Kiwanis wil een gratis 0w maaskant beeld eenhoorn - weg van Markt V3li3ntlG3Clr6S CrGGTGII ZEEUWS-VLAANDEREN 29 SfcSSêil reizen ai» x-1 Ook laatste Maakt er meer vakantie van. maaskantreizen. nl \z Spreekuur over verlenging rijbewijs Senioren en chauffeurs met rij bewijs C/D/E die voor verlen ging van het rijbewijs moeten worden gekeurd, kunnen op spreekuren terecht in De Lieve in Hulst, op 28 mei en 27 juni. Of, op dezelfde data, in Terneu- zen in Bachten Dieke. Een af spraak plannen kan via de site www.regelzorg.nl Nationale titels voor EHBO'ers Koewacht De jeugd van EHBO Koewacht heeft afgelopen weekend twee nationale titels binnengehaald. Dat deden ze tijdens de Natio nale EHBO-wedstrijden in Hooglanderveen. Zowel het meisjesteam (Laura Otto, Laura Willemsen en Alouschka Riet- jens) als het B-team (Sanne Borgt, Selma Verstraten en Jus tin de Blok) won goud. Rommelmarkt in Oranjekwartier In speeltuin Oranjekwartier aan de Leeuwenlaan is zater dag van 12.30 tot 16.00 uur een openluchtrommelmarkt. In middels hebben ruim vijftig verkopers zich via de website van de speeltuin opgegeven. Ook de speeltuin zelf staat er met allerlei spullen die door sponsoren zijn geschonken. In het donker op zoek naar boomkikkers Landschapsbeheer Zeeland houdt vrijdag een boomkikker excursie rond Retranchement. Die vindt plaats in het donker, want dan is het beestje het meest actief. Vertrek is om 22.00 uur. Aanmelden kan via 0113-230936. Na aanmelding wordt de precieze startplek be kend. Deelname is gratis. Inschrijvingen voor reünie Op de Hoogte Basisschool Op de Hoogte in Terneuzen houdt na dit school jaar op te bestaan. Voordat de fusie met de Zuidlandschool een feit is, wordt er op zater dag 28 juni een reünie gehou den voor oud-leerlingen. In schrijven kan via e-mail: reunieopdehoogte@hotmail.com. Ook op Facebook is info te ver krijgen over de reünie. Groot biljarttoernooi met 22 ouderendubs Gemeenschapshuis Het Stro- pievat in Zaamslag biedt vanaf vandaag vier dagen onderdak aan een biljarttoernooi waar aan 22 ouderenclubs met elk twee spelers deelnemen. Per dag zijn zo'n veertig wedstrij den. Vrijdag is bekend welk team zich Zeeuws-Vlaams kampioen 2014 mag noemen. OOSTBURC - Het vijfde en laatste eenhoornbeeld is gisteren wegge haald van de Markt in Oostburg. De beelden op palen worden op geknapt en later hergebruikt op de rotondes rond Oostburg. De ontmanteling van de eerste vier eenhoorns verliep vorige week zonder problemen, maar de vijfde stond op een paal die dwars door snackbar De Kiosk heen gaat. „Geen klusje voor ons", conclu deerde de aannemer vorige week. „Te risiscovol." De eenhoorn boven De Kiosk is gisteren met een speciale kraan succesvol weggehaald en alsnog met zijn vier vrienden herenigd. De serviceclub benadrukt dat het initiatief ten gunste moet komen van gezinnen die het erg moeilijk hebben. Een galaveiling op vrij dag 12 december in De Bourgon diër in Absdale (voorheen Gaste- rij De Tijd) moet leiden tot de op bouw van een bungalette - een soort luxe chalet - ergens op een vakantiepark in Zeeuws-Vlaande ren. Aan bedrijven wordt ge vraagd om diensten of producten ter beschikking te stellen, die tij dens een galadiner worden ge veild. De opbrengsten worden meteen visueel vertaald. „Zo kun nen de gasten de bungalette tel kens zien groeien per geveild pro duct. Hopelijk leidt dit idee tot gulle biedingen", aldus René Ha melink, een van de organisatoren. 4S& Rondreis Polen Zuid-Tirol, Gardameer, Trentino Dolomieten Rondreis Engeland-Schotland Rondreis Gastvrij Ierland DINSDAG 13 MEI 2014 lOp de Solomon Eilanden leven de mensen dicht bij de natuur. Deze twee kinderen doken schelpen van de zeebo dem op, ze zijn er in overvloed te vinden. Elke dag als Loes Cornelis haar pc op kantoor van de Maristen aan de Zandstraat in Hulst opstart, verschijnen deze meisjes in beeld, foto Loes Cornelis HULST/TERNEUZEN KOEWACHT TERNEUZEN RETRANCHEMENT TERNEUZEN ZAAMSLAG Gegarandeerde busvakanties Wrf I Loes Cornelis toont een krant uit 2008 met een foto van broeder Joris, gemaakt bij het begin van het pro ject. foto Florence Imandt Broeder Joris van der Zant temidden van zijn leerlin gen net na de examens in november 2013. foto Loes Cornelis door Raymond de Frel TERNEUZEN - Serviceclub Kiwanis Zeeuws-Vlaanderen wil met be hulp van een groots opgezette gala veiling een gratis vakantieadres creëren voor mensen die vanwege ziekte, langdurige werkloosheid of andere redenen niet op vakantie kunnen. Meer informatie over het initiatief en de galaveiling is binnenkort te vinden op www.kiwanisgalaveiling.nl. 10 dagen vanaf 599 10-daagse rondreis per Comfort-Class touringcar, met o.a. Wroclaw. Krakau. Warschau. Verblijf in goede middenklasse hotels op basis van half-pension. U reist Comfort-Class Gegarandeerd op: 19 mei, 16 juni e.a. 10 dagen vanaf 699 IO-daagse rondreis per Comfort-Class touringcar, met o.a. Cliffs of Moher, Dublin. Ring of Kerry. Verblijf in goede middenklasse hotels op basis van half-pension. U reist Cor^fort-Class Gegarandeerd op: 29 mei, 24 juli, 7 aug e.a. 10 dagen vanaf 499 IO-daagse excursiereis per Comfort-Class touringcar, met o.a. Vérona. Val Gardena en Levico Terme! Verblijf in hotels op basis van half-pension. U reist Comfort-Gass. Gegarandeerd op: 22 mei, 3 juli, 11 sept. e.a. 10 dagen vanaf 749 IO-daagse rondreis per Comfort-Gass touringcar, met o.a York. Edinburgh, Fort William. Skye. Verblijf in goede middenklasse hotels op basis van 8x half-pension. U reist Comfort-Class. Gegarandeerd op: 25 mei e.a. p*ï Maaskant Reizen organiseert al bijna 50 jaar verzorgde busvakanties. ■Jgty VM excursiereizen en rondreizen door heel Europa Bij bijna alle reizen zijn B excursies en half-pension inpegrepen Vraag de gratis brochure aan info@maaskantreizen.nl I 0412-48 28 28

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 57