thibau, V Dana Correspondentieadres: Tulpstraat 44 4587 AZ kloosterzande Vrijdag 16 mei is er vanaf 9.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Temeuzen, waarna om 10.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het centrum. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van Curamus, afd. de Geslechtendijk, voor hun betrokkenheid en liefdevolle zorg. In grote verslagenheid ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van de heer Jan Koppejan Met grote toewijding, betrokken- en gedrevenheid heeft Jan ruim 33 jaar voor ons bedrijf gewerkt. Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerd collega. Wij wensen zijn vrouw, zoon en verdere familie veel kracht toe om dit zware verlies te dragen. Directie en Medewerkers Verbrugge Terminals B.V. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze geestelijke adviseur Pastoor Jac. Verster Met waardering zullen wij ons zijn betrokkenheid van zesenveertig jaar herinneren. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Bestuur en leden R.K. E.H.B.O. St. Martinus, Kloosterzande Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze fijne en behulpzame collega Jan Koppejan We zullen hem enorm missen. Wij zijn dankbaar voor de tijd dat hij bij ons was. Je collega's van Verbrugge UITVAARTi Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg kijk ook op Algemene kennisgeving Lieve Bennie, Ik was 18 toen we trouwden, 52 jaar samen en alles wat we samen opbouwden. Toen kwam er dat ene telefoontje- Veelzeggend als je zweeg Goed als je sprak Met veel verdriet laten wij u weten dat wij kort na zijn 66e verjaardag afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, mijn zorgzame vader De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan na het overlijden van mijn lieve zorgzame man en onze lieve vader. Bedroefd maar dankbaar dat aan zijn lijden en strijden een einde gekomen is, heeft hij, omringd door dierbaren, zijn rust gevonden. Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa, schoonvader en ons opaatje Bennie echtgenoot van Emmy Sijnesael Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Speciale dank aan Thuiszorg voor de goede zorgen. Vera Dobbelaar - D'hondt Jürgen in herinnering) Dominique Vogelwaarde, mei 2014 13 mei 2014 t Gent (B), 12 maart 2014 Sluis, 5 maart 1938 SintJansteen: Ria Donze-van Remoortere Tilburg: Bart-Jan en Joni Wij zijn trots op hem en in ons zal hij voortleven. Sluis: E.A.A. de Ruijter-Sijnesael Sluis: Eddy en Veronique de Ruijter-de Potter We herdenken Cees op 16 mei om 10.30 uur in de kerk te SintJansteen. Aansluitend wordt Cees naar zijn laatste rustplaats gebracht op het kerkhof aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren Mitchell Breskens: Patrick en Isabel de Ruijter-Vermeulen Mijdfiou Ricardo Correspondentieadres Prins Hendrikstraat 7 4564 CJ Sint Jansteen Correspondentieadres: Sint Annastraat 18 4524 JE Sluis VERZORGING Peter Butler De begrafenis vindt in besloten kring plaats. U bent in de gelegenheid de familie te condoleren op maandag 19 mei.yaff 12.30 tot 13.30 uur in "de Friterie" aan de Groote Markt te Sluis. Voor een peróoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Na een leven in dienst van zijn medemensen en tot het laatst voor iedereen vol belangstelling, is een paar dagen voor zijn 97e verjaardag, rustig overleden Gilze, 15 mei 1917 Terneuzen, 12 mei 2014 Neven en nichten Verster Familie Vereecken Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Kan ik mijn grafsteen of gedenkteken nu al uitzoeken? Welke bloemenarrangementen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten worden ingelicht? Wat zijn de kosten voor een rouwadvertentie? Hoe stel ik die op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Asbestemming, wat is er mogelijk? Correspondentieadressen Kralingseweg 97, 3062 HB Rotterdam Cloosterstraat 115, 4587 CC Kloosterzande U kunt afscheid nemen in het uitvaartcentrum van DELA Hulst, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 16 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De Eucharistieviering wordt gehouden op zaterdag 17 mei om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Martinus, Groenendijk 40 te Kloosterzande, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet I www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 87