Colofon mensenLfnq.nl Familieberichten J? ÜJB&d amilieberichten kijk ook op Dick Anbeek HENRIETTE, ANDREA, MARIA ten BOSCH-TEULINGS Peter Hoth Peter Hoth Wij hebben met droefheid kennisgenomen van het over lijden van onze zeer gewaardeerde vrijwilliger Frank van Bellen Frank was een enthousiast vrijwilliger bij Tafeltje Dekje op locatie Antonius van Curamus. We hebben Frank gekend als een trouw en vriendelijk persoon binnen het vrijwilligerswerk. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Raad van Toezicht, Raad van Bestuur, medewerkers, cliëntenraden en vrijwilligers van Stichting Curamus Hij woonde ver weg, maar was altijd dichtbij. We zullen hem missen met z'n humor, z'n goede raad, z'n hulpvaardigheid, z'n Clara Maria Eulalia Dierikx - Gillis Altijd samen in gedachten, in gedachten voor altijd samen We hebben afscheid moeten nemen van mijn vrouw, onze moeder, oma, zus en tante Louise Charlotte de Witte - Pijcke echtgenote van Gerard Petrus de Witte A Hoofdplaat, 7 sept 1936 t Middelburg, 10 mei 2014 Gerard de Witte Jan en Yolanda de Witte Sharon en Jeroen Con en Ilonka de Witte Bonnie «M» Simone en Ivo Tessa en Jeffrey Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend personeel Wijkverpleegkundigen Oost-Souburg, Van Nieuw Bachtenpoorte te Oost-Souburg, Sint Jans Hospice De Casembroot te Middelburg voorde liefdevolle zorg en ondersteuning die ze geboden hebben. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 14 mei van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van Yarden Slager Uitvaartzorg Walcheren, Kerklaan 17 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 15 mei om 12.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Correspondentieadres: Kleine Jonkvrouwstraat la, 4515 ÈJ IJzendijke Zij die geen rouwkaart/kennisgeving mochten ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar ook dankbaar omdat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed voor ons toch nog onverwacht is overleden onze lieve moeder, oma en overoma Magdalena Zuidhof-AIlemekinders Weduwe van Johannes Zuidhof - Leen - in de leeftijd van 95 jaar. Truus en Gerrie van de Kreeke-Zuidhof Wim en Jacqueline, Jerom, Carlos, Morris Marjoleen en Jan-Kees Catrien en Loe Proost-Zuidhof Toos en Peter Rijk-Zuidhof Daniël en Mirjam, Sanne Lydia en Adriaan, loep Johan en Betsie Zuidhof-Markusse Jasper Evy Wij willen het verzorgend personeel van Thuiszorg Allévo hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Kwadendamme, 11 mei 2014 Correspondentieadres Hurgronjestraat 32,4451 AL Heinkenszand Er is gelegenheid tot condoleren donderdag 15 mei van 19.00 tot 19.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden vrijdag 16 mei om 10.45 uur in de Bonifaciuskerk, parochiekern te Kwadendamme. Aansluitend zal om 12.30 uur de crema tieplechtigheid worden gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium alsnog gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? 24 uur per dag 7 dagen per week t. 0800 - 4444 000 dinsdag 13 mei 2014 39 Er blijven altijd wensen over Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn man, onze (schoon)vader en mijn zoon Rhenen, 13 februari 1954 Goes, 10 mei 2014 Gerda Anbeek Thessa en Mark Riche Wijnie van Hal - van Manen Simone Veilhof 10,4463 JA Goes U bent welkom bij de afscheidsdienst op donderdag 15 mei om 12.30 uur in de Grote- of Maria Magdalenakerk, Singel straat 21 te Goes. Na de dienst is er een informeel samen zijn in de Wandelkerk van bovengenoemde kerk. De crematie plechtigheid vindt aansluitend plaats in besloten kring. In plaats van bloemen liever een gift aan het KWF, een collectebus treft u aan bij het condoleanceregister in de kerk. Geen bezoek aan huis. Uitsluitend schriftelijk condoleren. Gesterkt door het Sacrament der zieken, is overleden, mijn lieve, wilskrachtige en Godsvruchtige Moeder: Weduwe van Dr. DJ. ten Bosch (Apotheker) Geboren te 's-Hertogenbosch, 14 oktober 1910 Overleden te Oostburg, 9 mei 2014 Mede in naam van Familie en Verwanten, Dr. Berend F. ten Bosch Condoléance adres: Dr. B.F. ten Bosch, Prins Mauritsstraat 49, 4525 AJ Retranchement Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe met het dragen van dit verhes. Met grote verslagenheid en verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker Directie Coroos Conserven BV We zullen Peter missen als betrouwbare collega. Niet alleen een collega is van ons heengegaan maar bovenal een goed mens. Personeelsvereniging, collega's productie, en overige collega's Coroos. Met verslagenheid vernamen wij het bericht dat toch nog plotseling is overleden onze trouwe collega Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Petrakinderen en verdere familie. Onze zwager en oom is overleden DICK ANBEEK Netteke en Peter Joris en Claire Maria Na een gelukkig leven, vervuld met liefde en zorg voor haar gezin en met warme belangstelling voor veel anderen, is rustig ingeslapen onze lieve moeder en grootmoeder sinds 14 april 1989 weduwe van Gustaaf Marie Dierikx Watervliet, 3 september 1922 Breskens, 10 mei 2014 Oostburg: Antoine en Viviane Dierikx - Van Deyns Oostburg: Marilien en Stefan Breda: Stijn en Ellen Correspondentieadres: Stampershoekweg 2 4501 PN Oostburg Een bijzonder woord van dank aan alle medewerkers van woonzorgcentrum "de Burght" in Breskens. Met respect voor de wil van moeder om haar zelfstandigheid zolang mogelijk te behouden, hebben zij haar liefdevol verzorgd. De plechtige uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 16 mei om 10.30 uur in de H. Eligiuskerk te Oostburg. Na afloop begeleiden wij moeder naar haar laatste rustplaats bij vader. Voor aanvang van de dienst is er vanaf 10.00 uur gelegenheid tot condoleren in de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon I 088-013 9999 Fax I 088-0139990 Internet I www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 63