STEUN ONS! www.ecomare.nl adopteer een zeehond voor €4,- per maand Bereik uw doelgroep 7x kans op een Diamant Sabatier Integra messenblok t.w.v. 149,- woensdag 14 mei 2014 liiPfl Met de PZC bereikt u maar liefst meer dan 165.000 lezers in Zeeland. Gecombineerd met online plaatsingen op onze nieuws sites is dit bereik zelfs meer dan 265.000 personen!* PZC biedt u als ondernemer of opleidingscentrum met het katern Werken een geweldige omgeving om uw doelgroep te bereiken. Dit kan op diverse manieren afhankelijk van üw behoefte en uw doel. Wilt u meer informatie? Maak geheel vrijblijvend een afspraak met uw accountmanager of neem contact op met Direct Sales regio Zuid 088 - 0139995 of mail naar adverteren.zeeland@wegenermedia.nl Snijden als een topkok. Met professionele messen van hoge kwaliteit. Vanzelfsprekend met de Integra messen van Diamant Sabatier. Onderscheidend door de perfecte balans tussen functionaliteit en design. Het strak vormgegeven messenblokvan naturel eikenhouten roestvrij staal is een aanwinst voor uw keuken. De set bestaat uiteen officemes, een universeel keukenmes, een klein en een groot koksmes en een broodmes. Bijzonder handig is dat de lemmetvorm in het hefteindstuk van elk mes gegraveerd is: zo pakt u nooit meer het verkeerde mes.www.sabatier.nl Wilt u kans maken op een van deze messenblokken? Los dan de puzzel op, bel 0909-5010551, spreek uw gevonden oplossing in en wie weet bent u straks de winnaar. Bellen kan tot en met 18 mei. (Winnaars krijgen binnen 4 weken na afloop van de actie bericht thuis, prijzen zijn niet inwisselbaartegen geld) een hoe veelheid bepalen ploeteren bediening goudland bureau voedsel kunst voorwerp radium (afk.) loofboom rijstdrank geestdrift kommer telwoord landmaat maand bewaar plaats wedren jonge padvinderj boeien Realisatie: RVC Communicatie, OrcaCroup en Sanders Puzzelboeken Inlichtingen: 088-7766595 Spel voorwaarden: www.rvgcommunicatie.nl/spelvoorwaarden Winnaars: www.rvgcommunicatie.nl/prijswinnaar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 37