Colofon (Hensenlinq.nl Familieberichten ITl9nsenliflq.nl Pieternella Roose - Jobse Nel Roose-Jobse Betsy Verschuure-Schrijver mm Met droefheid geven wij u kennis dat na een ziekbed van enkele dagen is overleden onze lieve moeder, oma en over-oma Sinds 3 februari 2008 weduwe van Leendert Willem Roose Koudekerke, 9 oktober 1929 t Goes, 11 mei 2014 Elly en Hans Kambier - Roose Chris en Conny Roose - de Buck Sjaak en Jannie Roose - Traas Wim Roose Kees Roose Ineke en Kaz Kapias - Roose Nel en Peter van Maldegem - Roose Frits en Nel Roose - Faasse Klein- en achterkleinkinderen Middelburgsestraat 52 4371 ET Koudekerke Ma is thuis, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen woensdag 14 mei van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden donderdag 15 mei om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zacht is ingeslapen onze lieve schoonzus en tante Koudekerke: J. Provoost-Roose J.D. Provoost St. Laurens: M.E. Monteny-Roose C. Monteny (in herinnering) En kinderen Canada: W. Roose Nel Roose-Jobse Dank om wie je was Dank om wat je was Lief voor iedereen Zoals jij was er maar één Met liefde en verdriet hebben we afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder in de leeftijd van 88 jaar. Arie Han en Asya Peter Ad en Yolanda Klein- en achterkleinkinderen Goes, 10 mei 2014 Watertorenstraat 22, 4462 WC Goes Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op vrijdag 16 mei om 13.45 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeldozepad 20 (naast de alg. begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot ontmoeting en condoleance in bovengenoemd rouwcentrum. je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar ook dankbaar omdat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed voor ons toch nog onverwacht is overleden onze lieve moeder, oma en overoma Magdalena Zuidhof-Allemekinders Weduwe van Johannes Zuidhof - Leen - in de leeftijd van 95 jaar. Truus en Gerrie van de Kreeke-Zuidhof Wim en Jacqueline, Jerom, Carlos, Morris Marjoleen en Jan-Kees Catrien en Loe Proost-Zuidhof Toos en Peter Rijk-Zuidhof Daniël en Mirjam, Sanne Lydia en Adriaan, Joep lohan en Betsie Zuidhof-Markusse Jasper Evy Wij willen het verzorgend personeel van Thuiszorg Allévo hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Kwadendamme, 11 mei 2014 Correspondentieadres Hurgronjestraat 32,4451 AL Heinkenszand Er is gelegenheid tot condoleren donderdag 15 mei van 19.00 tot 19.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden vrijdag 16 mei om 10.45 uur in de Bonifaciuskerk, parochiekern te Kwadendamme. Aansluitend zal om 12.30 uur de crema tieplechtigheid worden gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium alsnog gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Altijd samen in gedachten, in gedachten voor altijd samen We hebben afscheid moeten nemen van mijn vrouw, onze moeder, oma, zus en tante Louise Charlotte de Witte - Pijcke echtgenote van Gerard Petrus de Witte, Hoofdplaat, 7 sept 1936 t Middelburg, 10 mei 2014 Gerard de Witte Jan en Yolanda de Witte Sharon en Jeroen Con en Ilonka de Witte Bonnie Simone en Ivo Tessa en Jeffrey Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend personeel Wijkverpleegkundigen Oost-Souburg, Van Nieuw Bachtenpoorte te Oost-Souburg, Sint Jans Hospice De Casembroot te Middelburg-voor de liefdevolle zorg en ondersteuning die ze geboden hebben. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 14 mei van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van Yarden Slager Uitvaartzorg Walcheren, Kerklaan 17 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 15 mei om 12.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Correspondentieadres Kleine Jonkvrouwstraat la, 4515 EJ IJzendijke Zij die geen rouwkaart/kennisgeving mochten ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Sluittijden overlijdensadvertenties Ll Twitter Facebook 4 dinsdag 13 mei 2014 kijk ook op Met veel verdriet moeten wij afscheid nemen van onze zus, schoonzus en tante Westkapejle: L. Jobse Koudekerke: K. Jobse Koudekerke: E. Kallemein-Jobse M. Kallemein Neven en nichten J.M. Jobse-Wielemaker (in herinnering) J. Jobse-Minderhoud Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon I 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 Internet I www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Online urnwinkel Condoleanceregister plaatsen Online rouwbloemenwinkel j Mensenlinq app voor Android Iphone Plaats een filmpje voor uw nabestaande fCJ volg ons op Bf3 like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 40