Familieberichten Ü!/a/Jïïdri kiikookop mensenlinq.nl Pieter Adriaanse Jan van Sorge Maria Jannetje Pieternella Braai - Kostense Maria Jannetje Pieternella Braai - Kostense Jacobus Cornelis Quartel Co Quartel Laurens Matthijs Uijl 4 I woensdag 14 mei 2014 Ik mis je moedertje zo! Na verdrietige jaren om het verlies van zijn Lenie, is van ons heengegaan mijn lieve pa, schoonvader, onze lieve opa Piet en broer Sinds 29 september 2010 weduwnaar van Leuntje Martina Adriaanse - de Vuijst Hij was drummer en fotograaf Vlissingen, 15 augustus 1922 f Domburg, 13 mei 2014 Oostkapelle: Thea Mastenbroek - Adriaanse Herman Mastenbroek Oostkapelle: Petra Brugghe - Mastenbroek Patrick Brugghe Anniek Bart Koudekerke: Saskia Mastenbroek Sanne Luiten André Luiten Vlissingen: Theo Adriaanse Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "Zorgstroom en "Simnia voor hun liefdevolle aandacht en verzorging. Correspondentieadres: Park Reygersbergh 25,4356 HA Oostkapelle De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 15 mei om 11.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. V Toch nog onverwachts werden wij opgeschrikt door het overlijden van Dick Anbeek Dick was jaren actief binnen onze sponsorstichting. Dick we zullen je missen. Wij wensen Gerda, Thessa, Mark en Riche heel veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur Stichting Vrienden Van Robur In grote verslagenheid ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van de heer fan Koppejan Met grote toewijding, betrokken- en gedrevenheid heeft Jan ruim 33 jaar voor ons bedrijf gewerkt. Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerd collega. Wij wensen zijn vrouw, zoon en verdere familie veel kracht toe om dit zware verlies te dragen. Directie en Medewerkers Verbrugge Terminals B.V. Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze fijne en behulpzame collega Jan Koppejan We zullen hem enorm missen. Wij zijn dankbaar voor de tijd dat hij bij ons was. Ie collega's van Verbrugge Heden bereikte ons het bericht dat is overleden ons oud-lid en lid van verdienste Jan heeft zich altijd met volle overtuiging ingezet en betekende heel veel voor onze vereniging. Wij wensen familie Van Sorge veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, dirigenten en leden Muziekvereniging Vlijt en Volharding, Oost-Souburg Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Dirk Lievense Dirk was lid en actief vrijwilliger bij onze vereniging Wij wensen zijn vrouw Lut en familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden van Voetbalvereniging de Meeuwen Zoutelande Zoutelande, 12 mei 2014 Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het over lijden van de heer H.M. Kole voormalig medewerker van de gemeente Kapelle. Wij wensen zijn familie veel kracht en sterkte toe dit verlies te dragen. Burgemeester en wethouders van Kapelle, De secretaris, De burgemeester, mevrouw ir. M. Quapp mr. A.B. Stapelkamp - Met veel verdriet, maar met dankbare herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Wij wensen David, kinderen en kleinkinderen veel kracht toe met dit verlies. Renesse, Cor in herinnering en Toos Albergen, Jan en Gerrie Zierikzee, Han en Corrie neven en nichten 13 mei 2014 r n Wie je was en watje deed en wat je wist te geven, zal zonder einde in ons hart voor altijd verder leven. Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en alles wat zij voor ons is geweest en heeft gedaan, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma Marie echtgenote van David Marinus Braai 28 april 1934 f 13 mei 2014 David Braai Cora en Georges Tamara en Bas, Ava Mandy Adrie David jr. en Anne Renesse, Hogezoom 104 Correspondentieadres: Sleedoornpad 1 3203 AS Spijkenisse Zaterdag 17 mei zal er om 11.00 uur een af scheids- dienst worden gehouden in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom'6 te Burgh-Haamstede. Omstreeks 12.00 uur zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Oude Moolweg te Renesse. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Geen bezoek aan huis Want God heeft zoveel liefde voor de wereld, dat Hij Zijn enige Zoon heeft gegeven; zodat ieder die in Hem gelooft, niet verloren gaat maar eeuwig leven heeft. Johannes 316 Met gevoelens van intens verdriet, grote bewondering en diepe dankbaarheid nemen we afscheid van mijn lieve man, onze vader en vriend Co 18 december 1937 f 10 mei 2014 Addy Quartel-van Bilsen Petra en Olavo Femke Rinus Dooge Stoofweg 1 4316 PA Zonnemaire De herdenkingssamenkomst zal gehouden worden op vrijdag 16 mei om 13.30 uur in de Driekoningenkerk, Ring 4 te Noordgouwe. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Noordgouwe. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en ontmoeting in het Dorpshuis, Vijverbergstraat 8 te Noordgouwe. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde oud-medewerker Directie en medewerkers Gebr. Beije B.V. Oosterland, 10 mei 2014 Als een donderslag bij heldere hemel, zo sloeg de mededeling over zijn ongeneeslijk ziekzijn in. Het zette onze wereld volledig op zijn kop. Niet te snappen, niet te bevatten en moeilijk te accepteren in de korte tijd, die ons nog samen gegeven was. Tijd, die we vast wilden houden, maar de klok tikte onverbiddelijk door Vandaag, heb ik, na ruim 37 jaar samen, mijn allerliefste maatje, mijn steun en toeverlaat Louis 21 mei 1952 12 mei 2014 alleen moeten laten vertrekken. Deze reis mochten we niet samen maken. Ria Uijl-Jonkman Mastgatstraat 6 4301 WG Zierikzee In Hospice Kaaskenshuis zal Louis in kleine kring worden herdacht. Donderdag 15 mei zal de begrafenis, waarbij u bent uitgenodigd, plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. Er is niets dat voorgoed verdwijnt als je de herinnering bewaart. Tot ziens Louis! Zoals jij er voor Ria was, zetten wij nu voort. Jan Thijs, Gerda en Evi Erik, Eline, Martijn en Denise Jolanda, Theo, Ruby, Amber, Marino en Julia Mariëlle, Fulco en Thor J

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 46